Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: to je život lencaca: je fakt, že chci taky zelnou :-N glumbi: mě trvalo 3 dny než jsem sundala prádlo v sušárně, aby mohla tchýně popřípadně taky vyprat :-N. jsem to sbírala dneska ráno než jsem razila do práce :-N
Odpovědět
Profilova fotka
je a vůbec mi to nejde...
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: tak si to vyměníme :-) já ti dám na učení teorii do pc a zdravotní nauky ;-) a já budu vymýšlet osmisměrku :-D...na srandičky by mě užili :-D...
Odpovědět
Profilova fotka
no, já si totož vymyslím vždycky takovou ptákovinu;-) nevím, jak by se ti líbilo dělat osmisměrku na Platona;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: valná hromada rozhodla, že tu osmisměrku uděláš ty :-) a já se naučím tu teorii :-D
Odpovědět
jo, tak to já taky sundávala prádlo z půdy ráno, včera se totiž tchýně vrátila z dovolený z Řecka, tak mě napadlo, že bude asi taky chtít vyprat, já už to měla stejně řádně proschlý (asi týden) :-D to jsem ostuda, hrůza :-N ale asi se dneska přemluvím k žehlení, není to špatnej nápad.
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: a můžu ti přidat i tu trochu co mám tady? je toho jen troška fakt 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
myska: takový hromady mě baví;-) a má z toho vylézt aristoteles..proč já radši nedělám normální výklad a vymýšlím kokotiny;-)
Odpovědět
lencaca: To se docela divim, že zrovna tahle 2 barvy neměli, ty mi přijdou celkem dost používaný.
Odpovědět
mysickka: No protože : Škola je hrou, že??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca: no, že?;-) to sice je...ale kdo to má furt dělat;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: protože ty kokotiny lezou líp do hlavy, nebo to tak aspoň platí u mě ;-) a kam se chodíte koukat na dekorace? :-N =-)
Odpovědět
Článek se načítá
myska: Myslim, že mě to i tak dá na víc než hodinu, takže neberu už nic na víc :-p :-D
Odpovědět
Bosi:Jsem si taky říkala, že nejsem zase tak náročná, no ale asi mi nezbyde než vyjet ještě do většího města. Jedno je ale pravda, že ta zelená s tou oranžovou je fakt nejžádanější. Aspoň co jsem koukala na fotky tady na beremku, jo a ještě červená
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: tak si to vyžehlím sama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myska: to chci vidět;-D
Odpovědět
Profilova fotka
ještě že moc žehlit nemusím :-D
Odpovědět
lenca: Jj, to máš pravdu, to jsou hodně oblíbený barvy. ;-) myska: Nj, nic jiného ti nezbejvá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: mám dotaz, kde najdu na fb v pet socienty dárky od tebe? mysicka: tak u mě to zabíra :-D lencaca: toho jsem si taky všimla :-), aspoň v něčem jsem in :-N (doufám že to nevyznělo ironicky :-N )
Odpovědět
myška: u nás ve městě jsou 3 obchody, jmenujou se Kouzelný domov, nebo tak nějak, jako mají tam spoustu krásných věcí-svíčky, vázičky, obrázky, vlizelíny, ubrousky(ty taky neměly ve fialové), organzy, kytičky a spoustu dalších věciček, ale PROSTĚ NIC PRO MĚ!!! Akorát jsem nasr... Takže vyjedu směr olomouc a tam už snad něco pořídím!
Odpovědět
Profilova fotka
já třeba taky miluju oranžovou..ale bo se mi zdá profláklá, tak to na svatbě oželím;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca: v olomouci to bude určitě lepší a něco nakoupíš ;-)
Odpovědět
myska: No podle toho jaký, pokud to je jídlo, tak normálně v tý krabici dole a pokud myslíš ty obrázky, tak ty jsou v těch kartách a vkládáš je do alba. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca: však ty na to pravé naražíš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca: jee, Olomouc, město mého studia;-D
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: aha :-D
Odpovědět
myska: Tak už seš v obraze? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: no jasný, občas si musím poposednout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vymyšleno;-) já su dobrá;-)
Odpovědět
To teda doufám, že tam něco už ít budou!! ]-( Jináč holky, já už mám uvařený zítřejší oběd a jdu krabičkovat Zítra máme kuřátko s rýží, a můj chlap ještě není doma a telefon nedostupnej, ach jo!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?