Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bosina:no jo,je to pálka.Kolik tak myslíte,že dáte dohromady za cukroví a dort? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. bosi: my si brindák koupíme na netu. na aukru je mají docela levné ;-) jinak my máme rozpočet až je mi z něj špatně, a doufám, že se do něj vejdem. fakt ale je, že budeme mít hodně zbytečností, bez kterých by to taky šlo :-)
Odpovědět
glumbi: Tak na aukru jsem ještě nekoukala. lera: Tak za dort to asi 2 500 počítám, vůbec nemám představu a cukroví se snad nějaký napeče doma.
Odpovědět
ahoj holky, jsem tu dlouho nebyla, mám totiž pc zakázaný a přítel teď usnul, tak jsem hned natajňačku přilítla. mám totiž zánět spojivek a beru antibiotika. Minulý týden jsme byly pouštět ze školkou draky a mě tam asi nafoukala hlava, že mi do druhého dne narostla 2x tak větší a udělaly se mi boule pod očima.Doktoři neví co mi je, zánět tam prý není, antibiotika mi zabrala, hlavu už nemám jak mimozemšťan.ale jdu v týdnu na neurochirurgii a mám strach jak blázen!
Odpovědět
lenca: Teda, tak to máš zákaz asi oprávněně. Hlavně, ať se ti to co nejdříve vyléčí, držím pěsti. Neboj, mě zase čeká zítra gynda a tý já se taky bojim. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
holky nebojte, všechny doktory zmákenete :) sme přece zdravý a máme se k světu :) mamka o svatbě ví od soboty... a včera se se mnou koukala na netu na šaty, ptala se mě jestli mám vybranou květinářku... a sešívala mi vývazky :) já je měla jen tím špendlíkem a to se trošku rozpadávaly... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,holky taky vám moc držim u doktorů pěsti a žádný strachy,jste zdravý jako rybičky ;-)
Odpovědět
Ahojky děvčata, člověktu nějakou dobu není a není možny vás ani dočíst (jsem to rovnou vzdala) Tak co pokročili jste už hodně v přípravách? Já čekám na příští týden kdy vypíšou termíny na matrice. A podle toho se rozhodnem jestli matrika a nebo zámek. lencaca: Neboj určitě to bude dobrý. Držím palečky
Odpovědět
Profilova fotka
Jupíííííííííííííííííííííííííí!!!Tak jsem si teď domluvila zkoušku šatů v salonu na 28.11. od 9hod a ty moje vysněný tam budou připravený!!!! :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: tak to je parádička, nezapomeň si vzít foťáček ať pak máme na co koukat :) a chválit :)
Odpovědět
Profilova fotka
monmar: ani ne :) akorát dodělávám vývazky a mamka asi bude šít polštářek na prstýnky... objednaný jsou lampionky a cylindr na auto :)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo:jo jo,paní říkala sama,ať si nezapomenu vzít foťák.Pojede se mnou mamča a kamarádka,tak bude v salonu sranda ;-) Našla jsem v přípravách pěknou básničku,jak požádat svatebčany místo daru o korunky,tak kdyby jste měla některá zájem,napíšu vám to sem ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lera: to je to Jestliže si někdo hlavu láme... nebo nějak tak? To už mám taky uložený :) já už sem to taky mamče oznámila, že půjdeme v prosinci zkoušet šatičky :) a to si se objednávala už teď na listopad? Myslíš, že je lepší takhle moc dopředu? Já myslela třeba týden předem že tam zavolám že bych chtěla přijít.... ???
Odpovědět
Profilova fotka
mavo:jo jo,to je ona.Prosím Tě a to se dává do obálky spolu s oznámením? No,já tam chci jet v sobotu a tak jsem si to raději rezervovala takhle dopředu,přece jen,v listopadu prý chodí zkoušet nejvíc nevěst a já chtěla mít jistotu,že ty moje šaty tam budou :-) Ale jestli nemáš vybrané konkrétní šaty,pak stačí asi zavolat pozdejc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: mám konkrétní, ale nemají je v žádný salonu :-D teda v jednom jo, ale na prodej za 14.900 vel. 34 a do té se asi nevejdu :-D myslím, že se to dává spolu s oznámením do obálky... takže bys tam měla mít oznámení, pozvánku na jídlo a pak tuhle kartičku. My budeme mít na oznámku napsanou adresu kde jsou svatební dary a mezi nima jsou i penízky :) ať nemusíme dělat zvlášť kartičky... tak napíšeme na adresu kde sou dary, že budeme chtít raději penízky, ale jestli nám někdo chce dát něco hmotného než přispění na domeček tak si tam bude moct vybrat nějaký dárek :)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo:jo jo,to je fajn nápad ;-) Jen na prodej?A jak to vyřešíš?Necháš si je ušít?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: jj, našla jsem je na ebay/asapbay tak tam :) poprosím budoucího švagra aby mi je objednal :) ale stejně sem si je chtěla vyzkoušet... jestli se na mě hodí, ale ty 34 mi asi nebudou :-/ vy chcete jen penízky?
