Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: taky děkuju :-), ani mi to nebudete věřit, ale jsem ráda, že se aspoň o něco už začal zajímat, jako jsou snubáky :-) , ale v tomhle nemám pocit, že ho zlomím, jak jednou řekne ne, tak přes to nejede vlak :-( .
Odpovědět
Profilova fotka
zuzilinka: tak to máš stejně jako já;-) rovněž diplomka, státnice...;-) maska: uvidíš...taky mi to nakonec prošlo...;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aby toho ještě nebylo málo, tak sem šla dneska dokoupit stuhu na vývazky... bílou nemaj a červená došla a ani neví, jestli na skladě bude :(
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: hezký vyhlídky :-|
Odpovědět
Profilova fotka
myska: po dnešku bych to nejradši zabalila :( začíná se všechno hroooutit! Teď ještě zjistím, že sem zaplatila za lampionky a nedorazí a už si vážně hodím mašli!!! (z těch 16ti vývazků :-D, aby to bylo pěkně ironický)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: my tě nedáme :-) já ani nevím kde bude svatba a dneska jsem k tomu výborně negativní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, neztrácejte hlavu!;-) to zvládneme;-) si to říkám, před posledním dnem praxe;-D
Odpovědět
Profilova fotka
dneska jo, protože nejvíc zamrzí, když si nevzpomenou ani vlastní prarodiče, že jejich vnouše má dneska svátek....a kor, když zjistím, že ostatním normálně přijou....
Odpovědět
Profilova fotka
mysko: mě si taky babi minulý rok na svátek nevzpomněla... a že "zrovna ona"... paní dokonalá... co si pamatuje všechno... nic si z toho nedělej ;-)
Odpovědět
mysko: Já se taky přidávám ke gratulaci. Ještě musím napsat SMS svý spolusedící ze střední, on a je taky Míša. 6ádný depky holky, všechno bude ok! Život je jako houpačka... copak to neznáte? Před měsícem jsme měli zlý období my, teď ho mají jiní, prostě to tak je a nic s tim nenaděláme. mavo: Kde jsi objednávala lampiony? To myslíš ty svatební?
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: ona si na mě nevzpomene nikdy a nejvíc mě mrzí, že mamku zavrhla :-( a to ji mám zvát na svatbu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: jj, na aukru.... nějaký polák, za 34,-kč myslim... jeden... má různý barvy
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
myska: tak jí nezvi??
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: nejradši bych to uděla, ale zase je mi líto dědy, že by mě neviděl....nesnáším rodiný vztahy
Odpovědět
Profilova fotka
mysko: to sme na tom stejně... tak pozvi jen dědu :)
Odpovědět
Profilova fotka
to by dopadlo asi tak, že by bába dědu nepustila a nebo by mu řekla: buď já nebo .....a potom by mu to dala zežrat :-(
Odpovědět
mavo: Taky je tam chci pak objednat, ale celou tu sadu. Ty ho budeš zkoušet vypustit až přijde? Zajímá mě, jestli to nejsou nějaký šunty... :-N Jinak už jsem konečně objevila obchůdek, kde maj malý košíčky za 25kč, no to je paráda. Už se těšim až budou nějaký kačky, abych je mohla objednat. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já už mám první 2000 na svatbu :-D
Odpovědět
myska: Tak je pozvy oba, já bych měla ráda na svatbě dědu, ale bohužel už je 6 let po smrti, takže doufám, že na mě bude aspoň koukat ze shora a dodávat mi odvahu. Babičce bude na jaře 72, ale chová se jako by jí bylo 50, možná i míň, teď pořád říká, že by potřebovala nějakýho chlapa... :-D
Odpovědět
My dáváme drobný do takovýho dvojprasátka, sem ho dneska vážila a má už 750g, tak snad už tam taky něco je. Použijeme to asi na oznámka. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: ono to tak stejně dopadne, ale neberu ji jako babičku, já ji ve zkustečnosti ani neznám.... ty jo mojí babičce, co bydlí ve stejným městě jako my, je 80 :-D už je dospělá holka :-D, už ji bylo letos 18 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: už jsem ti někdy řekla, že máš super nápady? :-)
Odpovědět
myska: Kterej máš zrovna na mysli, teda zas tak moc jich nemám... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak já si vydělala o víkendu za barem 1500, za sobotní večer... ale 1000 sem dala příteli na poplatek na matriku... takže my máme vydělaných a ušetřených 1500 :-D takže tak :) + pak nějaký drobáčky v prasátkách :-D my jich máme víc... celkem 3 :-D první na 1-5kč, druhý na 10,-kč a třetí na kovový 50kč :-D bosi: já bych je nechtěla rozbalovat.... nechám se překvapit až na ten den D... máme jich objednaných 5bílých a 5 červených... a hlavně nevím, jak to budu schovávat... nechala sem to poslat domu a doma ještě nic nevědí... a včera sem hledala rodný list, takže mamka bude za chvilku něco tušit :-D
Odpovědět
No tak jsem se koukla znovu na ty košíčky a nic z toho nebude, ta velikost je jak pro panenky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: s tím prasátkem, já tam mám dobrý, ale je to hodně malinký prasátko, ale taková stovečka by tam být mohla :-) a máš jich takdy dost :-) mavo: ty jo to je taky super s těma prasátkama, my máme 2 honza má veliký a já malinký :-D
Odpovědět
Nj, taky bych ž potřebovala nějakou brigadku, škola penízky jen žere ]-( Tak pak řekni, jestli ti teda aspoň došly. Já se bojím, aby fungovali, ale snad budou. :-) No to my tam máme taky ještě jedno prasátko a v tom jsou do ruličky smotaný papírovky a vyndat je umím jenom já. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: asi si půjdu koupit prasátka :-D
Odpovědět
myska: Já to prasátko hlavně musim vážit kvůli synovcům, oni jsou takový nenechavý... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: tak to do svatby zapomeň :-D jak se vyndávají abyste o ně nepřišli :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?