Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
myska: Prasátek nikdy není dost, to mi věř, ono když na nějaký pak zapomeneš a najdeš ho po delší době i s nějakejma těma kačkama, tak to bodne. ;-)
Odpovědět
mavo: Nj, oni budou vánoce co? :-D Tak to je blbý...
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca: pro inspiraci máš něco v IP ;-) mavo: je to u arbesova náměstí, a je tam asi jen ta jedna. já jsem tam jela na doporučení a pán na parkovišti mě poslal do ní :-| kolik jich budeš potřebovat: mě jich dost zbyde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: tak to sem v ní asi byla.... ale tam měla jen stříbrný a ty se mi na to nehodili... a přišlo mi, že jich měla málo.. že ty si je vykoupila? :-D budu jich potřebovat asi tak... 120? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky jdu spát :-) moc děkuju za přání a mějte se hezky, nevím jestli tu zítra budu, máme zase uzávěrku :-|
Odpovědět
myska: Tak se na to hezky vyspi, dobrou noc :-)
Odpovědět
Holky kdo podává prstýnky při obřadu? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: já koupila jen jednukrabičku :-D myska: všeeee neeej holky mi asi budeme posouvat termín svatby, dneska nám švagrová řekla, že čekají mimi. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi a dopředu nebo dozadu? My ho taky budeme šoupat... ale nevim kam :(
Odpovědět
glumbi: No tak to je krásný, to že čekají mimčo. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to ještě nevíme, ve čtvtrtek jde k doktrovi. bud na kvetěn a nebo srpen a nebo to zůstane, ještě nevíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: děkuju moc, jé to je krásný že čekají mimnko, nějak mě to taky začíná chytat :-)....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
dobrou noc, holky;-) glumbi: třeba to výjde a klapne to ve stejném termínu;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak mi teď volala přítel.. :( termíny jsou volný 19.6. v 10,30!!!! a nebo pátky 25.6. a 23.7. :( holkyyyyy... asi to prokaučoval a šel tam pozdě :( když už to je obsazený... chjoooooo..... já fakt nevím co bude :(
Odpovědět
mavo: Tak to je teda mazec, kde že vy to chcete mít? Z těhle termínů by se mi teda líbil nejvíc 23.7., ale nevěš hlavu, pokud se to dá vědět lidem s dostatečným předstihem, tak i v pátek je většina schopná udělat si čas. Až budeš s přítelem, tak určitě něco vymyslíte, dvě hlavy jsou víc než jedna ;-)
Odpovědět
holky: právě se chystám vypnout počítač! Lukáš mi ho na celý odpoledne a večer zabral, tak jsem se sem vůbec nedostala Glumbi: ty seš vážně třída, koukla jsem tam a vypadá to celkem zajímavě, nicméně to na mě působí trochu kosmicky :-N až extravagantně, ale jsi hodná, aspoň už vím jak to vypadá Kdo jste se ptaly jaká to byla svatba, tak je to tato: K+M Anglicko-česká a Světlefialková motýlková svatba(byla uvedená včera-v pondělí). Mají zvláštní album, hosté si asi nepřály být zveřejňováni na beremese, tak na foto nejsou hlavy :-N je tam ale odkaz na fotky v gratulacích a stojí za to se juknout, mě se líbily
Odpovědět
Profilova fotka
Hezky den, devcata, ja byla na sluzebce a o vikendu jsme meli hody, tak jsem se sem ani nedostala.
Odpovědět
Profilova fotka
:-) dobré ránko holky
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska je tady nějak podezřele ticho. Musim se s Vami podělit o ranni strasidelny zazitek! Malem jsem se nenarvala do sukne, rekla jsem si a dost!!! Zacinam s dietou, ale vazne. Zacnu cvicit a makat na sobe, jinak se nenarvu ani do zadnych satu.
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: já chodím 2-3 týdně cvičit a nepozoruju na sobě žádný změny...i když přítel mi tvrdí, že hubnu. jinak pořád přemýšlím nat posunutím toho termínu. dneska mi ale kamarád říkal, že by to neposunovat. tak já nevím :-|
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: Promin, ja Vas cele nedocetla, tak nevim... Proc chces posouvat termin? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
švagrová včera oznámila, že čekají miminko...a termín by měli mít někde kolem poloviny a konce června. tak aby mohla být na svatbě. no uvidíme co řekne
Odpovědět
Profilova fotka
Ja bych to asi taky neposunovala. Vsak to treba bude i mesic po.. a to uz na svatbu jit muze :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já právě nevím, kdy přesně bude rodit. to by měla asi vedět ve čtvrtek. snad to s prckem zvládne.blbý je, že to k nám mají skoro 400km :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Glumbi: to mas pravdu, ale takhle by se to mohlo presouvat donekonecna, vzdycky se neco objevi... Ja bych to asi neposunovala.
Odpovědět
Profilova fotka
moc se mi to posouvat nechce, přece jen už máme dost věcí zamluveno na termín...ale zase vím, jak by ji tam přítel chtěl. no uvidíme ve čtvtek. jinak oznámila nám to včera a já si shodou okolností včera taky dělala testy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: a Tvoje vyšly jak?
Odpovědět
ahoj holky!! Glumbi: pokud můžu ráda ti napíšu jak to bylo u nás! Já jsem rodila v roce 2005 v srpnu a nikdo na mě ohledy nebral, byla v rodině taky svatba. Tak jsem si říkala, že prostě buď to to stihnem a rodit budu až po svatbě, nebo hold si poležím v porodnici! A hádej jak to dopadlo, samozdřejmě jsem rodila a na svatbě jsem chyběla! A jak jsem byla ráda, že už to mám za sebou, místo toho abych juchala na svatbě jsem juchala v porodnici. Mohla jsem odejít z tama na reverz, ale proč riskovat. Pustily mě až den po svatbě a řeknu ti že jsem tak dobrý 1-2 měsíce nebyla schopna nikam jít. Bylo šestinedělí, malý miminko! A když si představím, že by švagrová jela s čerstvým miminkem 400km, no nevím! Je to podle mě hodně riskantní jet s drobkem v létě! a tak daleko! Veř mi vím o čem mluvím! Ale záleží na vás a hlavně na ní!!
Odpovědět
Profilova fotka
asi fakt zalezi na tom, jak se Glumbi rozhodne, kazdopadne vzdycky se prihodi neco nevidaneho, kvuli cemu by se dalo posouvat. Zkus se domluvit asi se svagrovou primo.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?