Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobré dopoledne nevěstinky :-)
Odpovědět
Ahoj holky, po dlouhe dobe jsem zas tu a koukam, ze tolik stran za par dni, to ani nedoctu... x-) minuly tyden jsme se konecne prestehovali a nemame jeste pripojeni k netu a hlavne hrozne moc veci na vyrizovani... Jedna dobra zprava je, ze mame zamluveny misto na hostinu, je to cely areal s chatkami a velkym salem a je u toho i rybnik, bude to nase na cely vikend...ted jen doufam, ze bude termin na zamku volny, ale mam tam volat az na zacatku ledna... Prvni zavazna vec, tak uz to zacina :-)
Odpovědět
ahoj, taky se hlásím, chceme neděli 4. 7. 2010. budeme mít větší svatbu, tak asi 120 lidí a asi i dost kamarádů z ciziny (přítel studoval v USA).
Odpovědět
Profilova fotka
čauves holky :) přeju pěknej den :) ať vám to uteče v práci a všude kde ste :) tak sme si včera volali s přítelem... a ptala sem se jak to zařídil na tý matrice, teda jestli to vůbec nějak zařídil, tak říkal, že jo... že to je celý nějaký divný a že to bude na městskym úřadě.. v kulturním domě..... nevypadá to tam špatně... tak si na tu představu zvykám.... ale pořád doufám, že si dělal srandu... neříkejte mi, jestli vypisovali termíny k 1.10.2009 na příští rok, že hned 3.7.2010, kdy na den vychází 9 obřadů bude o 18dní později obsazených :(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík děvčata;-) Tak jsem zpět a mám další tip na šatky;-)
Odpovědět
mysicka: jaky mas tip, to me zajima? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
byla jsme zkoušet šatky..paní sice protivná, ale padly mi dvoje do očka;-) máš odkaz v ip;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa: fotkyyyyyyyyyyyyyy
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: fotky nemám, neměla jsem foťák, bo baterky má přítel doma..složité;-) příště;-) ale pošlu odkaz do ip;-) paní byla taková nepříjemná....
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: šatičky jsou božský! Těším se ale na příští zkoušení až si vezmeš foťáček s sebou :) ať se podíváme i na tebe :)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo;-) jsou, ale tyhle byly na mě zrovna 42 a já potřebuju 36;-) ale i tak vypadaly nádherně;-) žádný leknín;-)
Odpovědět
Článek se načítá
mysicka: hmmm pekne... ja uz bych sla nejradsi taky zkouset ale neni cas :-( Jak dlouho si tam stravila a kolik si jich vyzkousela??
Odpovědět
Profilova fotka
já půjdu v prosinci zkoušet, už se těšííííííííííííííím :)
Odpovědět
Profilova fotka
kkm: hostinu budeme mít na frankově dvoře. máme zamluvené vše důležité ;-) mysickaaa: já chci taky vidět šatičky :-)
Odpovědět
mysicka: Můžeš mi taky poslat prosím odkaz? :-)
Odpovědět
Holky, chtěla jsem se zeptat, co budete dělat se zásnubákama po svatbě?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky:-) mysicka: já je chci taky vidět bosi: já si ho nechám na prstu se snubákem :-) a nově příchozím ahoj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: vzhledem k tomu, že ho ještě nemám, tak asi nic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já ani nevím, asi patery a byla jsem tam tak 35 - 45 minut...ale jak říkám, paní byla protivná, chtěla jsem utéct hned ve dvěřích;-)
Odpovědět
Já si taky nechám zásnubák na prstu. Proto jsme snubák vybírali tak, aby se k němu hodil.
Odpovědět
Profilova fotka
ja budu zasnubak nosit dal.. jinak nechapu proc by se jinak kupoval kdyz by pak mel lezet v supliku.. takze snubak a prednim zasnubak... taky vybirame tak aby se k sobe hodili ..
Odpovědět
Holky nevite nektera jake jsou ohlasy na restauracku v ZOO Hluboka???
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: tak ty jsou krásný :-) a na téma fotograf jsem po naší hádce musela ustoupit, protože pan fotograf by si vzla od rána po obřad 4000 - 5000 a to je prostě moc, tak stačí jen obřad ne? teda já jsem tak ********* ta takhle to bude jen za 1500 a možná i jen za 1000 pokud to budeme mít na cd, přece si to může honza pak vytisknout v práci, teda držím se a to hodně. už mu začínhá připadat, že se chci předvádět a vyhazovat straaaaaaaaaaaašně moc peněz!!!! ]-( ....
Odpovědět
Profilova fotka
myska: zrovna na fotografovi bych tvrdě trvala...jednou by vás mohlo mrzet, že nemáte pořádnou památku na váš den. dá se na spoustě jiných věcech ušetřit.
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: já už nevím co mám dělat ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
myska: máte rozpočet? radši bych opravdu šetřila jinde než na fotkách. co budete ukazovat detěm a vnoučatům? radši bych šla na svatbu pěšky, v botech za pár kaček a v prádle, který už jsem měla doma, učesala a namalovala bych se sama doma než nemít fotky. zkus se domluvit s fotografem, at si udělá čas na celý den a uvidíš. určitě přítele zlomíš. musíš to udělat tak, aby na to přišel on, to na chlapi prej platí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: no svým způsobem ho máme, ale on je šetřivej a někdy až moc... ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
udělejte rozpočet, pak snadno uvidíte, kde máte rezervy a co opravdu musíte mít ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?