Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Ahojky holky, tak jsem vas zase konecne docetla, je to fakt fuska. ;-) Ale cteni je to velice zajimave. :-) zuzilinka: moc se mi libi vyzdoba, kterou mas v albu, ta tmave cervena s bilou je fakt hezka. A ty svicky uprostred stolu jsou taky moc hezke. Nebylo by od veci zkombinovat tvou dekoraci stolu, kterou mas v albu s tema plovoucima svickama, ktere videla glumbi v obi. Kdyby ty misky byly hezke, nejake mensi, tak by ty plovouci svicky v tom vypadaly hezky. Teda aspon myslim. Jo a vsimla jsem si, ze se budes vdavat v Hradci. Jeee, jak ja Ti zavidim! Tenhle zamek absolutne miluju, ale bohuzel je to od nas hodina a pul cesty autem, pokud nejsou zacpy, takze bohuzel. :( A platit ubytovani vsem v okoli Hradce by bylo hodne financne narocne. Co se da delat..
Odpovědět
My to máme tak půl hodiny cesty, což se ještě dá. Mně se tam hlavně strašně líbí, že to budeme mít vše v jednom, obřad, hosinu i focení v krásném zámeckém parku (možná i inteiéru zámku) a nebudeme muset nikam přejíždět. I na svatební noc tam zůstaneme :-) Dekorace stolu bude vypadat tak, že vepředu před námi bude ta velká ikebana a po stranách ty plátky růží se svčkami (jakoby před rodiči) a pak na každe traně stolu (bude klasicky do U) se budou střídat ty svíčky+okvětní lístky s těmi malými "ikebanami". Sama jsem zvědavá, jestli o bude ve skutečnosti vypadat tak dobře jak myslím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzilinka: Mas krasne napady v albicku, kde na to chodis? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi: a na kolik vás celý zámek vyjde? jestli se teda smím zeptat...
Odpovědět
lostris - děkji :-N Inspiruji se tak různ na netu, pokaždé někde něco najdu, uložím a pak kombinuji a vymíšlím finální verzi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzilinka: Fakt moc hezke. ja jsem taky ten tvoriny typ, porad neco vyrabim a Tvoje napady jsou fakt moc moc hezke.
Odpovědět
Jako moje složka svatba, kterou mám v kompu převážně s fotkama má kolem 400 souborů a 150MB :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jsi sikula, taky uz se tesim, az zacnu tvorit :-)
Odpovědět
zuzi: oznámení moc pěkné, chci dělat podobné, jak si postupovala? ten světlý papír máš taky silný jako čtvrtku? a tiskla si to normálně doma a tiskárna to brala?? Já se bojím, že mi to rozmaže... :-S
Odpovědět
Já taky, už mám nakoupený papíry na oznámko a jmenovky, teď jen čekám a nějaký volný víkend, kdy vyrazíme s nastávajícím k jeho rodičům do firmy na řezačku, nůžkama se to nedááá :-D Taky pořád uvažujeme nad tím, že bychom chodili na soukromé taneční lekce a "vyšvihli" se před hosty profi valčíkem. V listopadu máme mít informační schůzku s "trenérkou", tak se uvidí. není to zrovnanejlevnější záležitost :-(
Odpovědět
Profilova fotka
my chodili s milackem do tanecnich pro dospele a tam jsme se zakladni tance naucili, tak toho se nebojim. zuzi: Taky jsem se chtela zeptat, jak jsi postupovala pri oznamku? Ten vyrezavany okraj jsi udelala jak? A tiskla jsi to na normalni tiskarne?
