Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobrou noc, "děti";-)
Odpovědět
No svatební cesta, tak ta doufám u nás bude Řecko, měli jsme jet letos ne Chalkidiki, ale kvůli miláčkovy zlomený ruce jsme trčeli doma, tak snad si to vynahradíme. Jinak přeju dobrou noc všem.
Odpovědět
Profilova fotka
no a my a svatebka = určitě Francie;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa:Ve Francii jsem byla 2x a je to moje srdeční záležitost! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky přemýšleli ste už o hudbě?
Odpovědět
Profilova fotka
mavo:jako jestli dj nebo kapela? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nne, myslela jsem jako co si nechát zahrát při příchodu, při gratulaci, při podpisu a tak :)
Odpovědět
Profilova fotka
jo taaak,to už jsme si tady jednou psaly :-) My máme jasno,až mě taťka povede,bude nám hrát písníčka z filmu "Láska nebeská"a pak asi "Hallelujah"zpívaná K.Nilsnem :-) A vám? :-)
Odpovědět
mavo: Tak já nad tim ani nějak nepřemýšlím, musim se zeptat na zámku, jak to vůbec z hudbou je. :-N Ale na odpoledne určitě živá hudba, ale jen asi pár s klávesama.
Odpovědět
Profilova fotka
No my bychom chtěli dj.Tak už jsem dnes po nějakym na netu pokukovala :-)
Odpovědět
My se právě nemohli dohodnout, tak to nakonec bude takhle.
Odpovědět
Profilova fotka
bosina: třeba na zámku něco mají :) a už ste rozhodlí jestli KK nebo Nechanice?
Odpovědět
Článek se načítá
Tak my to máme jasný, KK už máme zamluvenou od konce září. Nechanice se nám nelíbili a ani bysme se tam nevešli, tam nebylo co řešit. Uvidíme, co nám řeknou až to tam pojedeme zaplatit.
Odpovědět
My máme zatím jasno jen pro můj příchod s tatínkem, to chceme klasický svatební pochod z Lohengrin solo na housle. A taky sólo pro novomažele - vídeňský valčík od Johanna Strausse - An der schonen blauen Donau.
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý ráno holky :-) tak já chci svatební pochod hallelujah ale je to od černošský zpěvačky a mám to i v albu, ale co dál to nevím, protože nevím, jak to pak následuje. na svatbě jsem byla naposledy před 21 lety :-D, a pamatuju si z toho veliký prd :-D... a napadlo mě že by se hrálo i něco až bude nastupovat honza, ale ženich chodí jako první a za ním jde průvod..., takže nevím nevím...
Odpovědět
Profilova fotka
mysko: tak já ti napíšu jak to chodí 1 skladba příchod ženicha a nevěsty 1 skladba příchod oddávajícího 1 skladba svatební řeč 1 skladba podepsání ptorokolu 1 - 3 skladby (podle počtu hostů) blahopřání novomanželům 1 skladba odchod ze sálu
Odpovědět
Hezké dobré ráno, spíše tedy dopoledne, holky. :-) Tak jsem se tady nějakou dobu neukázala, musím vás teda nejdříve dočíst, ať jsem v obraze. Ale musím vám říct, že se mi po vás stýskalo, jen co je pravda. ;-) Tak jdu na to...
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkné dopoledne holky,to máme dneska krásně :-) Jedem k našim na oběd a pak nás čeká dloooouhááá prochajda s hafanama ;-) papa
Odpovědět
Tak jsem vás konečně dočetla, byla to celkem fuška, ale pokusím se trochu reagovat na věci, které jste řešily. Nejdříve ale zdravím nové členky nevěstinky. Vítejte! ;-) glumbi: prosím tě, mohla bys mi taky do IP poslat odkaz na ty šaty, co jsou originál, ale už použité? Třeba se mi tam něco zalíbí, co já vím. Díky moc! Jak jste mluvily o prstýnkách, tak já si zásnubní po svatbě dám na pravý prsteníček a snubák bude sám na levé. Přece jen by můj zásnubní prstýnek nevypadal se snubákem dohromady na jednom prstě hezky. Ke svatební cestě - bavili jsme se s přítelem už o tom, kam si zajet a nakonec jsme se shodli na Chorvatsku společně s našima kamarádama (buď se dvěma nebo možná ještě jedním párem, to ještě uvidíme). Jeli bychom autem, takže taky něco ušetříme. Když budeme chtít být sami, tak budeme, jinak můžeme trávit chvíle s těma kamarádama. Myslím si, že to bude fajn. A Chorvatsko máme všichni rádi, takže na tomto jsme se shodli. :-) Ohledně rozpočtu to máme tak, že naši rodiče nám platí obřad, hostinu a věci okolo. My s přítelem si musíme zajistit šaty, oblek pro ženicha, prstýnky, hudbu a fotografa. Takže i když máme menší položku, taky to bude zajímavé, protože nemáme žádné našetřené peníze. :-| Ale nějak se to udělá, věřím tomu. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: mě spadla čelist :-N toho je tolik?! ups....no to bude ještě "sranda"
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: a ještě mě napadlo: a kdo to má celou dobu v režii? to jim jen ty skladby dáme? , mě picne :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mysko: no podle toho kde to máte.... tady na matrice právě dají takový seznam skladeb a doporučení na někoho a oni už pak vědí kdy hrát tak si jen vybereme písničky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahöjky, hezký víkendík, slečny :-) Mavo, tolik písniček? Uff, ja tedy chodim zpivat na svatby uz vice nez 10 let, ale zpivame jen 3 a dalsi pak hraje hudebnik sam. Taky davame na vyber, podle toho, co se komu libi.
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: no já nevím, takhle máme seznam :) nevím jak to je jinde :)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: vsak jasne, asi je to na kazdem miste jinak:-) Chtela bych uz tento tyden pokroit aspon trosku v planovani, ale cas je jaksi proti mne. :-( Chtela bych zkusit alespon ten vyvazek...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, pardon, že vám sem lezu, ale tak sem se zamyslela, jaký to bylo loni touhle dobou a trošku se mi zastesklo, že už to mám vše za sebou.. Takže užívejte řádně svatebních příprav, žádný stres, ono se to povede, hlavně nic nehroťte a ve svatební den nic neřešte, pověřte si tím někoho jinýho a vy se jen bavte! x-) Kdyby ste se třeba chtěly zeptat na něco, ptejte se IP.. Jen k písničkám na obřad, tolik jich určitě není třeba, jak tu psala Mavo, třeba při řeči oddávajícího nic hrát nemusí, lidi by měli poslouchat spíš jeho, ne? :-) My měli jednu na příchod ženicha i nevěsty (zas takvou dálku sme nešli, že by jedna písnička nestačila), druhou pak na prstýnky a třetí na gratulace, tam je dobrý dát na cd i další, kdyby se to hodně protáhlo a gratulantů neubývalo.. ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, vy teda píšete slohy, to je fajn, že tu neí o víkendu mrtvo. Budete si někdo nechávat šít bryndák? To je ale blbá otázka co? Ale když ty na netu jsou strašně drahý... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) bosina:Já myslim,že by je měla mít každá restaurace,co dělá svatby,ne? :-) Já teď počítala pěčlivě rozpočet a konečná je na 145.660Kč,takže 150tisíc :-. Takže od zítřka jsme jen o chlebu a vodě :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Aspoň budu mít jistotu,že se vejdu do šatů :-N
Odpovědět
lera: Tak to máš teda dost drastickou dietu, ale zas je účinná :-D Ten rozpočet je teda hezkej, no ale co člověk nadělá, že?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?