Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj bosi :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem se konečně dostala k počítači. Hodila jsem do galerie slíbené fotky. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík zuzi: nádhera, šatičky Ti moooooooooc sluší;-) a jmenovky taky super;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) zuzi:jo jo,šatičky jsou nádherné a moc Ti sedí ;-) A jiné jsi nezkoušela?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem psala jednomu "známému" skrz svatební fotky, účtuje si 4500 + 6 Kč/km... zuzi: sluší ti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nazdar ženy, tak sem byla zase cvičit... do fitka se mi v tomhle počasí nechtělo i když sem tahala celý den s sebou tašku... tak jsem byla jen doma na stepperu...
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi: šatky jsou super, ale já bych se asi celý den bála, že mi vypadnou prsa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myska:tak to si myslim,že přítel bude s cenou nadšenej,ne? ;-) koukněte se do diskuze Drazí fotografové,tam to jeden nastávající ženich vykalkuloval a docela jsem zírala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera1: myslím že ne :-D, jak ho znám...ale nadhodím mu to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: nemůžu to najít :-N
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak to máme 23.7 :-( švagrová byla dneska na operaci ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: tak to mě moc mrzí :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no nejhorší je, že už podruhé a podruhé kvůli tomu samýmu
Odpovědět
mavo - ony se zdají, ale že by mi vypadly prsa, to fakt nehrozí, jsou v zadu na šněrování a když jsou stáhnuté, tak drží parádně. Hodila jsem do alba ještě další dvoje, co jsem ukořistila fotku. Zkoušela jsem jich samozřejmě mnohem víc. Teď v ten pátek už jen zúžený výběr 9ks :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi: sluší ti nejvíc. jsi v nich nádherná
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: achich ouvej :-(
Odpovědět
Profilova fotka
myska: snad do třetice všeho dobrého, pokud se k tomu odhodlá
Odpovědět
glumbi - óóóó děkuji :-N
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi: není zač je to pravda
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: budu držet palce :-), ale vím jaký to je...moje teta je bezdětná a doktoři ani nepřišli na to, kde byla "chyba"... zuzi: seknou ti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky já pádím, byla jsem cvičit, takže jsem ztratila dobrý cca 2 hodiny a ještě mě čeká sundat prádlo a možná ho přežehlím, a k tomu mám v sobotu zkoušku z vývojové psychologie :-N , zítra jsem v práci do 6, tak to mě zase jebne....takže přípravám zdar ženy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jee vývojová psychologie :-) z tý jsem měla za jedna :-)
Odpovědět
glumbi> Jo meli jsme se fajn, byla to na me teda docela streka neco malo pres 30km za 3 dny, ale hlavne ze uz jsme doma. :-) S tou svagrovou me to mrzi, bohuzel se to stava vzdy tem co si mimco preji, coz asi nikdz nepochopim. :-( zuzi> Me se teda libej ty 2., ale nic proti tvymu vyberu, jen se mi zda ze rozsiruji boky. :-)
Odpovědět
bosi> mně se to taky zdálo, ale když jsem to namítla v salónu, tak všichni (kámoška, mamča i "prodavačky") z toho měli strašnou sradu, že jako mi fakt asi hrabe ]-( Ty ostatní mi oproti těmhle přišly takový jako nedodělaný. U těhle je prostě vidět, že si tam pohráli s každým detailem.
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi: já si právě myslím, že ti teda boky určitě nedělají..ale taové šaty zase nesluší holkám bez boků, jako plochým..taky mi to v půjčovně říkali, bo jsem chtěla šaty ne klasické do áčka, ale něco takového...
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: to je mi moc líto! tohle můj mozek nechce brát..;-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak sem zjistila, že mám zásadní problém... šatky co se mi líbí jsem si chtěla vyzkoušet v nějakym salonu a pak si je objednat... a nemůžu je nikde najít :(
Odpovědět
Profilova fotka
mavo:nezoufej,rozhoď sítě a nakonec si k Tobě najdou cestu,uvidíš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno holky. Mavo: a který z těch co máš v albu?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré chumelící ráno :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?