Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já vím, že u nás si to fakt nevěsta vybere sama...no problemo;-) švagrová dělala v květinářství;-D
Odpovědět
Profilova fotka
a kolik asi stojí kytky jak pro nevěstu tak i maminky, svědkyni (mamka říká že je to blbost aby svědkyně měla kytku ale řeka jsem ji, že je to moje svatba....) a popřípadně družičku malou slečnu 4 letou tady je odkaz, kde bude obřad: http://www.virtualtravel.cz/jihlavska...
Odpovědět
Profilova fotka
Ked som sa ja pytala, ake kvety chceme, tak na mna moj drahy len bezradne pozrel, ze v tom sa fakt nevyzna. Vyber si sama. No a ceny su myslim rozne, zavisi od druhu kvetov, kadejakych ozdob a velkosti kytice. Ja som sa aj napriek vyhovaraniu kvetinarky rozhodla pre gerbery. Ked sa ja zatnem, tak mnou nik nepohne, preto sa aj vydavam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mantika: no když jsem oznámila mé drahé polovičce, že se o to stará ženich tak pookřál....ale nenechám to na něj, to bych se strachem budila ze sna....
Odpovědět
Profilova fotka
holky jdu spát, mám zase nějakej blbej den :-| ... tak hurá do pelíšku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobru noc
Odpovědět
Já jsem to udělala tak, že jsem si vybrala případné kytičky, které bych chtěla, ty jsem ukázala nastávajícímu a on mi z nich vybral tu, která se nejvíce líbila jemu. :-)
Odpovědět
Tak my asi kytku budeme vybírat společně, proč by ji musel vybírat jen on?
Odpovědět
Profilova fotka
Mě bude kytičku dělat známá a to i pro mamču nevěsty a ženich,ženichovi do klopy a na svatební auta,chce nám to dát jako dar,takže co si naporoučíme to mít budem aprotože já říkám že v jednoduchosti je krása,tak to bude mít jednoduchý ;-) Takže na kytičce se dohodnem a Tomik jí pak dostane do ruky a až u oltáře mě jí předá,páč tem den to bude poprvé,co mě uvidí,až mu mě taťka můj odvede a přenechá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
....a ženichovu maminku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
fůj já rychlejc myslim než píšu :-D
Odpovědět
lera: To tě uvidií až u oltáře jo?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
bosina:přesně tak!Prostě jak v pohádce,kdy se otevřou dveře a na krásnou hudbu bude přicházet princezna s panem králem :-D
Odpovědět
lera: No tak to je krásný! :-D Já teda nevydržim až do obřadu bez něj, ale vůbec mě to nevadí.
Odpovědět
Profilova fotka
bosi:já budu taky trpět,ale obřad už je v 11hod a chceme to takhle oba,tak věřim,že to bude pohádkový a já vlastně nevim,proč mě budou líčit,když už mě jen ta představa vhání slzy do očí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myska84:holka,já miluju písničku Halellujah a od té černošky je to hned druhá nejlepší verze!!!úplně mě i s tím klipem dostala!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) lera: no a kolegyně mi říkala, že tu písničku by chtěla tak spíš na pohřeb, že se na svatbu vůbec nehodí a jestli ji tam chci, tak ať si to rozmyslím....ale prdím na to. mě se líbí, a nebudu se řídit tím, co se líbí ostatním...
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko, holky;-) Na chvíli jsem tady a pak se tady s největší pravděpodobností objevím až ve čtrtek...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko, Vy pisatelky, vubec Vas nestiham docitat!
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: ty se tady objevíš jednou za čas, tak se pak nediv;-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: no jo, mame toho v praci hodne, tak tu nemuzu byt porad :-( Navic tady vetsinou byvam pres den, kdy tady skoro zadna z Vas neni :-( .
Odpovědět
Profilova fotka
jj, já to chápu..já mám teď volno od školy, ale už to zase začíná, tak tady taky budu málo;-/
Odpovědět
Dobré ránko všem budoucím nevěstám. :-) Jsem tady v diskuzi nová, můžu se přidat mezi vás???
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno holky :-) my se se ženichem taky uvidíme až u oltáře, bude překvápko,ale kytky si budu asi v květinářštví vyzvedávat já ráno, neměla bych cestou k otláři co mačkat :-D a výběr kytky bude asi na mě, ženich to zatím neřešil. tem má za úkol do dnešního dopolodne rozhodnout, jak to bude s termínem, jestli posunem a popř kam a nebo ne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
auduka: jasně, přidej se, vítej;-D glumbi: to máte náročný úkol, ale kam to posunout, co je lepší...;-/
Odpovědět
Profilova fotka
auduka: Vítej, jasne, ze se muzes pridat :-) glumbi: My se na kytce taky jeste nedomlouvali, ted vybirame prstynky, ale zatim jen virtualne. Ve ctvrtek pujdeme za panem fararem a pokud nam termin prislibi, tak dalsi tyden zajdem za panem provoznim restaurace, domluvit se na terminu a taky i trochu na detailech, at vime, kolik nasetrit, i tak to bude asi palka.
Odpovědět
mysickaaa: tak moc děkuji. Já jsem koukala, co všechno tady řešíte a jde mi z toho hlava kolem, ale ještě je fakt dost času, tak si říkám, že všechno v pohodě zvládneme holky, že jo :-) Jsem ráda, že vás tu je hodně, aspoň mi tak bude mít kdo radit, co a jak, protože já to mezi okolím zatím tutlám. Ví to fakt jen pár nejbližších a teď vy, takže to doma zatím nemám s kým, kromě ženicha řešit. A ten to zatím řešit moc nechce, že prý začnem až někdy v lednu, ale já bych nejradši zařizovala už teď ale zatím se krotím. Máme zamlouvený termín na matrice a místo obřadu a na ostatní je prý dost času, ale když jsem to tady četla, tak z toho mám jiný pocit... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
auduka: Urcite mas hodne casu, ja taky jeste nic nemam, ani zarizeny obrad, neboj, vsechno zvladnes. Muj zenich nema nic proti zarizovani, ale se mnou je to horsi, mam hrozne malo casu, tak postupuju jen po malinkatych kruccich.
Odpovědět
lostris: tak díky za uklidnění :-) teď začnu asi spíš rešit Vánoce, s dárkama mám vždycky problém, tak se zaměřím na to, abych se nějak zabavila a na tu svatbu tolik nemyslela. Mám asi opačný problém než ty, já sice chodím do práce ale jinak mám času někdy až moc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
auduka: tak to zavidim, ja mam porad neco :-( Mam holt hodne konicku a vsecho. Navic pritel provozuje penzion, tak travim hodne casu i tam, pomaham mu. Nekdy bych potrebovala, aby mel den 50 hodin. Navic bych chtela zacit poradne cvicit a drzet znova dietu, jsem ze sebe nestastna :-( ;-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?