Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasně, chápu;-) ty jo;-) paráda, skoro Ti to závidím;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no dost o salonu, aby to nevypadalo že si dělám skrytou reklamu :-)
Odpovědět
tak na FB jsem poslala zadost glumbi a mysickaaa, mavo jak najdu tebe? jinak u mě kdyžtak zkuste dát Hanka místo Hana, to bude možná chyba a možná bez diakritiky.... Tak jsme vyjednavali reklamace, neco se domluvilo, ale ta podlaha, nejak se k tomu nemaji, ale snad je donutime aby neco vymysleli... jinak jsem koukala na nejaky saty na aukru, co usiji na miru a docela o tom zacinam premyslet, ale to by pripadalo v uvahu az pote, pokud bych si zadne nevybrala v salonu v Hradci Kralove.....
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: to neděláš;-) ono je dobré vědět, že se v tom umíš pohybovat;-) třeba tě i zneužiju, jestli budu potřebovat a moct;-) hannahsyr: mám tě;-) já bych chtěla každopádně nové šaty, obejdu půjčovny, zjistím, co mi sluší a hurá objednávat...
Odpovědět
Profilova fotka
hanna: my řešíme reklamaci podlah a dveří od ledna...odpadávají nám koncovky, dveře drhnou...a nic :-) taky si tě přidám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: v budově bývalého rádia svobodná evropa (budova federálního shromáždění) teď je to nová budova národního muzea... tak tam to má :) a kafčo piazza d´orro a jen za 30,- presso, late 40,- :) možná o 5kč víc ale o víc ne :) a dobrý dortíčky :)
Odpovědět
Profilova fotka
tak až budu v centru tak tam zajdu :-) zrovna dneska jsem tam byla, ale to jsem neveděla, že je tam kavárna
Odpovědět
Profilova fotka
jdu domu... jedeme na obecní úřad nahlásit vrt na studnu :-/ (úřední hodiny jen ve středu od 18 do 20h :-D ) tak tam se někdy přestěhujeme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý úřední hodiny :-) já jdu cvičit, tak moc nepište, at to pak stihnu dočítat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: to jsou teda hodiny;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj tak jsem doma a vy jste teda jely :-) ...
Odpovědět
Profilova fotka
myska: ahojík;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky, tak sem vás konečně dočetla a už stejně nevím, o čem jste povídali ]-( ach ta skleróza. glumbi už jsem si tě taky pridala, ale jště mi pár lidí chybí, ráno jsem posílala jednu žádost už nevím komu, ale to byl někdo úplně jiný, tak sem to zase vymazala. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: jj, lahosip je hrozná věc;-)
Odpovědět
lera: Odkud znáš Milana Petráka? Koukala jsem, že ho máš s přátelích na FB...
Odpovědět
hannahsyr: Tak ještě najít nějak tebe a snad už vás budu mít všechny, problém je, že se teď ve vás nevyznám, když máte přezdívky a tam jména :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: jj, je to těžké;-) bude trošku chaos;-)
Odpovědět
mysicka: Ale snad si to brzo v hlavě porovnám, fotky složej jako nápověda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: to jo;-) ale stejně;-) zmatek;-) ale nebojte, já mám paměť;-)
Odpovědět
Achjo, já mám dělat ještě poslechy za domací ukol, ale vůbec se mi do toho nechce. No ale musim, dřív než přijde miláček z práce. Co budeš všechno používat na výzdobu stolu na hostině mysi?
Odpovědět
Profilova fotka
a mně dneska taky přijede miláček;-) a taky musím doladit přípravu na zítra... jinak bosi - to budou mít za úkol mé švagrové, jsou to šikulky, ale doprostřed 2 barvy organzy...asi ty dózičky s růžičkou a frézii, co mám v albu;-) dozíčky omotané úzkou organzou s mašličkou a drátek a perličky...po stole plátky růži..ubrousek v talíři s mašličkou a perníčkem, jak mám v albu..;-)
Odpovědět
bosi: naslo mi to tri Lucie Bosakove, tka nevim ktera... 8-)
Odpovědět
jj, umim si to představit, bude to krásný ;-) já ještě nevim, jak to nakonec bude vypadat, ale už nad tím asi taky začnu přemýšlet :-)
Odpovědět
hanna: mam tam černobílou fotku a v přátelích mysicku, mysku a mavo ;-) tak snad už mě najdeš lépe
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: to byla úplná náhoda, švagrová přišla, sedly jsme k počítači a už to jelo;-)
Odpovědět
mysicka: to je ale fajn mít někoho blízkýho, kdo pomůže. :-) Moje švagrová by mi taky mohla pomoct, když nad tím tak přemýšlím, ona si ráda hraje s takovýma drobnůstkama.
Odpovědět
Profilova fotka
za chvíli jsem tu :-)....povyprávím co se dělo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: ono právě ta moje dělá v takovém obchůdku s keramikou, vyrábí sušené věci, apod. a dřív tam měli i květinářství;-) takže veškeré kytky padnou na ni;-) vím, že to bude podle mých představ;-) ona chce, ať to mám dokonalé, tak už právě sondovala, co by se mi líbillo a tvořila;-)
Odpovědět
mysicka: tak to je vůbec výborný, máš vlastně o starost míň. :-) myska: Jak co se dělo? A co mělo dít...? =-) Holky, mrknu sem asi až večer, ten net je nějakej zabržděnej a už mě nebaví na to pořád čekat. Tak se zatím mějte papa
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: zatím paaaaaaaaa;-) jj, je to super;-) myska: no to jsme zvědavá;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?