Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
myska84:třeba kamarádce natáčel svatbu bratr ženicha a jak to dopadlo?Pár záběrů vzhůru nohama,místo hlav točený nohy...prostě katasrofa!A co teď?Jen oči pro pláč a vztek!Kvůli pár tisícovkám!Chápu,peníze na stromě nerostou,ale na fotky a video bych si klidně vzala i pujčku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: je stav se k nám :-D u nás je to výhodný ehm...doufám, že tohle nikdo nesnaže :-D...a dneska jsme s mamkou probíraly u únos nevěsty....:-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky to my máme suprového kameramana aj fotografku..jsem ráda...jak já nechodím do té školy, tak mi je po těch děckách a lidech z kabinetu smutno..úplně mimo téma pardon :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka:tohle je vždycky bolavý téma a bohužel,nejde jen tak se smířit a někdy i pochopit....
Odpovědět
Profilova fotka
lera: jj,..máš úplnou pravdu...
Odpovědět
Profilova fotka
myska: A?Unesou Tě? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: já chci a chci a chci!!! :-D a přítelovi dám mapu :-D ať si mě najde a vyznačím mu, kde se všude zastavím...a pak i kde budeme čekat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky dneska mě do telefonu řekl přitel"čau Hlubučková"(moje budoucí příjmení)a mě to až teď jako fakt došlo!!!Já se budu vdávat!!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myska: máš to vymyšlený! - dokonale;-) tak já zase vím, že únos nechci...
Odpovědět
Profilova fotka
myska:Jasně!Jen žádný úlevy!To bude mít za ty nervy s fotkama!A jak pak bude vysmátej až na to za pár dní bude koukat!!! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: mě to nedochází vůbec :-) mysicka: tak po tom, co mi řekl taťka rozdám radši mapy a všem řeknu kdo je únosce a kde budeme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mě přítel řekl,že mě hledal celej život,takže žádnej únos :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
myska: a co Ti taťka řekl?
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka:A můžeš mě prosím prozradit,kolik asi za oba dáte?A budou s váme celej den? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
že pokaždý když byla nevěsta unesená, tak šla celá oslava do kopru, a když unesli mamku, tak to taťkovi nikdo neřekl, takže ji hledal asi dvě hodiny po celým městě a pak se s únoscema rafli...proto bych byla radši pro mapu aby všichni věděli kdo a kam mě unáší....ale myslím si, že tohle u přítele neprojde :-N
Odpovědět
Profilova fotka
lera: ty jo...kameru nevím...a fotografka asi 5000 od rána až po krájení dortu...jinak máme schopné sourozence a kamarády;-) a my sami jsme schopní na focení, ale na to nebude čas...
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: že je normální cena za fotografa 5000?! ha já se nedám :-D prostě fotograf bude od rána po krájení dortu!!!!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myska: no je to normální;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: moje mamka mu to prostě vysvětlí :-D, ne kecám :-), sice mi dá radu ale to je max. všechno
Odpovědět
Profilova fotka
myska:Nedej se!!! :-D Já bych je teda chtěla po první tanec :-)
Odpovědět
Profilova fotka
myska:tak koukněte na 3 stránky na netu a bude vědět,jak se pohybujou ceny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a holky budete mít pro svatebčany nějaký překvapení?
Odpovědět
Profilova fotka
myska: jasně, vysvětlete mu to - ručně a stručně;-D lera1: já bych to taky tak viděla, u nás se krájení dortu nedělá..
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: fakt ne? ty jo u nás jo. no jasný ale pokud to nepůjde stručně, tak nastoupí ručně :-D lera: to nepomáhá....
Odpovědět
Profilova fotka
no já přemejšlela o těch lampionech s přáním :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: no i když je chci, tak si myslím, že v rámci úspor neprojdou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myska:pak tedy souhlasím,stručne! Že ne? Ručně! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já nepřemýšlela ještě o ničem...
Odpovědět
Profilova fotka
lera: a nešlo by nejdřív Ručně a pak Stručně? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myska:No,vlastně joo!!!Nejdřív ručně a dokud nevnímá tak pak rychle stručně!Tímto spůsobem drahému oznámím cenu vybraných šatů :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?