Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
lostris: s dietami se netrap, stačí se víc hýbat a půjde to dolu samo, uvidíš ;-) málokterá holka je se sebou spokojená, já někdy taky ne, to je asi normální, to jsme my ženský :-)
Odpovědět
Profilova fotka
auduka: Jenze ja fakt pribrala, dnes bych mela jit poprve do cviceni, tak uvidim. zerekla jsem se, ze nepujdu driv zkouset saty, nez zhubnu aspon 5 kg. Nechci v nich vypadat jak zapasnik sumo ]-(
Odpovědět
lostris:Já nevím, podle té fotky, co tu máš vypadáš naprosto v pohodě a zřejmě si i docela vysoká, kolik měříš?
Odpovědět
Profilova fotka
auduka: Merim 174cm, jsem vysoka, ale fakt jsem pribrala, jsem takovy ten typ, co ma tenke nohy a ruce od loktu dolu, ale vsechno se mi usazuje na brise, tak vypadam jak tehotna ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Bré ráno holky :-) Já jsem si s včerejším zamluveným termínem na šaty přeměřila celou postavu a taky chci dát do zkoušení ještě pár cm dolu.Na váhu moc nehraju,cm je spolehlivější :-) Mám doma cyklotrenažer,tak na něj zase 3x-4x do týdne na hoďku vlítnu a protože jím pořád pravidelně(5x denně)tak jen malinko omezim porce a vyprovodim sem tam ňákej ten hříšek a to by bylo a by to za měsíc nebylo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lera: Ja se prihlasila do cvica, tak jsem zvedava. Vaha mi je taky jedno, jen bych se potrebovalay tak nejak celkove zmensit :-N
Odpovědět
Profilova fotka
lostris:to já též a myslim,že to půjde jedinou cestou-cvičenim!Takže nádech výdech a jde se makat,ať jsme holky jak ze škatulky ;-) A já mažu trsat s harantíkama do školky ;-) papa
Odpovědět
Profilova fotka
lera: taky bych si sla zatrsat, misto toho sedim u pc a to me postave teda vubec nepridava ]-( ]-(
Odpovědět
lostris: to bude v pohodě, já myslím, že teď na zimu to zatím nemá cenu moc řešit, já jak je zima tak nějaké to kilo naberu vždycky a pak to jde zase na jaře samo dolu. Netrap se tím, to bude dobrý. Někde jsem četla, že když chce člověk něco shazovat, tak má být nejprve v pohodě po psychické stránce, tak to jde lepší. :-) lera: já jsem shodou náhod byla včera taky nějaké šaty zkoušet a s postavou ani tak probléím nemám, ale zase mě dost trápí to, že mám malý prsa a v některých šatech to pak vypadalo blbě, ale paní mě uklidnila, že se do některých dá všít třeba gelová podprsenka aby se to trochu zamaskovalo. Takže je pořád lepší shazovat bříško nebo boky než si vycpávat něco, co tam není :-(
Odpovědět
Profilova fotka
auduka: Urcite vyberes takove saty, v kterych to bude vypadat dobre i tak, jak to mas :-) ja mam teda spis opacny problem, bojim se, abych je nekam narvala ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
lostris: to je pardoxní, co jedna nemá druhá by chtěla a obráceně :-) Já jsem se s tím částečně smířila, ale někdy mě z toho prostě chytá depka. :-| já jdu teď za kamarádkou a pak do práce, takže se na vás budu tešit :-) a jen malá otázečka: ma jaké ruce nosíte zásnubní psrtýnek? Podle mě se na to různí nározy, někdo říká, že se má do svatby nosit na levé, blíž k srdci, jinde jsem četla, že na pravé a levá se nechává do svatby volná pro snubní???
