Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
jsem si všimla, že mi občas vypadne písmenko m, se nějak špatně docvakne, nebo co! Musím ho hodně zmáčknout 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: to víme :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
myska: ooooooooooooo, děkuji;-) rudnu;D
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: ale sluší ti to :-) lencaca: mě písmenka skáčou :-D z toho si nic nedělej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: můžu dotaz? jak to máte doma vyřešený s vařením obědů o víkendu? vaříte si s přítelem sami a jíte sami nebo jíte všichni společně? u nás jíme všichni společně a vaří se jen jeden oběd...
Odpovědět
Profilova fotka
myska: děkuji ještě jednou;-)
Odpovědět
Profilova fotka
myska: my když jsme u našich, tak vaříme na dvakrát, pro mamku a ségru(jsou vegetariánky) a pak pro nás normální lidi :-D ale jíme společně ;-)
Odpovědět
myska: No v sobotu si děláme svůj oběd a v neděli se sem sjíždí celá přítelova rodina. On má 3 sourozence a všichni maj rodiny, takže je tady každou neděli celkem přelidněno. Vaří smozřejmě tchýně, já bych si netrofla, jsem takovej matlák :-D
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: kolegyně z práce to totiž nechápe...tak mě zajímalo jak to chodí u ostatních. mě se totiž zdá blbost vařit 2 obědy a jíst samostatně, když jsme jen o patro níž a s tchýní ráno snídám :-)
Odpovědět
Musím se s vámi rozloučit holky, miláček mě vyhání, asi se tu ukážu až po ordinaci. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: my vydržíme, taky budu za chvíli vyhozená z pc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
můj chlap už je taky na cestě domů... ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
bosi: pa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
můj se před chvílí vrátil a teď večeří 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
já ho chci taky doma..toho chlapa myslím..;-) ten je v práci až do osmi..a pak valí ke svým rodičům..
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: jsem si vzpomněla. byla jsem dneska psovi kupovat uši a paní mi říká, objednala jsem přítelovi ten elektronickej obojek, jsem se začala smát a říkám, snad psovi ne? chudák paní zrudla, tak jsem jí uklidnila tím, že přítel by ho občas taky potřeboval...ale bylo to fakt vtipný
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: ty bláho bych zrudla i na zadku :-N
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: to je prča;-)
Odpovědět
Profilova fotka
až mě petr naštve, tak mu ho nandám a trošku víc ho pustím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: jee, ty máš taky Petra?;-) udělej to;-) a už vám věnuje víc času???
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo holky a tohle je můj 501 příspěvek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: no snaží se...už nechodí na dvoufázovej trénink, takže jo... holky já budu dneska spát v obýváku, máme v bytě v celku nový okna a tak pod nima táhne, že jsem měla ráno zrzlý záda :-D fakt kvalita
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: to si děláš srandu :-. a budete to reklamovat ne?
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: tomu se říká kvalita za "rozumnou" cenu... to je fajn, je ať se snaží;-D myska: no, to jsem zvědavá, kolik toho bude těsně před svatbou;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: to nechci u sebe ani vidět:-D občas píšu z cesty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme s nima už ten byt koupili...takže těžko, nejvtipnější je, že přítel dělá okna. ale aspon je o víkendu spraví
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: tak aspoň že tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha...a to jsou plastovky nebo dřevěné?
Odpovědět
Profilova fotka
stejně je asi budeme muset vyměnit. fakt nechápu lidi, co šetří na oknech. večer přítel na mě, to okno je otevřený? a já ne je zavřený, tak pod ním táhne a pro vší smůlu máme postel přímo pod oknem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka:plastový
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?