Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
myska84 : aha..no to je taky dobrý nápad to zkombinovat..ale jak říkám uvidíme co nám padne do oka :-) nebude nosit snubák??proč?kvůli práci?
Odpovědět
Profilova fotka
myska84 : a jak tě na fc najdu??
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: nemá rád prstýnky na prstech, už to zkoušel a nějak se mu to nelíbí, ale nutit ho do toho nemůžu :-( mě se totiž líbí kombinace bílého a žlutého
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: michaela brnická a dej mi vědět jestli ti to šlo, v práci se na fb nedostanu máme to bloklé :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka84 : aha..no tak když mu to na prstíku vadí to se nedá nic dělat :-) není to taková katastrofa..a máš pravdu kombinace je to hezká..já fakt nevím jak mi to budem vybírat...jj dám vědět neboj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já mám zásnubní taky bílé zlato, jinak vše žluté, a přítel má na prstě stříbrný prstýnek..jinak řetízek zase žluté zlato..takže vůbec nevím, u čeho skončíme;-)
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: to jsme dvě a hlavně nevím kam se chodí =-)
Odpovědět
Profilova fotka
myska84 : no u nás je mraky zlatnictví,co nabízejí krásný snubáky nebo je tu několik svatebních salonů a tam je mají taky ,takže my půjdem asi tam :-) mysickaaa : vy to máte nejjednodušší..máte od každého něco :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já jdu zase pracovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
myska84 : tak už jsem ti poslala žádst :-)
Odpovědět
Profilova fotka
už se těším, až to budeme obcházet...;-) na netu teda mi nic nepadlo do oka, tak uvidíme, jak to bude naživo;-) akorát nevím, jak s velikostí prstýnků..mám celkem hubené prsty..a bojím se, že ho časem nenavleču;-( zásnubní mám taky velký, tak ho na prsteníčku nenosím, ale zmenšovat s emi ho moc nechce..uvidíme, no..hlavně že ho nosím;-) i tak je dost maličky a vůbec se zlatku nedivím, že menší se bál;-D to já asi taky, kdybych ho viděla;-) já jsem totiž zhubla a on měl v hlavě míru prvního prstýnku, co mi kupoval;-)
Odpovědět
Přítel dřív taky nenosil prstýnky...pak jsme mu koupili zásnubní z chirurgický oceli a on ho nosí,protože to bere jako symbol naší lásky....a my oba ho téměř každý den sundáváme....on na fotbal a já do práce....ale i tak ho jinak stále nosíme, tak budem oba určitě nosit i snubní...i když je fakt,že tenhle mi je trošičku větší,tak se mi dobře sundává, ale občas třeba v létě se bojím,že mi spadne,tak nevím když budu mít menší jetsli se mi bude dobře sundávat...no snad jo
Odpovědět
Článek se načítá
No tak my chceme s pritelem bile zlato. Ja nosim uz jen stribro, tak to nebude takovy rozdil. A pritel uz nejakou dobu nosi bud chirurgickou ocel nebo stribro, tak snubak predpokladam nosit bude. A jestli ne, tak ho k tomu donutim, aby vsechny zenske vedely, ze uz je zadany. :-N Co se tyce FB, tak ja jsem ho kdysi pouzivala, ale prestala jsem, protoze jsem si jednou pritel vsiml na nejake strance, ze je tam moje a kamoscina fotka, coz se mi popravde nelibilo, ze takhle nakladaji s nasima fotkama (prece jen si chci sama vybrat, kde se moje fotky ukazovat muzou a kde ne), takze jsem si ho zrusila. Jsem sice asi jedna z mala, ktera ho uz nepouziva, ale co se da delat. Mozna byste si me ani mezi pratele nedaly, ale jen kdyz tak vysvetluju, proc ho nemam.
Odpovědět
Profilova fotka
red: jasně to chápu...nic se neděje, slézáme se přece tady;-D
Odpovědět
Profilova fotka
red.miky : přítel prstýnky nosí,takže i snubák bude nosit :-) a prý už se na to těší :-) to víš že bysme si tě přidaly do přátel,ale jinak se sejdem tady ;-) holky bude si nechávat na prstýky něco vyrývat??z vnitřní strany..
Odpovědět
areviv: Já bych chtěla...buď jméno a datum svatby a nebo iniciály a datum svatby
Odpovědět
Profilova fotka
monmar : taky nevím co je lepší...ale asi jméno a datum svatby si tam necháme dát :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky to je práce vás dočítat.... sááákryš... :-/ ale už to mám :) lera: ty šaty jsou bombastický budou na tobě vypadat úplně skvěle!
Odpovědět
Profilova fotka
my chcem bílý zlato... i když nevím, jak přítele přesvědčím aby ho nosil :( a mám buřtíky prstíky tak musíme mít něco slabýho ne nic velkýho
Odpovědět
čauvec holky, vy mě strašně zlobíte :-D , jste toho zase popsaly a já vás nestíhám dočíst. Nám včera o půl osmé vyply elektriku a nešla až do dneška do oběda. Mi rozmrzl mražák, ledničku musím vyházet, bo to ty potraviny asi nezvládly. Jináč jsem byla od rána ve městě a musím se pochválit, mám už něco nakoupeno na ježíška.
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca: a já mám taky první 4 dárky;-) od včera;-) hihi;-) no, nám třeba už dva týdny vyhrožujou, jak nám vždycky v úterý vypnou vodu a nic, furt teče...člověk se nachystá, pomalu stává dřív..;-D
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca : teda ta elektrika je blbá :-) škoda jídla :-) jinak si dobrá že už máš něco koupeného na vánoce...u mě to zas bude na poslední chvíli... mysickaaa : taky šikula..jak to děláte..
Odpovědět
Profilova fotka
jen takový záchvat, když jsem minulý týden přišla na to, že za 10 tydnů jsou vánoce...přišel přišel s tím že u nich v práci by se dali objednat suproví plyšáci pro děti, tak se to objednalo a je to doma;-)
Odpovědět
my máme strašně velkou rodinu, tak každýmu aspoň nějakou maličkost. navíc přítel má v neděli svátek ségra v pondělí. ach jo, u nás je furt něco. já třeba ráda daruji knížku, nejsou vánoce abych někomu nějakou nekoupila, no a dneska jsem koupila rovnou dvě.
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca : já zase ráda knížky dostávám,dávat je nemůžu protože kromě mamky u nás nikdo nečte :-)my máme svátky a narozeniny příští měsíc..3 Martinové a mamka s taťkou a děda mají narozky...to bude síla
Odpovědět
Profilova fotka
a máš nějaký tip na dobrou knížku?;-D o velké rodině mi nai nemlv;-) do vánoc má narozky taťka, brácha, neteř, přítel, švagrová, druhá švagrová svátek, jedna neteř svátek..máme s drahým výročí..;-D mazec;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa : kdy pak máte výročí.?? my 1.12. :-) 2 roky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéééééé, my 7.12. :-) 3 roky :)
Odpovědět
Profilova fotka
my 17.11. 5 let;-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem dorazila ze školy a dočetla vás. Jste hodný, že jste toho tolik nenapsaly :-) Co se týče našeho psa, má sice asi 35kg, ale je to děsnej posera, večer se bojí víc jak já. Na FB jsou fotky, ale určitě už jste je skoukly :-D Dál jste psaly o prstýncích, tak my budeme volit určitě žlutý zlato, já nosim sice stříbro, ale necháme se udělat prstýnky z prstýnků, co nám dá moje babička, snad nám přinesou štěstí. A výročí se u nás bude slavit až 8.1. a to třetí. :-) To je snad vše, co jste rozebíraly ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?