Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak co? Jak jste si užily víkend?? Já ho měla celkem náročný, v sobotu jsme slavily ségřin svátek, který má až dneska! Holky a já se tak opila, že jsem byla jak utržená z řetězu. Jsem furt chtěla tančit, lukáš ten nepil a furt: ,,Pojeď už domů!" Já ho vyloženě provokovala, pořád si dolívala. Jsme byly na sebe naštvaní, to už jsem tu psala v pátek. Ale postaral se o mě, chlapec můj. Spící mě odvezl domů a uložil mě. Včera jsme zas pro změnu slavily jeho svátek, ale to už jsem nepila, bo bylo zle a měla jsem sezení s panem farářem. Takže já si tedy víkend hodně užila!! Jináč já moc nepiju, ale když už, tak už!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, už venku zase pršííí :( a přítel šel dneska na matriku zamluvit termínek.... tak už to je vážně vážný... uffff...
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: šla jsem dneska od újezdu na anděl pěšky... a nenašla jsem stoupežnického náměstí, akorát arbesovo a tam sem žádnou galantérku nenašla :( našla sem galanterii hned na arbesovo náměstí - zastávka tram, ale v té to neměli, měli jen se stříbrnými hlavičkama...
Odpovědět
holky mám dotaz! Teď jsem si prohlédla svatební album jedné teď už paní a zaujalo mě tam, že dávali rodičům dárek-jejich fotky vypálené laserem v krystalu! Slyším toto poprvé a ještě jsem to nikde neviděla, proto se ptám, zda nevíte o tom něco, popř. odkaz na internetu. Aspoň bych se chtěla podívat jak to vypadá! Glumbi: ty jseš v tomto profík, víš o tom něco??
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca: tak to taky slyším poprvé... akorát jsem viděla fotky ve 3D :) třeba v přívěsku, nebo nějaké kouli nebo tak :) taky to vypadalo pěkně...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem dnes zkoušela vívazky a teda hruuuuuzaaaa :-( myslela jsem že jsem na takove věci šikovná a ono asi ne :-( sice to vypadá jako vyvazek, ale nevim nevim no. Poradte jak je děláte ? tavnou pistolí a nebo je sijete k sobě?
Odpovědět
Profilova fotka
berennika: jen špendlíkem... a přes nápovědu co sem našla tady na beremku, špendlíky a polystyren
Odpovědět
Profilova fotka
tak přítel byl dnes na matrice :( a volal mi, že termín 3.7.2010 vůbec nemají... že mi zavolá ještě večer (je v práci a přijede domu až ve středu) tak doufám, že si dělal srandu jak má ve zvyku :( protože už vidím jak volám fotografce že to bude jindy a ta mi řekne že ten nový termín nebude moct :(
Odpovědět
Profilova fotka
AHojík všem;-)¨hlásím návrat z víkendu a ze školy...;-D co nového?;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa: ahoooooj, jak bylo?
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: o víkendu? super;-D ve škole tak yfajn, už jsme se dneska se 3 třídama rozloučila, napsali mi hodnocení a úplně jsem u nich nepropadla;-D dokonce jsme dostala icq od jednoho borce...
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaaa: ty po tobě jdou :) jedna žádost na fb, jedno icq ... heh :) bodejť by si propadla ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mavo: mazec;-) ještě jsem se dozvěděla, že mám hezký úsměv....a prý možná se tak narodila, možná je to... jsme s nima totiž jednu hodinu dělala reklamní slogany, tak si na to asi kluci vzpomněli;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hihi :) no tak to potěší :)
Odpovědět
Profilova fotka
to jo;-)
Odpovědět
Taky jsem měla původně v plánu vývazky tvořit sama, ale nakonec jsem je objednala už hotové. Rodiče budou mít velké vývazky a ostatní svatebčané takové ty klasické.
Odpovědět
lenca: A nepamatuješ si v jakém albu jsi to viděla? Já viděla jen 3D fotky ve skleněných kvádrech nebo krychlích, ale to asi bude něco jiného...
Odpovědět
Jinak vás zdravim holky, na to, že je už pracovní týden, tak je vás tu málo.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
já už su tak unavená, že s emi nci nechce, zítra naposled;-) a pak zase změním místo a půjdu zpátky do lavic;-) kkm: myslím, že nejsi pozadu;-) všude je to jinak..u nás se třeba hospoda (o kterou jsme měli zájem) musí rezervovat tak rok a půl dopředu, pokud chceš "svůj" termín;-)
Odpovědět
Tak jsem koukla do alba a ono to hezky utíká, už jen 8 měsíců a 21 dní. Po vánocích to asi bude utíkat mnohem rychleji co? kkm: Vůbec se nestresuj, my krom zamluvenýho obřadu nemáme taky bůbec nic, jen koupenej cylindr a udělaný vývazky. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
letí to jako hrom......normálně holky, nečekaná událost;-) brácha překecal zlatíčko a budeme společně chodit do tanečních;-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík mysko: všechno nejlepší k svátku;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: jéééééééééééééééééé děkuju moc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsme zase měli téma svatba a fotograf :-| a moc bych chtěla, aby byly vyfocený i přípravy a honza prostě nechce, že je to zbytečný :-( ach jo...
Odpovědět
Profilova fotka
myska: to se poddá....já to tak strašně moc chci a nakonec se mi to podařilo;-) původně to měla fotit kamárdka, je dobrá, ale nakonec to bude fotografka už od rána;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: to chci taky :-( a moc a honza chce jen obřad a že přípravy může vyfotit někdo z hostů ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
myska: do svatby času dost, to ho ještě překecáš ;-) musíš mu jich pár ukázat :) aby věděl... a já ti taky přeju všechno nejlepší :)
Odpovědět
Tak já to musím všechno takhle hrotit, protože mě po Novém roce čeká měsíc a půl zkouškové, pak diplomka, státnice atd., takže svatba bohužel půjde stranou.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?