Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
ale je hned líp
Odpovědět
Profilova fotka
aspon tak :-) Jo a ptala jsi se na fotografa - Zuzka Scharf :-)
Odpovědět
jéé vy máte Zuzku? Tak to máte super! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, jsem moc rada, ze se to takhle povedlo, jeste dalsich milion veci a bude to :-)
Odpovědět
já musím sehnat kameramana
Odpovědět
Profilova fotka
Na toho jsem ještě nějak nemyslela, ani nevím, co mám od toho očekávat. Asi si zkusím vypůjčit pár dvd v okolí a zhodnotit, co se mi bude líbit.
Odpovědět
no já ho nechtěla ale změnila jsem názor,ten den mi už nikdo nevrátí tak alespoň dvd z něj chci mít
Odpovědět
Profilova fotka
a jsem opět tady;-) já už mám po zkouškách, ale stejně nevím, kde mi hlava stojí.. :-D a přípravám zatím moc nedávám, jen tak se to rodí v hlavě, ale že bych měla už něco doma - to nemáme;-) ale to nevadí, my to doženeme :-D Tak se trošku děsím, tak to se školou vše zvládnu, ale jsme na to vlastně dva...;-) takže to bude určitě dobré;-) zítra by měl být jeden velký den - měli bychom koupit pozemek na domeček;-)
Odpovědět
ahojky mysicko já nakupuju pomalu vždy když mám peníze aby jsme pak počítali jen s penězy na ostatní věci. Takže aby jsem to schrnula - nakupuju výzdobu
Odpovědět
Profilova fotka
jen nakupuj;-) já si to musím ještě promyslet;-) Já už se poohlížím po botkách, to bude pro mě asi těžké, bo si hrozně vymýšlím a nechci moc vysoké podpatky, bo na nich nejsem zvyklá;-)
Odpovědět
no já ty botky co mám na svatbu nepoužiju,rozlámala by jsem si v nich nohy
Odpovědět
Profilova fotka
tak právě proto usilvoně hledám, ale je fatk že mi ještě nikde nic nepadlo do oka - jak já mám svou předsavu, tak je to neštěstí..takže taky sháníš, co?
Odpovědět
Článek se načítá
Tak to já ještě ani nemám představu, jaký botičky bych chtěla :-D to se asi uvidí až podle šatů.
Odpovědět
:-D jj a mám i představu,bílé tenisky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj budoucí nevěstinky!:-) V pátek si s Fandou jedeme do Žatce prohlédnout nějaké snubáčky, nasbírat inspiraci... Už jsme zkontaktovali známé a máme již 20g zlata k výkupu! ;-) Takže prstýnky za cca 8000,- budou o polovinu levnější x-) Dneska jsem zamluvila fotografa - celkem 2700,- - zálohu chtějí až na jaře 2010, takže supr! Mám sepsáno, co bychom chtěli papat na hostině, maminka prý zřejmě zaplatí jídlo, tatík alkohol... ;-) Jsem moc ráda, že Ti je, Treisi, lépe s tím pásem! :-) Jinak čekám, až si pojedu v srpnu zamluvit šatky a vyberu k nim nějakou moc pěknou bižu a botky :-D Mějte se zatím všicí fanfárově! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
A holkyyyyy....udělejte si albíčka :-) ;-)
Odpovědět
jinak ještě musím domluvit hudbu s rodiným přítelem,budeme mít živou kapelu
Odpovědět
irenka: My budeme mít prstýnky po mé babičce, ale škoda, že ty naše nepůjdou udělat přímo z nich... už v tom nebude to kouzlo a to mě mrzí :-(
Odpovědět
je tu někdo? :-(
Odpovědět
jo kdyby jste některá hledala nějakou hudbu tak běžte na seznam a přihlašte se pod nickem hudbasvatba a heslo je beremese ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teisi: super rada s tím seznamem...hned od tud mam forest gumpa...škoda jen, že na naší svatbě asi nebude. měli ho letos známí a asi by to bylo blbý... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holciny, take mam hotove zkousky, tak hura na svatbu, o prazdninach se odsud nehnu!! Nektere mate uz hotovo hodne. Chtela bych se behem cervence poradne dohodnout s Honzikem co a jak a v srpnu to oficialne rict nasim a uz shanet hostinu, hudbu a fotografa. Moc se tesim na vsechny pripravy, uz to zacina byt opravdove, jupi. O vikendu jsem byla na svatbe znamym, tak mam spoustu inspiraci, meli to krasne, ale doufam, ze nase bude jeste hezci.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj slecny! Dnes se sem dostávám se zpožděním, ale vypadá, že je Vás tady víc :-)
Odpovědět
Ahojky, už jsem se domluvila s Přemou,že si musíme sednout nad rozpočtem a začít trošku vše hnát lepším směrem.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem o tom premyslela, ze si musime sednout a udelat aspon seznam hostu, at mam predstavu kolik a ceho...
Odpovědět
Jsme si řekli,že si vezmem příští rok nějakou malou půjčku,protože nemáme šanci vše našetřit. Nechceme ale žádnou statísícovou půjčku ale jen něco na doplnění toho co budeme mít našetřeno
Odpovědět
Profilova fotka
To my už seznam máme. i rozpočet a dokonce i zasedací pořádek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: Tak to jsi hvězda. Já uvidím, jak to vše vyjde....
Odpovědět
Profilova fotka
spíš jsme potřebovali vedět, jak budou lidi u stolu a taky kolik mám koupit metrů organzy. dneska přítel rozeslal celej rodině meil, že doprava je zajištěná, ale že nesmí jíst sušenky, protože nerad vysává hotel a u toho fotky hammera limuzíny, tak nevím co si o tom mám myslet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No vidiš, super, když se ženich takhle zapojuje. My rodině ještě ani neprozradili termín. Taky chci ten seznam hostů, ať vím, kolik čeho vyrobit atd...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?