Odpovědět
Profilova fotka
Uz se budu pomalu loucit a mozna nakouknu vecer a sdelim Vam zazitky z prvniho cvica, doufam, ze nevypustim dusi - dlouho jsem nic nedelala :-p :-p
Odpovědět
Článek se načítá
No my máme taky za sebou taneční a klasické kroky ke všem základnám tancům zvládáme a každoročně pilujeme na plesech :-) , ale uvažujeme právě o něčem opravdu už skoro profesionálním. Oba nás tanec moc baví. Nejdříve jsem si vystřihla dva obdelníky, jeden čevený a druhý z vizitkového papíru - bílý (na který jsem předem natiskla text), pak jsem ten červený zahla, aby mi vytvořil okraj jaký potřebuji. Na kraji jsem ho zastřihla vlnkovýma nůžkama (z papírnicví asi za 30kč) a ob oblouček jsem děrovačkou (opět z papírnictví asi za 15kč) udělala srdíčko a klasickou děrovačkou pak vytvořila otvory pro mašličku. Tiskli jsme to na klasické inkoustové tiskárně. Na té fotce se to až tak nezdá, ale vypadá to opravdu profesionálně a všichni kdo to viděli nevěřili, že to je vlastní domácí tvorba :-D
Odpovědět
zuzilinka: Fakt moc krásný oznámko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holkyyyyyyyyy, drahoušek dělý takový tajnosti se vším to je hrozný :( už nemůžu kecat ani do fotografkyyyy :-( pomooooooc, to se nedá vydržet :-( 8-( ]-(
Odpovědět
Teda, tak to je mazec, vydrž, určitě se snaží a budeš mít radost. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý podvečer děvčata, tak po delší odmlce jsem zase zpět. Náš roztomilý malý pejsek nám rozkousal kabel k internetu, tak jsem se sem neměla jak dostat :) chtěla bych se zeptat, jak to máte s placením svatby, zda vám to platí rodiče, prarodiče, nebo si to platíte sami, či se rodiče dělí napůl...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky ;-) Tak jsem vás dočetla a jen chci ještě dodat k tomu hubnutí,že mě vždycky na 100% pomůžou lymfatické masáže.Dávám si jen boky,stehna,zadek-10 masáží stojí 2800Kč a fakt mám pak nožky jako laňka :-D Musí se teda dodržovat pitnej režim,pravidelná strava a nějaký to cvičení a fakt je to znát.Prsa taky doufám,že do šatů nacpu a bříško je to jediný co mě zůstalo z let pubertálních pěkný.No a holky,jak to budete řešit s opálenim do šatů?Já chci jít v lednu vyskoušet ten nástřik na tělo a jestli ze mě udělaj dalmatína,tak raději budu jak sněhurka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
handulicka:Ahojky ;-) U nás jsou u obou stran rodiče rozvedení,takže zatím první verze byla,že nám dá každý 20tis za sebe,ale teď v pátek se máme všichni sejít,tak uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj ženy :-D zuzilinka: oznámko je moc krásný ;-) mavo: honza už má pro mě vymyšlenou kytku :-S .... handulicka: chceme si to financovat sami...
Odpovědět
Profilova fotka
nám moji rodiše a prarodiče pomáhají s domečkem, ale teda jen nějaké maličkosti.. babi platí studnu, taťka přispíval něčím málo na plot... takže po nich na svatbu žádné penízky nechceme, ale ještě sme se s nima o tom nebavili, hlavně to ještě nikdo z rodiny neví, že se chceme brát, krom mojí mamky...
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdarek damy, tak se hlasim po prvni hodine aerobiku a musim rict, ze mam fakt super pocit. Zitra se teda asi nepohnu, ale fakt super. Ve ctvrtek jdu znova. Budu chodit dvkrat tydne plus doma, snad to bude mit alespon nejaky maly efekt, co myslite? :-N handulicka: my bychom si chteli svatbu z velke casti platit sami. zuzulinka: Diky moc za typ, jsi fakt holka sikovna, jen co je pravda! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jelikož zítra jdu do školy, místo toho abych si užívala volna :-S .... tak jdu do hajan :-) dobrou noc ženy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lotris: chválím a povzbuzuji :) šikulka jen tak dál :) a co můžu ještě doporučit, tak véču do 18h a potom večer třeba k telce na chroupání jen mrkev :)
Odpovědět
lostris: Určitě to bude mít výsledek- dobrej pocit :-D Ne, asi by mělo být znát nějaký zpevnění, uvidíš časem :-)
Odpovědět
handulicka: Tak mi si to asi nejspíš budeme financovat sami.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,halo,jak to budete řešit s tím opálením? =-) Už jsem se na to dneska ptala a nikdo mi nic nechce říct :-(
Odpovědět
lera: Já přemýšlela o solárku... ale ještě sem tam nikdy nebyla, tak nevím. A nebo budu trávit hezký dny venku a chytat přírodní bronz, to je aspoň zadarmo. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: taky sem přemýšlela o solárku :) kamarádka dělá v jednom fitku tak když budu mít víc času půjdu do fitka a pak do solárka (zadara :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
mysko: vážně? A víš jakou? Kája se mi do kytek neplete... a už dlouho říkám že chci tulipány :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?