Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: jo a nejhorší je, že tu komisionálku dělám až po tý klasický zkoušce. kdybych komisionálku měla dřív a neudělala jí, tak bych na zdrav. nauku už nešla... red: nevím jestli drsná, ale zítra se rozhodne jestli budu pokračovat ve studiu nebo jestli jsem vyhodila jen tak oknem 12500 Kč....
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo...to je síla..ale ty to dáš
Odpovědět
Profilova fotka
myska: aha, to zvládneš! budeme na Tebe moooooooooooc myslet!
Odpovědět
Profilova fotka
ve smlouvě totiž stojí, že pokud student skončí z jakýhokoli důvodu a nestoupí do dalšího ročníku, je zavázaný zaplatit celé školené....
Odpovědět
Profilova fotka
to jsou ty ....pravidla;-(
Odpovědět
Profilova fotka
a ředitelku bych taky nakopala ...
Odpovědět
Profilova fotka
klidně to udělej;-D
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím všechny a přeju hezký den :-) to jste se večer zase rozepsaly :-)
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: Tobě taky;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: jé kdyby to šlo :-) areviv: ahoj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
;-D
Odpovědět
Profilova fotka
dneska už se těším strašně moc domů,přítel přijede po týdnu z Prahy :-) ještě tu ale budu sedět 5 hodin :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
areviv: to uteče;-) věřím, že se těšíš a vůbec se Ti nedivím;-D já to svého uvidím až zítra..ale zítra to už holky bude do svatby jen 9 měsíců;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě teď napadlo asi je to blbá myšlenka, ale bohužel se to stává; že byste udělali tajnou svatbu a potom to mezi řečí oznámili svým rodičům? tohle totiž udělali obě stříňata co mám.... :-S nedokážu si představit, že bych na svatbu nepozvala mamku s taťkou a nepřišla ani ségra...
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa : teda fakt už jen 9 měsíců??to tak strašně utíká...já už bych to do zítřka nevydržela,on byl v té Praze vlastně 14 dní,jen s víkendovou přestávkou kdy byl doma... myska84 : to bych nikdy neudělala..mrzelo by mě že tam nejsou moji nejbližší..to ne...
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: no, letí tako jako hrom;-D myska: já taky ne...asi bych si tu svatbu pořádně neužila a měla bych výčitky jako hrom;-( a pak by mě to mrelo..pořád...
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa : myslím že když o tom budou vědět hezky všichni bude to to právé :-)
Odpovědět
Profilova fotka
areviv + mysicka: taky to nechápu a nedokážu si představit, že bych pak mezi řečí našim oznámila, že jsme s honzou svoji :-S....
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: jj, hezky všichni;-) a´t je to velká sláva;-) my si totiž zasloužíme pozornost;-D
Odpovědět
Profilova fotka
snad se vdáváme jednou za život ne? :-D a bereme si toho pravýho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
přesně taaaaaaaaak ;-D holky, dokopejte mě něco dělat!
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: jdu jíst a pak jsem zase příjdu doufám že tu budete :-)
Odpovědět
Profilova fotka
myska84 : tak to každopádně :-) ..... až navěky....;-) mysickaaa : no samozřejmě bude to jen a jen náš den... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
;-D 8-) ;-) :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
myska: dobrou chuť;-)
Odpovědět
Profilova fotka
myska84 : myslím že tu budem a dobrou chuť :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak na muj kopr jsem tu měla parádní poradu :-( Myslíte si, že když bratránci taky měli svatby jen s rodičema, že je nemám zvát? Já je pozvat chci, ale pořád slyším okolo, že oni nás taky nezvali tak co :-( nemáme mezi sebou něaký extra vztahy, vídáme se jen občas, ale přeci jen...je to rodina a osobně proti nim nic nemám :-(
Odpovědět
Profilova fotka
nika: zcela upřímně: je to tvoje svatba a můžeš si tam pozvat koho ty chceš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
myska. no právě....ale kdybys viděla ten výraz mé mamky, když si zatim stojim :-D
Odpovědět
Jo jo, holky, naprosto s vama souhlasim. Tajna svatba je sice daleko levnejsi, mozna v urcitem smeru i romanticka, ale zase bez rodiny a blizkych pratel by to bylo takove "chude", nebylo by to proste ono. Proste si ten nas velky den D musime poradne uzit! Kdy se nam pak podari, abychom byly za princezny? ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?