Odpovědět
Profilova fotka
mavo:jj,jen penízky.Jsme po kompletní rekonstrukci bytu,takže fakt máme vše a penízky bychom použili na svatebku a zbytek schovali na miminko ;-) A můžeš je popřípadě na tom ebay vrátit,kdyby nevyhovovaly?
Odpovědět
Profilova fotka
lera: ne... napíšeš jim míry a oni ti je ušijí přesně na tebe... ale když se podíváš tady do jiných diskuzí, tak uvidíš, že není důvod je vracet... a hlavně ty šaty vyjdou max na 200 dolarů... + poštovné... a jsou na tebe jako ulité a jen tvoje.. a můžeš je pak prodat :) nebo si je nechat pro dceru :)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo:páni,tak to je dost výhodný!No,já prubnu ten salon a kdyby byli nějaké komplikace,tak začnu jukat na ebay ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: je tam hodně šatiček, takže si myslím, že i ty co máš vyhlídlý tam budou taky ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, jsem ve škole a nudím se na přednášce, tak vás tady dočítám. Já byla už na šaty začátkem měsíce s kámoškou, předvybrala jsem 9 kousků a teď v pátek vyrážím na druhé kolo s mamkou, její kámoškou a bráchou, tak doufám, že už vybereme ty pravé a zarezervujeme je. Mají tam docela slevy, když se zaplatí záloha do konce října.
Odpovědět
Profilova fotka
zuzilinka: teda ty mas energie ja na saty vyrazila jeden den.. vyzkousela sem jich 11 a mela sem dost... pak uz sem se rozhodovala mezi fotkami a ve kterych sem se citila nej... nikdy sem netusila ze je to takova drina... tak hodne stesti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi: ale zase v listopadu budou šaty nový.. a víc na výběr :-D nejhorší je totiž možnost volby :-D škoda, že nemají šaty jen dvoje, troje, aby člověk neměl tolik na výběr... hrůůůůůza
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím holky;-) tak jsem dneska tady;-) jj, šatiček je spousta;-) člověk si říká - škoda to nevyzkoušet, ale jak je toho moc, tak nevíme co by;-D
Odpovědět
Ahojky holky! Taky vás dnes zdravím a přeju nám všem, aby to v práci rychle utíkalo. No jo, pondělky. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ale ve středu je volnooooooooooooo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a já mám z práce volno i ve čtvrtek a pátek :) šéfík tady taky nebude tak tu taky být nemusím :) super :)
Odpovědět
Koukám, že už většina z vás dobře ví, jaké šaty chce a už jste si je byly i zkoušet. A já nemám v podstatě ještě nic. Achich... :-( Chceme mít obřad v Havířově v Hotelu Zámek, protože možností moc není a nechceme mít obřad daleko od bydliště, takže je to složitější. Jenže jsme taky zjistili, že ty svatby jsou tam jako na běžícím páse. Ale co se dá dělat. V okolí je aspoň pěkná zahrada, tak se budeme fotit hlavně tam. Ale je to fakt problém najít dobré místo obřadu. A zámky v pravém slova smyslu pro nás nepřipadají v úvahu, jsou moc drahé a taky dost daleko. ]-( A ještě bude hodně zajímavé najít místo hostiny. Jelikož nás bude cca 60, tak ne všechny restaurace v okolí Havířova jsou schopny pojmout tolik lidí. JO jo, je to složité, ale nějak se tím prokoušeme, že jo? ;-)
Odpovědět
Jo jo, volno je super. Aspoň nějaká pozitivní věc při pondělku. :-) Ale stejně vás holky obdivuju, kolik už toho máte zařízeného. Jste fakt šikulky!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?