Odpovědět
Profilova fotka
auduka: Ja ho nosim na leve a myslim, ze patri na levou! Po svatbe si ho mozna dam na pravou, ale to jsem jeste neresila.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky...už mě asi šibne z toho termínu, nakonec jsme se domluvili, že se zavolá švagrovej at ona nám řekne, kdy máme svatbu mít. jen by mě zajímalo, jestli na mě by někdo takhle bral ohledy ]-( ale fakt je že mám radost, že čekají mimi
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky no podle me zasnubak se nosi na tom samem prstu kde pak snubni.... aspon my v anglii to tak mame ze pak se nosi oba prstynky na jednom prstu.. :-)
Odpovědět
Ahoj všem po dlouhe době! Vy jste teda rychlíci, myslím, že do příštího roku do července tu bude víc jak 500 příspěvků tímhle tempem :-D Jinak co já vím, tak zásnubní se nosí na stejném prstě jako pak snubní a záleží, zda si ho potom člověk dá jinam. Já ten zásnubní už teď nosím na vedlejším prstě, protože jsem ho jednou skoro ztratila a zmenšovat ho nechci....takže po svatbě budu mít na snubní a hned vedle zásnubní... ;-) A zkoušení šatů se taky pěkně bojím, páč v některých oblastech toho mám taky více než normal... :-D
Odpovědět
teda ne příspěvků ale stran :-N
Odpovědět
Dorazila jsem domů ze školy, tak dočítám... My už máme veškerý květiny vybraný a objednaný. Květina pro mě vychází na 1890kč, pro ženicha a svědka do klopy 110kč, pro svědkyni kytička taky 110kč a pro maminky a babičky okolo 200kč. Koukám, že to máme všechny stejný, já jsem se taky dala na dietu a cvičení. Dneska jsem byla prvně :-) Jsem se svou postavou spokojená, ale potřebuji hlavně spevnit a myslím, že kilečko dolů neuškodí skoro nikomu.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, neuvěřitelné, sehnala jsem čirou náhodou v Praze v trafice Tvoje svatba :) a chlápek u kasy se mne ptal jestli se budu vdávat :-D že to přejde, že on byl ve vztahu 5 let a rozešli se :-( tak sem mu říkala, že TOHLE už nepřejde :)
Odpovědět
Profilova fotka
holky v obi jsem narazila na plovoucí svíčky, měli červený, bordo, stříbrný a zlatý a mají tam moc hezký skleněný nádoby na výzdobu ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, vy jste teda aktivní, u mě je teda špeku na rozdávání, ale dobrý jídlo, to si upřít nenechám a pohyb? Na to jsem moc líná, maximálně bych si pořídila koně, to bych pak to tělo aspoň zpevnila, ale to si ještě nějakej ten rok počkám. Takže vám držím pěsti, ať se daří schazovat kila a cm a já si budu v klídku lebedit a pak si nadávat, že jsem jako hroch. :-D
Odpovědět
mavo: Tak jeslti to byl čerstvě rozejitej pán, tak asi moc optimista není, ale to se není čemu divit. :-| Ne každej konec je happyend.
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: on už vypadal takovej smířenej... tak nevím.... už ho to asi moc nebavilo =-) ten vztah... sem to s ním pak nechtěla moc rozebírat aby mi ještě nezkazil náladu..
Odpovědět
Profilova fotka
bosina: :-D :-D :-D Jsi dobra, kez bych to takhle brala, ja se musim vynasnazit, bo mi zadne saty nebudou :-((((
Odpovědět
Holky, hodila jsem do svého alba naše oznámko. Budeme si ho děla sami a tohle je první vyrobený kousek 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: pro me je to do Prahy az moc daleko :-( Skoda... SNad sezenu za dobrou cenu nejake satky i tady u nas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem našla jeden salon v praze, kde dělají speciální liposukci bez operace, tak když bude nejhůř, tak půjdu na ní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: taky jsem o tom slysela, hned bych to uvitala! ;-) ;-) Stacilo by mi odsat speky na brise, bocich a paze, jinak to jde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
četla jsem že 2-10 cm jdou dolů
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: tak to je super!
Odpovědět
Profilova fotka
zuzli: moc krásný, jsi šikulka
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?