Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko!;-) jeee, kde to chumelí?;-) já bych chtěla taky;-) a nebo radši ne,..zítra musím do Olomouce, tak co kdybych zapadla;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Chumelí u nás na Liberecku :-) A nejvíc se z toho vždycky raduje náš hafan :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeee..já se těším na koulovačku;-D příští týden snad přijede i k nám ten Martin :-D a co jinak nového?;-) u nás se svtabou teda nic moc...nastolila jsem si tvrdý režim co se týká školy,..prosicncové zkoušky a lednové státnice se blíží moc rychle,...a do toho diplomka..a různé práce..no..vidím to bledě...ale přítula mi včera řekl, že se musím dávat pauzy v rámci příprav na svatbu;-) tak občas sem zavítám, když nemusím na tajňačku;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezké dopoledne holky, u nás je taky počasko nic moc, ale nechumelí, zatím. Já snih moc nemám ráda a to kvůli tomu, že jezdím každé ráno do práce autem :-(
Odpovědět
Ano ano, take planujeme svatbu na červenec 2010, a přesněji na 10. :-) snad nas tu ještě přiíbude:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj tera;-) vítej mezi námi..určitě nás přibude;-) my dneska s miláčkem v mailech laškujeme, že si to posuneme na prosinec, že bez sebe nemůžeme vydržet:-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak se taky hlasim, tady taky snezi, ale jen trochu. Ja asi dnes ukecam milacka na veceri v restauraci, kde bysme chteli hostinu, tak snad se zadari. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: to ukecej;-)
Odpovědět
mysicka: jj, budu se snažit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: ty troje poslední
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) nějakou dobu jsem se tu neukázala,není moc čas...u nás zatím nic nmového co se týká svatby :-( jinak tady unás taky sněží a docela dost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: ty by měli mít v kleinodu v praze ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
v nevěstě mají ty první ze tří a v kleinodu ty druhý. ty třetí jsem taky někde viděla, ale už nevím kde
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: ty šatky jsou krásný;-) máme celkem podobný vkus, taky bych ráda nějaké jednoduché;-)
Odpovědět
Profilova fotka
souhlasím s váma holky..v jednoduchodsti je krása,taky nechci nic přeplácanýho.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já ani nejsem na ty široké sukně;-) musím jít ještě vyzkoušet ty "své" zatím vyhrávající:-)
Odpovědět
Já jsem si původně taky zkoušela jednoduché šatičky a byla jsem toho názoru, že přeplácané ani nijak moc zdobené nechci, ale když jsem si je vyzkoušela, tak jsem si v nich připadala jako v noční košili a nemohla jsem si pomoct :-(
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi: ale ty tvé nejsou nijak přezdobené, teda podle mě;-)
Odpovědět
No jsou ještě docela v normě, ale na to, že jsem původně chtěla opravdu jednoduché šatičky, tak tyhle jsou úplně o něčem jiným. Ale jak jsem jich vyzkoušela opravdu spoustu, tak jsem názor změnila o 180 stupňů. Prostě typ, který se mi líbil na fotkáh mi vůbec neseděl a vypadal fakt nic moc. Byla jsem v nich taková absolutně nevýrazná, což ja nerada :-)
Odpovědět
No jsou ještě docela v normě, ale na to, že jsem původně chtěla opravdu jednoduché šatičky, tak tyhle jsou úplně o něčem jiným. Ale jak jsem jich vyzkoušela opravdu spoustu, tak jsem názor změnila o 180 stupňů. Prostě typ, který se mi líbil na fotkáh mi vůbec neseděl a vypadal fakt nic moc. Byla jsem v nich taková absolutně nevýrazná, což já nerada :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsou krásné;-) já jsme právě nevěděla, co mi sluší, ale byla jsem ráda, že při prvním zkoušení mi padlo do oka, co jsem celkem chtěla;-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi si úžasná :-) akorát si nejsem jistá, jestli jsem našla v nevěstě ty první... myslela si ty la sposa hned druhé z vrchu?
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: nene nevím jestli přesně ty samé, ale mají jich tam víc takových. zkus tam mrknout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: když už zkoušet tak zkoušet... dojedu přímo do salonu s obrázkem :-D ať se mi věnují :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, jen ať se věnují;-) mamča byla ve městě a navštívila jeden salon a ušijou nám tam šatky pro družičky;-) jupíííííííí;-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: budeš mít malý nebo velký?
Odpovědět
Profilova fotka
2 roky, 6 let, dvě desetileté a jednu třináctiletou
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa: to je hodně družiček, to bude super :-) a máš i družbu?
Odpovědět
Profilova fotka
holky a přišel mi dneska cylindr :) super :) už se na něj těším, ještě jsem ho neviděla, snad bude vypadat skvěle :) a už mám objednanej vánoční dárek pro přítele :) hihi
Odpovědět
Profilova fotka
mám;-) 3 kluky určitě, možná 4;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?