Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: ty klouby jsou u velkých psů nejhorší. my dáváme výživu a asi ve 13 měsicích musíme na rentgen koubů kvůli chovu. sousedce ted lehnul zlaták- taky klouby :-( bernáčka jsem strašně chtěla, ale přízel chtěl neco bojovějšího :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: no jasný
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: ha a žádost je u Tebe;-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: my už máme 3 boxera a je to až u tohohle... prej to měl vrozený, nějaký blbej vrh... a rod... když si vzpomenu odkud sme si ho brali tak i teď mi je z toho ouzko... a to měl od malička drahý granule právě kvůli výživě :-/
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: děkuju mavo: je to risck vždycky.my máme v papírech výsledky kloubů od rodičů, ale ani to nám nezaručí, že bude v pořádku. hlavně že ho máte rádí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: já taky;-) pesan je fakt úžasný;-) tak se těším, až taky budeme mít;-) bo jsem řekla, že u domečku pesana chci, že tam sama nebudu, když bude přítel v práci;-) a ten nadšeně souhlasil;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: já už bych so bez něj nedokázala představit být. je to takový dítě. a u baráku je to jasný. tam by pes měl být :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to mě straší i se dvěma psama :( sem říkala, kde na to budeme brát.. 2 děti, dva psi, hypotéka na barák :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: 2 děti? něco mi uniklo?;-) glumbi: a taky bude;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bez psů by byla nuda...náš hafan nás měsíčně stál jako splátka na auto. očkování, mastičky, šapony, je alergickej na trávy. ted už je v pohodě. ale peníze se vždycky najdou když se chce
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, je to člen rodiny...;-) ty jo, jako splátka na auto, slušná práce... a glumbi už Ti přišel časopis?
Odpovědět
Profilova fotka
nepřišel. ted jsem hledala číslo do redakce a nemůžu ho nikde najít ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak to už ale je...to beztak zase zavinila vaše pošťačka!
Odpovědět
Profilova fotka
já si taky myslím
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaaa: neuniklo ti nic :-D to jsou plány do budoucna :-D a máme dva dětský pokojíky v projektu tak snad nebudou pořád prázdný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: ahaaaaaaaa;-) taky tam máme dva děcáky;-) hihi;-) glumbi: to mě mrzí...ale jestli tě to uklidní, tak mamča ho má přeštěný a já jsme to jen prolistovala, mrkla na šaty a konec...
Odpovědět
Profilova fotka
ale víš co, já platím za časopis a on mi nepřijde? pokud ho fakt vzala ta poštačka, tak jí dám ránu
Odpovědět
Profilova fotka
právě...třeba dorazí nebo nevím...;-(
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: mě zase domu chodí časopis můj dům :-D vůbec sem si ho nepředplatila a chodí mi domu na mojí adresu a moje jméno :-D to je pech.... ale neházej všechny poštačky do jednoho pytle ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: půjdeš 23.-24. do Letňan na Svatba ano! ??
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: který měsíc? taky mě to zajímá, že bych si udělala výlet;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa: teď v říjnu... příští víkend... můžeme si dát sraz :)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak časopis odcházel 7.10. tj že by tu už musel být, paní byla moc ochotná a udělala reklamaci a pošlou mi nové číslo. mavo: když ona mám ta naše nedává do schránek oznámení, že je dopis na poště a ten se pak vrátí, protože si ho nikdo nevyzvedl atd...jsou na ní stížnosti. půjdu, to víž jo, ale ještě před tím půjdu do dyplomatu na největší veletrh.
Odpovědět
Profilova fotka
jako fakt, jo? ;-) zajímavá myšlenka..musím zjistit, co se u nás příští víkend děje;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo ono to je v letnanech už ted :-D já myslela že až k květnu
Odpovědět
Profilova fotka
ale i tak půjdu ;-) tak si dáme sraz, bude sranda
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem na netu nic k tomu nenašla...;-(
Odpovědět
Profilova fotka
nene, teď.... příští víkend... tak půjdem? Přítel je v práci :) je to spojený s veletrhem kosmetiky :) intercharm nebo jak se to jmenuje ... :) nebude tam toho tolik jako v diplomatu ale něco jo :) třeba i přehlídka šatů :) Já můžu v pátek i v sobotu :)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.estav.cz/kalendar/kalend-i... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě by se to víc hodilo v pátek :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?