Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je teda divný, že je to tak blbě udělaný a netěsní to...
Odpovědět
Profilova fotka
kde jste? :-)
Odpovědět
Jsem tady jen na skok, kouknout, co se stalo nového. To je hrůza, člověk tady chviličku není a zase přibylo tolik stránek. To by vydalo na knihu. Třeba "Budoucí nevěsty aneb jaké mají chlapi štěstí, že ženy vše zařídí." ;-)
Odpovědět
Hmm, tak dnes už tady asi nikdo není. Zrovna dneska večer jsem se sem podívala a nic. No mám já to smůlu. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jsem tu
Odpovědět
Jeee, konečně někdo přišel. :-) Zdravím, mysko84 ;-)
Odpovědět
myska84: copak vyvádíš?
Odpovědět
myska84: prosím Tě, asi mám blbý dotaz, ale jak si přidám nějaké fotky do alba? Říkala jsem si, že bych se taky mohla více podělit se svými představami svatby. Třeba šaty, dekorace atd. Nějak jsem asi slepá a nemůžu to najít. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
red: koukám na youtubu na videa:-) stačí kliknout na fotoalba :-)
Odpovědět
Tak jo, já to pro dnešek balím a už se těším, až bude zítra šest večer a já budu mít v práci padla. Ale to ještě budu muset přežít celý den v práci, achich. Tak přeju dobrou noc, girls! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a já jsme tu a možná dlouho nebudu;-) dodělám přípravu a jdu spát, unavená jako kotě;-)
Odpovědět
Teda vy hezky odpadáváte, já koukala na ordinaci, nevim čím to je, ale vždycky v úterý a ve čtvrtek večer mám největší chuť pořídit si miminko :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
bosi: mě to už začíná zase chytat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nevíte někdo o nějakých stránkách se snubákama? :-N kromě toho co je v časopisu :-N
Odpovědět
myska: taky mimi? Tady si koukala na firmy?
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: jj taky :-D ale neboj, je to jen chvilkový a nepociťuju to tolik jako dřív :-N . tady jsem ještě moc nekoukala :-N
Odpovědět
Profilova fotka
budu asi "málo" náročná :-(
Odpovědět
myska: Tak to je fobře, já si přijdu připravená a pak zase jsou chvíle, kdy si říkám, že to zvládnout nemůžu, tak já nevim :-( Neboj, vše se povede ku spokojenosti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: když se mi nějakej líbí tak stoji přes 15.... :-(
Odpovědět
myska: Tak to je docela darda, my doufáme, že se vejdem do 5000kč, asi je to hloupá představa, ale snad to vyjde, když máme zlato svoje. Venda chce jen hladký prstýnky, ale já bych chtěla alespoň nějakej malinkej vzorek a kamínek.
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: to chce honza taky něco se najít dá ale je to záhul :-( a já se chci taky do tý ceny vejít
Odpovědět
myska: Do kolika se to chcete vejít vy do těch 15 nebo taky do 5?
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: do 5 :-)
Odpovědět
myska: aaaaha, no tak snad se nám oběma zadaří ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: něco jsem našla, ale už si nepamatuju ceny :-N , tak to jdu dát do alba
Odpovědět
Tak tobě se líběj dvoubarevný? My budeme mít jen ze žlutýho.
Odpovědět
Profilova fotka
teď jsem říkala honzovi, že se mi moc nelíbí jen samotný žlutý nebo bílý a normálně se se mnou začíná bavit o svatbě :-D
Odpovědět
tak to je paráda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko všem;-) dneska jsem si trošku přispala;-) už toho pozdního spání a brzkého vstávání bylo dost;-) a my teď s mamčou řešíme autko, které mě poveze;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?