Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pořád nás přibývá a to je jen dobře;-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky...jsem tu zase :-D my budeme mít kapelu a dáváme za ní cca 15 000kč :-) jo a je to potvrzený, švagrová je těhu a rodit bude na konci června. takže nevím co se svatbou :-|
Odpovědět
Profilova fotka
mintaka:vítej mezi náma,mě tu taky vzaly pod svá křídla,přestože jsem červen :-D A jak je mi z holkama červencovejma dobře ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: a jak dopadl nákup v obi?;-) lera: nám je s tebou taky dobře;-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, také chystám svatbu v červnu, je to sice daleko, ale už ted miz toho hrabe,,
Odpovědět
Profilova fotka
jsem se spletla, pardon
Odpovědět
Profilova fotka
katehorakova:jůůůůůůůůůůů,Ty se vdáváš ve stejnej den jako já :-D Tak tu pěkně zůstaň ;-) A myslim,že mě hrabe každým dnem víc a víc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sibnutych je nas tu asi vacsina :)
Odpovědět
Profilova fotka
mintaka: to ale budeme vypadat, než se té svatby dočkáme;-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo, ja to mojmu drahemu vravim furt, ze sa dovtedy zblaznim. Uz len zo skoly a prace dohromady a k tomu tie pripravy. V maji budem zrela na liecenie :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to tě do července pustí;-) tak svatbu stihneš :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak já svou prohlídku zvládla. Bohužel ale ještě musím přístí týden znovu na nějaký odběry nebo co? :-( Koukám, že šatky josu katuální téma číslo 1, já půjdu zkoušet až nevím kdy... no až seberu odvahu, tak snad ještě letos. A s těma penízkama- napsat je do svaebních darů, to je výbornej nápad, to udělám taky. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ja sa chystam svoje svadobne saty usit, sama. Mam uz predstavu, aj nakres cislo xy. Uz len zohnat latku a niekedy pomedzi letne skuskove dat ten zazrak dohromady
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :-) holky už možná vím, co budu mít za účes!!! ale nejdřív vás jdu dočíst :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vzdala jsem to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak sa pochval, aky uces to budes mat?
Odpovědět
Profilova fotka
myska: a jaký;-)?
Odpovědět
Profilova fotka
no problém ]-( honza má bluetooth v práci a nevím jak to mám dostat z mobilu do pc....
Odpovědět
Profilova fotka
kablíkem;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nevadi, nabuduce, vsak si kvoli tomu nekaz den
Odpovědět
Profilova fotka
tak ten nevedu ;-( ale ještě se zkusím připojit na svůj pc...
Odpovědět
Profilova fotka
Pozeram, ze je nas tu nejak vela mysiek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
myska: my počkáme do zítřka;-)
Odpovědět
Profilova fotka
napadlo mě to dát to na face...ale to by zase uviděl honza....a do zítra to nevydržím, máme zase uzávěrku a večír se mi sem asi nebude chtět :-|
Odpovědět
Profilova fotka
to nemůžeš dopustit, aby to ženich viděl;-) nelám si tím hlavinku;-D
Odpovědět
Profilova fotka
a dotaz: ženich vybírá nevěstě kytku? :-N dneska jsem se o tom bavily s kadeřnicí kamarádkou a říkala, že by ji měl vybrat ženich....a toho se obávám, protože mám strach co z toho bude za koště... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jako zvyk to je..že to vybírá ženich..jenže..kytka závisí na tom, jaké bude mít nevěsta šaty, což by ženich neměl vědet, že? takže my to řešíme tak, že se společně na kytce shodneme a bude to...
Odpovědět
Profilova fotka
veškerý zařizování a hledání a dávání dohromady chci už mít za sebou....fakt se hrozím toho, že když ho nenasměruju tak vybere koště a to mi dá....nebo jedině, že bych to ještě ukázala mamce aby ho zpracovala :-D nenápadně
Odpovědět
Profilova fotka
já nevím, ale fakt mám pocit, že si to ty nevěsty vyberou sami a ženich kytičku vyzvedne;-D
Odpovědět
Profilova fotka
a k tomu účesu, možná budu mít i závoj :-) no já si myslím, že si to vybírají sami....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?