Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi?mě nic na fb nepřišlo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, dnes jsem tady první? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko všem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme s přítelem v neděli rok a 11 měsíců,tak snad by za měsíc mohl příjít prstýnek...no uvidíme :-) . miláček se pořád nasmívá,když se začnu bavit o tom že na výročí bysme mohli ját alespoň na večeři.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky jdu vás jen pozdravit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
už vím z čeho jsem tak nervní, mám strach, že se mi nepodaří našetřit na svatbu :-( ...
Odpovědět
lera1 -> to je divný :-( Máš tam fotku, kde jsi s přítelem, ne? Mám tam u tebe napsaný čeká se na potvrzení žádosti. No pošlu ti do IP moje jméno a zkusíme to ještě takhle ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hokky zabiju mojí mamku ]-( ]-( ]-( jinak dobré ráno všem :-) myska: neboj, zvládneš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
myska : tak takový pocit začínám mít taky,ikdyž nám svatbu chtějí platit naši,chtěla bych jim taky trošku přispět.. glumbi : jejda,copak se stalo s mamčou??
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: do dneška neměla čas, protože dělala nějakou důležitou dotaci. dneska mi volá a prej: co je u vás novýho? tak jsem jí řekla, že byla svatba posunutá na 21.5 a ona začla, že v květnu ne a že nechce, aby sme se brali v květnu a že se máme vzít na začátku června(4.6 se vdává sestřenka) tak že na konci dubna, jenže to nechcí já a potřetí všechno přeobjednávat nebudu ]-(
Odpovědět
glumbi -> je to vaše svatba, tak nedej na řeči ostatních. Ono se to nějak poddá. Přece jen toho zařizování je dost a pořád to přeobjednávat není žádná sranda. Já kdybych měla v květnu dostudováno, tak bych se chtěla vdávat 1.5. - to jsme se zasnoubili a navíc bychom měli každoročně na výročí volno :-) To už bychom pak ale komplet vše slavili v květnu, narozeniny mé i přítele a výročí svatby.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
já to chápu, ale ona udělala scénu a že prej to vyřešíme večer, )jedeme k nim na víkend)...tak nejdřív děla ostutu v hotelu kde to chceme mít a pak ještě termínem... omlouvám, se, že to na vás tak chrlím ale já nevím co s ní
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi : to je v pohodě,jen to na nás chrl,každá občas potřebujem poradit a pomoct..je pravda že je to vaše svatba a termín záleží na vás.Hosté se musí podřídit.a nedá se donekonečna ustupovat všem.Už jste termín přehodili kvůli švagrové a kamarádce.Ať teď udělají kompromis ostatní.A navíc si myslím že když se máte rádi je jedno jestli se vezmete v květnu nebo jindy,Měsíc je to jako každý jiný.
Odpovědět
Profilova fotka
já si taky myslím a ta pověra je z dob, kdy nebyla pořádná lékařská péče a když se brali v květnu, tak cca v únoru rodili (jen pro srandu já jsem 19.2) a v tej době byla zima fakt pořádná a nedostala se k nim porodní bába, takže umírali. ale já myslím, že v praze nám to nehrozí
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi : hezké datum ;-) .. no taky bych řekla že v Pryze toto fakt nehrozí ... no v podstatě v dnešní době to nejspíš nehrozí nikde :-) takže si svatbičku udělejte podle sebe...
Odpovědět
Profilova fotka
no bude zase hádka, ale já ted už fakt neustoupím, v dubnu to taky bejt nemůže, protože ségra odjíždí asi 8 dubna na 3 týdny do indie, a já tam ségru chci. ach jo
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi : nemáš to vůbec jednoduché...ale nakonec to určitě vyjde a bude to krásný...jen si stůj za svým,oni se s tím ostatní nějak vypořádají.nic jiného jim nezbyde..jinak na víkend budu držet pěsti..
