Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo:já mám čt a pátek taky volno,páč děti mají prázdniny ;-) red.miky:to víš že jo,nakonec určitě najdete to nejlepší pro vaši svatbu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
red.: já kdybych neměla v červnu absolutorium tak si všechno zařizuju až po novým roce, ale od ledna se chci začít pomalu učit a ještě budu muset být každý den 8h v práci, tak si to dělám teď když je na to čas :) takže neboj, všechno zvládneš :) a stihneš :)
Odpovědět
Profilova fotka
holky už doháníme holky v diskuzi červen 2009 :-D ty mají k dnešnímu datu 196 stránek :-D tak ještě trošku máknem a máme je :-D
Odpovědět
mavo: jo jo, já to vím, všechno nějak stihnu. A chápu, proč zařizuješ věci už teď. Já už mám toho času více, ale když jsem dělala 8 hodin v práci denně a k tomu po večerech pracovala na diplomce, tak to byl fakt masakr, takže jsem zařizovat taky ještě nemohla. Ale teď už je to lepší, protože mám "jen" tu práci.
Odpovědět
No tak to musíme zabrat, abychom je trumfly. ;-) A jak to tak vidím, tak jsme opravdu na velice dobré cestě být lepší. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
red: sme na cestě být ukecanější :-D a to si vezmi, že už mají po svatbě... počkej až to budeme mít za sebou my :) to tipuju min na 300 stránek ;-) a máš dobrou práci, že zavřeš dveře a nemusíš se jí pak věnovat i doma? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) zdraví vás marod
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi a co ti je?? =-) rýmička? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: angínečka, ale naštěstí tenhle týden nemám moc práce, tak budu ležet
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: jejda...ještě abys něco dělala, hezky ležet!
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: jéééé... to mě mrzí, tak se brzo uzdrav :-) a doufám, že teď co píšeš tak ležíš v posteli pod peřinou s noťasem :-P
Odpovědět
Profilova fotka
no neležím, za chvíli jedem do obi :-) potřebujem zástěnu na vanu do koupelny
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jeeeeeee, glumbi to si mohla říct dřív... mám do obi 15% slevu.... sis jí mohla někde vyzvednout... kdo by nechtěl ušetřit :) leda že si jí jen vybere a já ti slevu zítra někde předám :)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: my tam máme 50%, právě proto jedem tam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahaaaa, tak to chápu :-D tak dobře pořiďte :)
Odpovědět
Profilova fotka
snad jo. já bych chtěla nerezovou tak uvidíme, jestli jí tam budou mít
Odpovědět
glumbi: tak to se rychle uzdrav! Angína je potvora. :-( mavo: no já dělám recepční ve firmě, takovou holku pro všechno. Ale když přijdu domů z práce, tak můžu vypnout, max. doma uklidím a nebo navařím, takže pohoda. Ale dvakrát týdně navíc učím angličtinu, takže mi ta příprava na doučka zabere nějaký ten čas, protože chci, abych byla dobře připravená. Když už si to lidi platí, tak ať se něco naučí, že? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
red: jj, o přípravách já něco vím;-D
Odpovědět
mysickaaa: takže moc dobře víš, kolik času to zabere a že pokud chceš, aby se člověk něco naučil a bylo to zajímavé, tak Ty jako učitelka nad tím strávíš klidně i celý den, že jo? Právě proto nemám ráda lidi, kteří říkají, že být učitelem je to nejjednodušší povolání, protože jsou ve škole jen 4 hodiny denně a mají pořád prázdniny. Takovým lidem těžko vymluvíš, že je to o něčem jiném. Ale co naděláme... Holky, co se týče hudby, kolik počítáte, že vás vyjde? Ať už to bude DJ nebo živá kapela...
Odpovědět
Profilova fotka
red.: na hudbu nevím.... počítám ale tak 5000???
Odpovědět
Profilova fotka
red: jj, i celý den..člověk se s tím pachtí a pak to děcka udělají za 5 minut - to je k zbláznění;-D Nj, ale my víme svoje, jak to je! není to žádný med;-) se snažíme vymyslet, ať se v hodinách jako učitelé co nejmíně nadřeme, ale zabere to tolik času;-) co se týká hudby, tak my budeme mít živou kapelu, ale penízky nevím...;-/
Odpovědět
mavo - já právě už ze žádných dalších šatů vybírat nechci. radši :-D To už bych se pak snad vůbec nerozhodla. Už tak jsem navštívila jen 3 salóny. Jenže když mně těch 9 šatiček tak krásně sedělo a vypadaly fakt úžasně, že už teď jsem v koncích :-( Jinak u nás v Ostravě je blbý to, že ve všech salónech mají zakázáno se v šatech fotit. Jako nechápu absolutně proč, ale odmítají z toho slevit. Takže se nedá nic dělat, než tam jít víckrát. Jinak bych si taky radši vybrala podle fotek hezky v teple domova a skočila jen do jednoho z nich zaplatit zálohu.
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi: tak to je pěkně na prd, že se tam nesmí fotit... to mají teda v OV pěkné zvyky :-/
Odpovědět
Profilova fotka
ženy já se odpojuju, jdu z práce dom :) a zlato už přijel z práce tak se sem dostanu asi až na chvilku večer :( tak pěkně piště ať mám co číst :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: ahojík a šťastnou cestu domů;-)
Odpovědět
No ale zase mají fakt nádherné šaty a obrovský výběr. Byla jsem kouknout ve dvou dalších salónech v Opavě už v létě, jen tak orientačně, ale když jsem tam viděla ty hrůzy, tak jsem to tam hned zavrhla, to by mě vyšlo stejně jít na svatbu v prostěradle.
Odpovědět
Jinak jak jste tady probíraly svatební dary, tak já jsem nám tady na beremku založila svatební listy, kam vždycky když mě něco napadne, tak to tam šoupnu. Potřebujeme toho ještě spousty a máme tam i penízky, takže si vybere opravdu každý dle svých možností. Odkaz pak šoupnu na kartičku a dám do obálky spolu s oznámkem a pozvánkou na hostinu. Holky kdy se chystáte posílat oznámení? Mně se zdá, že čím dřív tím líp ne? Přece jen to máme v létě, jsou prázdniny, dovolené... tak ať si to má každný možnost rozplánovat. Přece jen hodně lidí kupuje dovolenou na léto třeba v lednu.
Odpovědět
Profilova fotka
Mozem sa pridat k debate? Nechcem rusit
Odpovědět
Profilova fotka
mintaka: jasně přidej! vůbec nerušíš!
Odpovědět
Profilova fotka
Dakujem :) Len som si pripadala trochu hlupo, ked mate debatu rozbehnutu uz od maja, ale vdaka
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?