Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nika: to mě mrzí že jste na tom podobně... přítel ale nebude mít asi sílu aby si dupnul a já se prý nemám o nic starat... tak ale super, že to máte kdy ste chtěli :)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: když se nemáš starat, tak co hodlá podnikat?
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: fakt nevim... včera mi říkal ať nic nezařizuju a čekám... (a taky říkal, že ještě nic nezamluvil) tak já nevim... chce mě požádat - nevim kdy a při té příležitosti mi asi oznámí kdy se budeme brát :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D tě překvapí;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: neumíš si představit jakou mám z toho hrůzu než abych se těšila na překvápko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
věřím, ale v klidu..určitě se to včas dozvíš;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: doufám.... a čekám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
víš,jak se to říká..kdo si počká...;-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: ten se dočká.. já sem zvyklá čekat :)
Odpovědět
Profilova fotka
třeba to už nebude dlouho trvat;-D
Odpovědět
Profilova fotka
no doufám že nejdýl do toho 7.12. kdy máme výročí :)
Odpovědět
Profilova fotka
to už uteče;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mavo: ...no jsem ráda že to nakonec tak dopadlo :-) a ty uvidíš, že tě přítel mile překvapí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holkyyyy, já bych chtěla mimi :) nebo už aspoň trošku větší mimi :) hlídám kolegovi v práci dvouletýho kloučka a je s nim hrozná švanda :)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: neboj dočkáš se, jak termínu, tak mimi :-)
Odpovědět
mavo: Když ono, je to zakový blbý čekat na to. Já na to taky čekala a pak mě to ani tolik nedojalo, jak by mělo. :-( Sice radost byla, ale už to prostě nebylo, takový, jaký bych chtěla.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky tak jsem z práce doma :-). když už mluvíte o zásnubách, tak jsem taky bosi nebyla překvapená, věděla jsem, že budu požádaná od června do srpna o ruku, takže když přišel den D, já to naprosto prokoukla a ve chvíli kdy jsem ho dostala na prst, jsem se smála....a přítele to zmrzelo, ale na druhou stranu mi neměl říkat, kdy mě chce o ruku požádat...
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: děkuju moc za odkaz :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, dámy, Vy jste toho zase napsaly, zkusim Vas aspon ockem proletet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Videla jsem dnes nadherne prstynky a kdyz jsem je chtela ukazat priteli na netu, tak ty stranky nefunguji ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: ahojík;-) tak pak mi třeba pošli odkaz, ráda kouknu;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme prave s milackem vybirali svatebni oznamko a docela se shodujem, uplne jsem koukala, ze je ochotny se o tom bavit, ale nesmim ho pretezovat :-D mysickaa: Dej si do vyhledavace Retofy a zobrazi se Ti, ja byla dnes na sluzebce a videla je nazivo a jsou suprove!!! Cenu teda nevim, asi to bude vyssi, ale alespon jako inspirace. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je bezva;-) jj, retofy, znám znám...máš recht, trošku dražší...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak se mezi vás přidávám, před 14 dny jsem byla požádána o ruku a dnes jsme se shodli na termínu 3.7.2010 :). Na matrice sice vypisují termíny až 1.listopadu, ale snad to klapne. Taky koukám, jak už máte všechno zařízené :) já mám maximálně představu :)
Odpovědět
Profilova fotka
handulicka: vítej mezi námi a neboj, zdání klame;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa: děkuju...myslíš :D já když jsem to tady tak projížděla, tak bych ani neřekla :)
Odpovědět
Profilova fotka
handulicka: ono má každá něco;-) ale že bychom měly všechno zařízené..to zdaleka ne;-) teda aspoň my ne;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa: tak to se mi ulevilo :)
Odpovědět
Profilova fotka
handulicka: my třeba máme hospodu, kameru, hudbu, fotografku...;-) ale vše to bylo tak nějak náhodně;-)
Odpovědět
handulicka: Vítej, dobré je mít aspoň představu, bez tý to nejde ;-) takže jsi na dobré cestě :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?