Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no práve. taky se mi zdá, že by to pro ní bylo moc. uvidíme. přítel jí tam chce, on totiž na její svatbě nebyl a svojí jí mít chce, no nějak to dopadne. můj test byl negativní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: Vy se snazite o miminko uz ted?
Odpovědět
No však uvidíte, ono ale někdy řídit se termíny podle doktorů je na prd, protože znám spoustu holek co jim to nevyšlo a mluvím ne ve dnech ale i v týdnech! Ale to nevíš nikdy dopředu co se může stát. To bych pak tu svatbu buďto přesunula až na září, nebo dřív na květen(a to se vdávat nemá)Chce to aby se daly po porodu do kupy! Promluv si se švagrovou, jak to vidí ona a co navrhne!!
Odpovědět
Profilova fotka
Prave, kdyz se to presune tak dost zasadne... Nejmin o dalsi mesic dopredu nebo dozadu
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: my sme to chtěli 3.7. ... 23.7. je na mě už asi pozdě a navíc ten pátek.. já nevím :( a chtěli sme to zezačátku měsíce kvůli hypo a v červnu si to nelajcnu, protože termíny na absolutoria napíšou až tak někdy na konci května :( a přítel má v červnu státnice :( sem z toho mírně zoufalá... a sedat si nad tím asi taky nebudeme, protože řekl, že mu připadá blbý se takhle domlouvat, když mě ještě ani nepožádal a že mě chce požádat při nějaký příležitosti :( a ne je takhle.. chjoooooo .. a taky už mám zamluvenou fotografku a kadeřnici.. se bojim, až fotografce řeknem, že toho 3.7. ne, tak řekne že už nemá volno :(
Odpovědět
Profilova fotka
Ja moc doufam, ze my to uz snad presouvat nebudem...
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: no já až do požádání budu v nevědomí, protože se prý o to postará přítel, včera říkal, že teda domluví termín a kdyžtak jiný místo? :-/
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: No ale chapu Tebe, ze se Ti to nezda, taky uz chce clovek mit nejakou jistotu, ze? Ja dostala nejdriv jako uplne prekvapko prstynek a pak az jsme zacalai planovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak já to nejdřív čekala až na rok 2011... pak začal přítel v létě mluvit o příštím létě... pak sem našla datum co se nám líbilo oboum, tak sme se na něm domluvili a už to měl zamluvit a nevím teď nic :(
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: Jak dlouho jste spolu? Neboj, ja se taky nacekala... ;-) Urcite to dobre dopadne.
Odpovědět
Profilova fotka
v prosinci to budou tři roky... takže čekám na prosinec na prstýnek :-D říkal, že prý mě chce požádat při nějaký příležitosti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No tak vidis, nic nerus - zadne terminy a uvidis, nakonec snad vse klapne podle planu.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lostris: no toho 3.7. už asi ne.... mají to na matrice obsazené :( leda na jiném místě
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: urcite najdete nejake lepsi misto :-) My taky jeste nemame obrad ani hostinu zamluvene. Stale mam jen fotografku a prvni velky pokrok - uz to vedi mamky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: no tak našim sme to ještě neřekli... to sem taky zvědavá na jejich reakci... a čekám kdy to mamce docvakne... v neděli večer sem hledala rodný list, tenhle týden mi přijdou létající přání... za chvilku najde vývazky co mám udělaný.. :-D a dá si 2+2 dohromady :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mavo. uvidis, jak se Ti ulevi, az ji to reknes, ja mela super pocit, kdyz jsme to vybalili a reakce byla kladna.
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: no nevím.... chci pak ještě na bakaláře a už slyším maminu jak bude říkat že tu školu nedodělám a tak... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: musim se uz rozloucit, kdyztak nakouknu vecer. A skolu bys dodelala i tak, ja taky jeste dalkove studuju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík všem;-) hlásím návrat ze školy, dneska definitivní konec praxe;-) ale asi musím říct, že mi to bude chybět,,,
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa: vsak bud rada, ze si uzivas jeste v lavicich... ucitelovani si pak uzijes az az.... a uz se te nekdo ptal co ucis? :-o mi to nějak uniklo nejspíš.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
to užiju, ale jsem dneska nějaká pozivně naladěná na tu učitelování;-D je mi líto, že ty lidi asi už neuvidím...společenské vědy učím a k tomu pedagogiku, která se uči na středních pedag.školách, lyceích, konzervatořích, sociálních voškách a tak;-) ještě mám státnice z němčiny, tak bych ji taky teoreticky mohla učit..ale teď jsem učila zsv a pedagogiku;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa: přítel říkal, že by si pak k té svojí práci vzal ještě nějakou a napadlo ho zrovna učení na gymplu společenské vědy :)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: a co přítel dělá?;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa: studuje na pedagogické fakultě, obor vychovatelství - sociální pedagogika se zaměřením na etopedii a pracuje jako vychovatel v DD
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: ty jo, etopedie..ale je to chlap;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa: co se tohohle týká tak úúúžasný chlap :)
Odpovědět
Ahoj holky, taky se tu hlásím. Opět je tu docela klídek, tak se to hezky dočítá. Můžu se zeptat co to je etopedie?
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: já věřím;-D
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: speciální pedagogická disciplína, která se zabývá rozvojem, výchovou a vzděláváním dětí, mládeže a dospělých, kteří mají poruchu chování.
Odpovědět
Profilova fotka
no, to můžou dělat asi jen chlapi, bo ženskou by to zabilo...aspoň mě...stačí mě děti bez poruch chování;-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?