Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky a handulicka :-), jsem poslem dobrých zpráv!!!! máme pátek a zítra víkend!!! včera jsem se přítele ptala, jak to vypadá s tou paní, co dělá ze zlata prstýnky (pokud si přinesete svoje), tak mi řekl, že ho někdo upozorňoval, ať to neděláme, že to může dopadnout tak, že zlato si nechá, udělá snubáky a řekne, že je to ze zlata. Tak aspoň že to víme a možná si dneska v práci udělám pauzu na oběd a půjdu do města poptat se na snubáky :-), ale sranda je, že vůbec nevím kde je jaký zlatnictví :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno holky a handulicka: vítej :-) myska: prostě půjdeš a na nějaký určitě narazíš.
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko všem;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré dopoledne :) já včera páčila z přítele co to přinesl z matriky za papíry... a po půl hodině se naštval, nic mi neukázal a nebavil se se mnou... tak sem mu řekla, ať se nezlobí že už se ho na nic ptát nebudu.. :(
Odpovědět
Ahoj holky. Tak se zase hlasim, od pondelka jsem tady v podstate nebyla. Mela jsem promoci, pak jsme se byli podivat na jednu obradni sin, ale terminy budou az od Noveho roku, tak snad stihneme ten termin, co chceme. A restauraci zatim zadnou nemame, nejak se nam nelibila ta, co jsme si mysleli, ze by byla fajn. Tak zase budeme hledat a hledat. :-| Jdu si vas docist a jestli to jeste stihnu, tak neco malo napisu, jinak se tady ukazu az v sobotu vecer nebo v nedeli. Mejte se krasne!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré dopoledne holky :-) handulička : nazdárek,vítám tě tu ;-) mavo : to tak bývá,já už jsem to tak nějak přestala řešit ,protože se mi zdá že je z toho přítel pak akorád nervózní.Ala jakmile dostzanu prstýnek tak už před tím neuteče a bude se o tom muset bavit a řešit to všechno semnou .... asi potřebují víc času
Odpovědět
Profilova fotka
tak mě dneska odpo čeká dětská párty;-) neteř má narozky a bude tady mít spolužačka a já to budu mít pod palcem..;-) no, legrace to bude;-D
Odpovědět
Profilova fotka
my budeme celej víkend u známých na chtě udit :-D mnam
Odpovědět
Profilova fotka
to mňam;-) my jdeme slavit zítra jedny narozky a v neděli na hody;-D
Odpovědět
Profilova fotka
taky dobrej program
Odpovědět
Profilova fotka
budeme přežrané;-)
Odpovědět
Profilova fotka
taeda holky to se máte :-) my budem asi tento víkend doma....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
já to toiž víken, že máme víkendy naplánované až do vánoc.... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Uz se nam to soboti!!!
Odpovědět
Ahoj holky, teda to máte hezkých akcí na víkend. Já se těším na příští týden, protože ho proflákám stejně jako včerejšek a dnešek. Máme mít od středy prázdniny, ale já si je udělala už od týhle středy, takže paráda :-D jen pondělí začnu preventivkou na gyndě a to se mi moc nelíbí, strašně nerada tam chodím. :-( Jinak na miláčka si stěžovat nemůžu, řeší se mnou svatbu téměř denně a má svoje nárory, který mi pomáhají, když se nemůžu s něčím rozhodnout. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja konecne dneska dosila vyvazky.... mam jich 85 uf dalo to prace ale je to hotove.. takze zacnu jmenovkama na stul.... a to bude asi ta posledni vec kterou budu vyrabet. jinak vse asi poridime.. jinak ja se tesim na nedelni veceri u rodicu... kazdou nedeli tam chodime na jidlo a je to super.. probirame svatbu a tak podobne... sklenka vinka k tomu a to je hned navrhu co by se jeste mohlo udelat a planovat :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pěkný večír, tak já už mám hotových 46 vývazků... a zase mi došla bordó barva :( a v galanterce mi jí neobjednali... chjo :(
Odpovědět
Profilova fotka
to vyřešíš..jen tak dál..já mám tak chmurnou náladu...
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem z práce a od rodičů doma :-) byla jsem se zeptat zase na snubáky a mají do 5000 za pár a byly hezký :-) ale nejkrásnější byly s brilianty :-) ale 20 000 fakt nemám :-N mysicka: co se stalo?
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj holky.Zlobil nás počítač a konečně už frčí!!!Věřte nebo ne,mě se po vás stýskalo :-D Zítra frčíme do Prahy,máme rande s majitelem lionstudia a už chcem zálohovat foto i kameru,ať je zase jeden krok za náma a už máme zamluvené ubytování pro hosty a restauraci taky,předběžně i s jídlem,teď jen čekáme ne přibližnou cenu a pak už to jen potvrdíme.V lednu tam pak jedem dohodnout detaily.Řeknu vám,docela makačka zařízovat svatbu,která bude 400km vzdálená od místa bydliště :-D Jo a k těm fotkám.Přítel se taky krapet kroutil,když jsem mu řekla cenu za foto a video,ale když viděl můj ohnivý výraz při vysvětlování,proč mi na tom tak záleží,odkýval to.Ufff ;-) Jinak šatičky půjdu zkoušet v polovině listopadu a už teď už se nemůžu dočkat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: a řekneš mi fígl na to, jak mu to mám vysvětlit skrz fotografa? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
myska: taková dost choulostivá záležitost, smutná...
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: to mě je líto... holky mě zase chytaj mateřský pudy :-D ....
Odpovědět
Profilova fotka
myska84:nacvič ohnivý výraz a vysvětli mu,že si za 50let těžko vzpomene,jak krásnej byl váš den D,kort když se o slovo bude hlásit skleroza.Takhle bude navždy uchováná živá vzpomínka na ten kouzelnej den a nejen pro vás dva,ale i pro vaše děti,které u toho být nemohly.A co teprve vnoučata!Počkej jak na zlaté svatbě budou vnoučata komentovat naše staromodní šaty a nemožný účesy svatebčanů :-D Prostě spoustu krásných okamžiků člověk na dvd nezachytí,tak proč si upírat ten,který můžeme,ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
myska: to přejde....je to mazec...
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka:to mě je taky líto...
Odpovědět
Profilova fotka
díky holky...
Odpovědět
Profilova fotka
lera: to nezní špatně, našrotím, to co jsi napsala a řeknu mu tu :-D ....
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka:můžem nějak pomoct?....
Odpovědět
Profilova fotka
lera: děkuju! to zase přejde...dneska se o tom zase nějak víc mluvilo.tak mi z toho není nejlíp...děkuju...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?