Odpovědět
Hezke dobre ranko holky. :-) Tak jste me tak nahlodaly, ze kdyz jsem si dnes v trafice vsimla casopisu Tvoje svatba, tak jsem si ho koupila a vecer, jak prijdu domu, tak se na nej mrknu. Uz se tesim, jsem zvedava. ;-)
Odpovědět
glumbi: ty jsi bobek, porad nejake problemy. :-S Areviv ma pravdu, uz jsi ustoupila jednou kvuli kamaradce a svagrove, tak uz si do toho nenechej stourat a udelej to jak chces Ty s pritelem! Je to opravdu vase svatba a i kdyz chapu, ze chces, aby byli vsichni spokojeni, tak se nikdy nezavdecis vsem. Je to smutne, ale je to tak. A uvidis, ze i kdyz mamka mozna ted neni z toho terminu nadsena, tak nakonec bude stastna. A kveten je opravdu krasny mesic. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
red.miky : dávám ti zapravdu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: to me mrzi, ze mate takove patalie s presunovanim atd. vzdycky bude nekdo,komu se nezavdecis :-(
Odpovědět
Ahoj holky. tak zase po slouhé době jsem tu a tolik stran, to nemám šanci dočíst... glumbi: myslím taky, že bys neměla ustupovat, je to vaše svatba a vy si ji zvolíte, kdy vy chcete přece ;-) Jinak já už jsem z toho zařizování bytu úplně hotová, koupelnu už máme celou, v ložnici nám chybí akorát postel, horší je ten obývak s kk, budou předělávat tu podlahu snad příští týden a pak konečně můžeme dát kuchyň. Jako ve středu jsme složili šatní skříň, načež jsme zjistili, že ji v chodbě, kde má stát, nepostavíme, no skoro mě omejvali...samozřejmě vzájemně jsme se obviňovali, kdo vybral tak blbou skříň a přitom, jak jsme ji rozebírali, jsme ji docela zničili...ach jo... ale snad nám s tím nějaky truhlář pomůže.... Jinak já asi budu některý věci kupovat na aukru, jsou tam fakt levné - lampiony, bublifuky, malé růžičky na vývazky a výzdobu, pytličky na mandle apod.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem v ochodovani po onternetu docela nemozna, takze Vam zavidim. Nemam totiz internetove bankovnictvi, ale budu si ho muset zridit, jinak na svatbu nic nesezenu.
Odpovědět
lostris: tak to já mám teď jen interentové bankovnictví a vůbec by se mi nechtělo nic řešit chozením do banky, vybíráním z bankomatu a natož, aby mě něco posílali papírově, to vždycky striktně odmítám, člověk pak má doma jen haldu papírů... ]-( ale na tom aukru je to jednoduchý a peníze poslat můžeš až po koupi a jakýmkoli způsobem, takže se toho neboj ;-)
Odpovědět
dotaz: Ten časopis Tvoje svatba vychází měsíčně? A dá se to koupit v jakékoli trafice?? díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, budu s tim muset neco udelat, protoze na netu je fakt vsechno mnohem levnejsi a dostupnejsi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanny: vychází jednou za dva měsíce a mají jen smluvní trafiky, ale treba gecco ho má ;-) děkuju za podporu, nějak se s tím poperem a už ustupovat nebudu, bych u všech dodavatelů vypadala jko blb lostris: aukro je fakt jednoduchý a peníze můžeš vkládat hotově na účet v bance ;-) já jsem včera taky koukala na lampiony, organzový sáčky a okvětní plátky. mají to tam fakt nejvýhodnější
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj holky :-) zuzi:už Tě mám na fb,jupí ;-) Dneka jsem měla sen-hrůza!Zkoušela jsem si svat.šaty a navlíkli na mě černý kalhoty,bílou halenu a růžovej klobouček,že prý je to teď modní pecka....bylo mě to velký,no prostě katastrofa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D tak to je dobrý, hlavně ten klobouček
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?