Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo:přesně tak ;-) A je rozhodnuto,svatba bude bílo-modrá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý ráno holky :-) bude tu některá i o víkendu? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík: mysko já jen dneska dopo;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :) já tady budu chvilku te´d, pak jedem s mamkou do Prahy na nákupy a pak tady budu už zase pořád :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: a co budete nakupovat?
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: já jedu s vámi!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
no nějaký vánoční dárky :-D pro mýho chlapa a mamčinýho chlapa (jako mýho taťku :-D ) v Obi aku vrtačky :-D obaz toho budou mít určitě hroznou radost :-D pak se kouknout po obchoďáku, na oběd, možná do kina a já musím ještě do knihovny :)
Odpovědět
Profilova fotka
akorát jsem si na dnešek udělala plán že napíšu pár stránek absolvenstký když sem si na to včera půjčila knížku... a zase nic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: nákupy jsou lepší;-D zbytek doženeš;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa: viď? do března času dost :-D už je ti líp?
Odpovědět
Profilova fotka
jo a nákupy jsou sice lepší, ale nesmí mě to nic stát :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: jasan, do března času dost;-) já do dubna s diplomkou taky;-) jj, jde to, díky, sousedce se narodil syn, tak je hned veseleji;-) to je sice fakt, ale když ty vánoce tu finanční oběť vyžadují-- :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mysickaaa: ale nic se nesmí přehánět... jak chceme na jaře stavět a pak se v létě brát, tak to budou výdaje dost velké tak teď budou vánoce skromnější... a přítel si vymyslel k Vánocům spoustu DVDček... tak sem mu jedny objednala k narozkám které má v listopadu, ale na vánoce mu je kupovat nebudu... spíš něco užitečnější než DVDčka, když do domeču nemáme žádný vybavení tak mu koupím.... třeba kladivo :-D nebo prostě něco takovýho... navíc pak na DVD bude pořád koukat a nemá diplomku ještě ani začatou, na státnice se taky ještě ani nekoukl... tak ho v tom nic nedělání nebudu podporovat
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: jéja, já taky diplomku nic a státnice taky ne :-| ....jasně nepodporuj v nic nedělání;-) mě letos nenapadají žádné dárky...a to jsem neteři koupila takový super bloček k narozkm (mimo jiné) a ona ho včera dostala od kamarádky...no, do odpoledne na takové dědině asi prd vymyslím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa: tak to je na prd.... s tim bločkem... :-( tak bude mít dva no, co naděláš.... tebe taky konec školy čeká na jaře a nebo v lednu? Přítel ještě ani neví, jestli si téma diplomky bude nechávat nebo ne... že neví co by na tom dělal za hypotézu, jestli to říkám správně...
Odpovědět
Profilova fotka
tak já se prozatím loučím.... už frčíme, tak pa ať vám ta sobota co nejpomaleji utíká :)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: šťasnou cestu;-D a úspěšné pořízení;-) první státnice mám v lednu a pak květen, červen...
Odpovědět
Profilova fotka
teda já mám dneska den :-(, kromě toho že mám kopr, tak se mě v ruce rozpůlí mop (myslím tím to koště nebo co to je) a na pátou si mám jít sednou s kamarádkou a nechce se mi.... a možná příští týden zajdeme konečně na matriku potvrdit datum, ale stejně to dopadne tak, že tam půjdeme až za 14 dní...
Odpovědět
Profilova fotka
už jsem zpět :) moc sme toho nekoupili a v kině sme nebyli a na obědě taky ne... tak mi mamka udělala po cestě chuť na domácí těstoviny a pak si vzpomněla že nám nejde plotýnka, takže jen trouba... a bude k obědu pizza z trouby :( chjoooo... myska: mě vždycky když se někam nechce tak je to pak dobrý ;-) tak uvidíš :)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: no, to nevadí, vydaří se to jindy! my za chvíli jdeme slavit narozky neteřinky...ještě teda čekám na přítulu;-)
Odpovědět
ahoj. přidávám se k vám..23.7.2010
Odpovědět
Profilova fotka
zoule: vítej :)
Odpovědět
Ahoj holky, doufám, že mi některá poradíte. Potřebovala bych porradit jak našít přísavky na cylindr, nemáte s tím některá zkušenost? Už jsem se asi ptala, ale teď se chci do toho pustit, tak by se mi hodili nějaký dobrý typy. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,tak jsem doma z výletu ;-) S panem fotokameramanem jsme seděli 2hod v mekáči a hurá smlouva podepsaná,záloha zaplacená,peněženka prázdná a hřejivej pocit,že je jeden z důležitých úkolů za náma.Trochu se nám protočily paneneky,když jsme viděli cenu balíčku,kterej jsme si vybrali,ale co,je to na celej život ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bosina:holka já bych Ti poradila moc ráda,ale na tyhle ruční práce já jsem tele,takže bohužel |-|
Odpovědět
lera: Na kolik vás to teda vyšlo?
Odpovědět
Profilova fotka
bosina:na 27tisíc :-N
Odpovědět
lera: Cože? No tak to je brutální cena, co všechno to obsahuje? =-) Tolik peněz mi předpokládáme, že dáme za jídlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jo!je to mazec.Fotograf i kameraman přijedou den předem,budou se mnou od rána až do 20h,budeme mít minimálně 200 upravenejch fotek,fotoknihu a hlabně jsme byli nadšený z toho filmu,protože to maj fakt vychytaný a ve výborný kvalitě.Přemíšleli jsme kde ušetříme,abychom to mohli vrazit do tohodle a to se povedlo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fuj!!!Přemýšleli jsme přece s tvrdym!!! :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?