Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky já jdu na kafíčko... :) budu tady večír :) asi až po ordinaci :-D zatííííím
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: dobrou chu´t ke kafi;-) já před chvilkou dopila;-) zítra jdu zkoušet šatičky;-)
Odpovědět
mavo: Jé děkuju za vysvětlení, tak na to bych asi neměla, jsem strašnej nerv. mysicka: Já chci taky zkoušet šatky, snad už v listopadu seberu odvahu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: seber! já si to dávám jako odměnu za praxi;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky jsem pro dnešek vyfluslá, písmenka mi skáčou jak chcou a mám hlad
Odpovědět
Profilova fotka
myska: ahojík a honem baštit;-)
Odpovědět
Profilova fotka
při kuchtění se mi podařaly vyhodit pojistky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
stane se;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jsem tu. posouvat na květen to nejde, protože bude mít rizikový. a na září se mi nechce, prostě to asi necháme a bud tam bude nebo ne. když to posunu jednou, tak to už budu posouvat pořád. jsem asi trošku sobec, ale je to tak
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem to tak mírně očima přejela a glumbi, co to tu čtu? :-) to je hezký :-) a doufám, že se brzy zadaří :-) jinak s honzou pořád probíráme snubáky :-( a už fakt nevím, dostal číslo na jednu paní nebo pána, co dělá i snubáky a v tom obchoďáku co tu je, tak je mají ale s vysokohorskou přirážkou :-( a když se mi nějakej líbí, tak je tam briliant....
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: stojím za tebou, nebuď v tomhle hloupá, a sobecký to není ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
myska: my ještě ne, to byl spíš omyl :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
glumbi: ty jo, takhle jsem "šílela" zhruba tak před rokem a půl, kdy jsem si všimla, že jsem to ještě nedostala, jak jsem vysadila ha, tak jsem to začala mít nepravidelný :-D a teď mám takový zpožděný jak beru antibiotika, že je to děsný :-(
Odpovědět
Profilova fotka
my sme se báli když sme přijeli z Egypta :-D Haha.... to by se mi ty plány trošku hroutili .... nebo by spíš byli v jinym pořadí :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
glubi: myslím si,že to není sobecký! Je to váš den a tak bych se moc neohlížela! Si říkám, jestli by někdo kvůli mě takhle posunul svatbu, a asi ne, tak proč bych to dělala já, že??
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca: máš recht
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky - ja se tady tenhle tyden neohreju hledam letenky, aby jsme se vsichni na tu svatbu nejak dopravili a uzili si cestu - takze se tu stavim az tak o vikendu a prectu si vsechny vase super vzkazy. BTW neznate nahodou nejakyho bezvadnyho AJ tlumocnika na svatbu 2.7.2010 v Jindrichaci? Kolik si tak muzou rict?? No, kazdopadne ocenim jakykoliv rady. Mejte se moc krasne a preji super tyden pa :)
Odpovědět
Profilova fotka
lenkaz: v Jindrichaci neznam, ale byla jsem na svatbe na Pribramsku, pritelova spoluzacka si brala Australana a meli tam prekald do angliny a myslim, ze to bylo zajisteny matrikou? Ale neptala jsem se....
Odpovědět
glumbi: Souhlasím z holkama, jednou je termín už danej, tak ať se přizpůsoběj ostatní... i když zrovna v tomhle případě to moc nejde, ale pokud to vyjde bude mít měsíc na zotavenou, tak to nějak dopadne a asi dobře. mysicka: Nj, budu muset, jinak se nevdám :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, dobrá zpráva, máme tu středu a tím pádem půlku týdne za sebou!!!!! a vypadá to, že v pátek budu sama v práci, a to mě neteší :-( ... jsem tam nerada sama, byť jen chvilku....čert nikdy nespí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno :-) kkm já jsem z jižních čech, i když bydlíme v praze, ale svatba bude na jihu ;-) lenkanz: a musí to být přímo tlumočník? na matrice určitě budou vedět, navíc paní Svitáková je bezva ženská(maminka spolužáka ;-) ) ta ti určitě poradí.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík všem;-) krásný namrzlý den;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj mysicko
Odpovědět
ahojky my taky plánuj svatbu v červenci 2010.. Na Hluboké jestli to vyjde. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj sofi :-) další jihočeška, no super :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
kkm: my v jindřichově hradci v kostele ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
kkm: máme, v kostele je to jedno kdy přijdeš. a na matriku půjdeme jen pro papíry a to až před svatbou.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?