Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Teda, tak koukám, že asi budu jediná kdo ho nosit nebude, zásnubák mám totiž stříbrnej a snubák bude zlatej, tak myslím, že si zásnubák dám buď na řetízek na krk a nebo na druhou ruku.
Odpovědět
mysicka: šatky jsou celkem hezký, ale jsou na štíhlou postavu, třeba já bych v nich vypadala jako hroch :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, narazila jsem dneska na stránky, kde se prodávají originál, většinou použité šatičky za dobré ceny, takže pokud by některá z vás chtěla neriskovat u čínanu, ale mít svoje šatky, tak dám odkaz ;-)
Odpovědět
glumbi: Prosím, pošleš? Já sem na 99% rozhodnutá pro svoje a inspirace není nikdy dost. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: máš to v IP
Odpovědět
No vzhledem k tomu, že mám zásnubák zlatý a navíc s diamantem, tak taky nepřipadá v úvahu, že bych ho nenosila mě ani nenapadlo. Takže snubáček hezky k němu a už to bude 13 diamantíků na jednom prstu. No mám já to miláčka. Na další si ale prý počkám až mu porodím miminko.
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsme udělali rozpočet a podlomily se mi nohy :-| .... na tohle asi nenašetříme, a to jsme nerozhazovali
Odpovědět
glumbi:pošli prosí aji mě odkaz na ty šatičky, aspoň inspirace
Odpovědět
Myska:a kolik vyšlo??
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca: no cca 74 000, a to jsme původně chtěli max. 50 000
Odpovědět
No je to trošku rozdíl! Kolik máte lidí??
Odpovědět
Profilova fotka
36 a počítám 1000 na osobu
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
myska: já zatím udělala rozpočet na 120.000 :-D pro 125lidí :-D tak si myslim, že bys mohla jít níž ;-) a to mám fotografku za 9000 a obřadní místo bylo vybraný za 7000 (to teda nebude, ale počítala sem s tím) glumbi: já chci taky odkaz prosíííím
Odpovědět
Tak to není zas tak hrozný, no my budeme mít tak 70 na oběd, večer tak 100 a počítám tak 100-110 tisíc, ale u nás bude hodně věcí vlastních, hostina a penzion od známých, tak třeba to ani nebude tolik!! Zkuste třeba cukroví a zákusky za pomocí rodiny(babičky, tetičky, maminky),ale souhlasím s glumbi, na fotografofy a kameramanovi nešetřit, bo je to jediná vzpomínka na váš den!
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: 120 000?! ty jo :-) no jestli jsi to četla na druhý straně, tak u nás fotograf za 5000 neprojde.... v poslední době jsem nějaká rozhozená, asi to bude těma antibiotikama, a zítra ráno si beru poslední, konečně :-)
Odpovědět
glumbi: Děkuju, zítra na to juknu, jsem zaseklá na farmville, trochu to tam předělávám :-D No tak my máme stanovený rozpočet na zhruba na 70 000, oběd +-57 lidí a večer 90.
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: já bych taky chtěla odkaz;-) děkuju;-) Jinak jsme se před chvíli vrátili z tanečních;-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :-), co se týká kadeřnice, tak mě česat bude kamarádka, takže na tom ušetříme až až, další věc, na který ušetříme bude oznámení, protože ho nám bude dělat další kamarádka, výzdobu bude dělat taky kamarádka....dorty prý napeče tchýně, a o cukroví asi poprosím babku....takže už nevím, kde ušetřit, abych mohla mít fotografa na celý den. Jedině, že bysme sehnali snubáky za 5000 oba dva....a já si seženu bílý teplátky s krajkama :-)...no nějak to dopadne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
myska: já myslím, že snubáky za 5000 se dají sehnat. já bych v omhle případě klidně volila ocel, jak už jsem tu psala sestřenka má svatbu v červnu a snubáky mají oba asi za 500. a opravdu jsou hezký. a když jednou budete chtít jiný, tak si je pak pořídíte
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko všem;-) glumbi díky za odkaz;-D Myska: to zvládnete a nějak to vymyslíte;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte kocky. My sa berieme tiez dost mladi a ani jedni rodicia nie su prilis nadseni, ale moja maminka mi uz zacina pomahat, tak sa tesim. Nebojte, oni to nakoniec vsetci preziju, len sa nedajte. Je to vas zivot a vas sen. Mimochodom, tiez sa berieme v juli a ak to tento vikend schvali matrika, tak 10. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: dobré ránko mintaka: vítej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dakujem :)
Odpovědět
Profilova fotka
mintaka: ahojík;-) snad se Ti bude mezi námi líbit;-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja idem teda studovat a pracovat, snad sa porozpravame inokedy
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko... mintaka: vítám tě mezi námi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hezké odpoledne;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky... tak u nás na matrice termín 3.7. vůbec nemají, že prý když jsou pak v pondělí a úterý svátky tak chtějí mít volno dýl nebo co :(
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: to jsou aleeeeeeeeeee.............................;-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojek Mavo: a já myslela že je to jen u nás :-D :-D. Půvdně jsme měli uplně jinej termín, ale nakonec po třech přesunutích kvůli hostině a hudbě jsme vše zamluvili na termín 3.7.2010 a na úřadě nám řekli, že budou dovolený že nás neoodají :-D Každopádně by si to neměli dovolit. Vždyť oddávat může víc lidí, takže se s dovolenou můžou prostřídat. Nakonec jsme po odmítnutí zapojili všechny páky a nakonec nás tedy oddají toho 3. Ale můžu ti říct, že už jsem byla tak naštvaná, že bych šla jinam.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?