Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: tam píšou přeloženo na jaro.... tak já nevim???? Ale v pátek můžu taky...
Odpovědět
Profilova fotka
no, píšou přeloženo.. díky za odkaz;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem práve nejdřív našla že je to v dubnu. tak půjdem v dubnu
Odpovědět
Profilova fotka
už to taky čtu... i na tom intercharm... že to je z důvodu ekonomické situace přeloženo na jaro 2010.. tak si dáme sraz na jaře :)
Odpovědět
Profilova fotka
tak na jaře;-)
Odpovědět
Profilova fotka
těším se na diplomat, bývají tam velký slevy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a ten je kdy? já jsem tak neznalá;-D musím si to dát do diáře, Peťulu rčitě ukecám;-)
Odpovědět
Profilova fotka
12-14 února
Odpovědět
Profilova fotka
ahaaaaaa, děkuju moooooc;-) dám si to do diáře;-) snad už bude po státnicích;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holčenky :-) moc ráda bych tu s vámi dneska byla,ale musím naléhavě domů dřív,tak se uvidíme zítra ... Jinak glumbi : taky si tě přidám na fc :-) zatím papa
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: budu ráda
Odpovědět
Profilova fotka
no doufám, že Kája nebude v práci a bude moct do diplomatu jít se mnou... loni jsem tam byla jen hodinku a sama... a hrozně lidí a připadala jsem si tam hloupě... každá holčina tam byla buď s kamarádkou, mamkou nebo přítel... a já osiřená :(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
já jsem právě letos ještě nechtěla jet..že to bylo mo cbrzo..ale v únoru bych moooooc ráda;-)
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: paaaaaa
Odpovědět
Profilova fotka
to já půjdu radši bez chlapa a když tam narazím na něco co by měl vidět, tak tam půjdem spolu...asi by byl strááášně nadšenej trávit tam se mnou den :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já už tam byla 2x.... poprvé s přítelem a super a to sme ještě nic neplánovali (takhle brzo :) ), minulý rok sama a teď říkal, že se mnou půjde :)
Odpovědět
Profilova fotka
no, glumbi, já to jako ty udělat nemůžu;-) bo jsme z Moravy;-) takže pojedeme oba;-) on to se mnou přežije, já mu věřím;-D
Odpovědět
Profilova fotka
mu asi nic jinýho nezbyde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pořád vymýšlím jméno pro salon a pořád mě nic nenapadá. asi bude no name
Odpovědět
Profilova fotka
tak nějak´;-) ale on určitě rád;-) jsem v neděli tak nějak promýšlela výzdobu se švagrovu, pak jsem mu řekla výsledek a bal rád, že mám radost a že se toho nemusel zúčastnit;-) glumbi: neboj, to příjde;) ale no name ne-e;-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi a nemusíš si pak nějak "registrovat" značku? a jak to máš v Praze s místem? nebo to budeš mít někde jinde?
Odpovědět
Profilova fotka
zatím to budu mít doma. máme mezonetový byt a celý spodek jevolný, to dělaný jako kancelář, je tam kouplena, kuchynka a veeelká mistnost. když se to pak rozjede, tak si seženu prostory někde v centru :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a registrovat značku si chci. nebudu riskovat, že se začne dařit a někdo zneužije jména
Odpovědět
Profilova fotka
;-) mooooooooc Ti to přeju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
snad to vyjde. už mám i švadlenu, domluvím se s výrobcem našich prstýnků, oznámení atd...nakoupím doplny :-D . nějak nemůžu věřit tomu, že se mi můj sen splní
Odpovědět
Profilova fotka
;-) švadlenu na šití nebo úpravy?;-)
Odpovědět
Profilova fotka
na úpravy, nebo i na šití, když to budou hodně jednoduchý šaty...resp šaty, ketrý se u nás dají ušít za rozumnou cenu co magnifigue
Odpovědět
Profilova fotka
a jinak budeš objednávat z ebay?
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi a ty si necháváš šaty šít? To je paráda... snad ti to bude fungovat :) taťka si otevřel kavárnu u muzea na václaváku a nejde to nějak rozjet :(
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak, objednávat z ebay...hlavně já je chci mít na salonu, aby nevěsty mohly přijít vyzkoušet atd...a k tomu koordinátor a kde? zašla bych na kafe ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?