Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré dopoledne :-) teda vy jste se včera večer rozepsaly,to blo umění všechno přečíst,pěkně z toho bolí oči :-) kokám že se všichni přidáváte do přátel na FB..mohla bych s váma taky?? jinak co říkáte na počasí,super,že??tady u nás sněží od samého rána :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aještě jsem zapomněla..vy jste super,že jste si vzpomněly kdo vám tam včera chyběl...i na mě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lostris..tak super :-) teď už se můžeš těšit naplno,když to všechno dopadlo dobře :-) , vlastně svěle ....
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík areviv;-) To my jo, večer to tady jelo;-) počasí je super;-) ráno mi ve třídě chybělo asi 12 studentů;-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa : no to se nedivím,při takovém počasí se jim asi moc ven nechtělo..mě teda taky ne,ani bafínky jsem nemohla dostat ze vchodu.. :-) celej se klepal :-) štve mě že ještě doma nemáme internet..takhle dopoledne nás tu moc není,ale večer je to super,pak mám ale zase v práci co dělat než si všechno přečtu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
JE TO TADY S VÁMA SUPER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa : :-( chjo..nějak mi to blbne...nehce mi to nic najít a zasekl se mi...potvorák jeden... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: no, fakt by tam člověk ani psa nevyhnal! no, tak aspoň máš, co v práci dělat;-) a co vlastně děláš? teda možná jsme se už ptala - ale hlava - mapa;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa : no jasně,to znám :-) dělám nabídky na plastová okna..celkem klídek,jen zadávám rozměry a doplňky do PC.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: no jo, to jsem se už ptala a už vím;-) hihi;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa . ale víš co se říká - opakování matka moudrosti :-) a jinak studenti nezlobí??jakou máš vlastně věkovou kategorii??
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: jistě, opakovat a opakovat;-) Celkem nezlobí, dneska jsem fascinovaná, jak byli hodní a seděli jak pěny;-) Středoškoláky mám;-) oni jsou asi hodní, že ví, že se mě za týden zbaví;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mysickaaa : středoškoláky??to musíš mít nervy jako špagáty ne-e??jak pak to že se tě za týden zbaví???
Odpovědět
Profilova fotka
jsme tam zatím na praxi..jsem v páťáku, letos končím..takže se ještě musím vrátit zpět do lavic;-) no, středoškoláky;-) ono třeba maturanti jsou o 4 roky mladší;-) Ale celkem to ujde..většina je fajn;-) i když kluci někdy prudí a dělají bordel...
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa : tak to potom jo ,no jo kluci,ti to mají v povaze snad od narození :-)
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: to mají, ale zase je fakt, že jsou pro každou ptákovinu;-) vlastně jsem vděčná za pár kluků ve třídě;-) potřebuju dobrovolníky? jdou kluci;-) jéé, ty jsi o rok mladší než já;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa : jojo to máš pravdu a to že jsou pro každou ptákovinu jim zase vydrží až do smrti...jednoduše řečeno-ještě že je máme :-) , jo??no vidíš :-) a teď nevím jestli je to dobře nebo naopak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: to jo, ještě že je máme;-) To asi není ani tak ani tak, prostě informace;-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa : no jo asi jo :-) ale jinak nám ten čas pěkně letí... nevím jestli už sem se ptala,ale u vás už zásnuby ofic. proběhly??
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: to letí, letí;-) štědrý den je za 71 dní ;-) přehoupne se nový rok a je to v...;-) jj, u nás to už oficiálně proběhlo;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa : jejda za 71 dní??to je hrozný,když se to takhle řekne...no to jo já jsem taky říkala jak se přehoupne nový rok,tak už to poletí jako blázen...u nás ještě ne a přítel je celej špatnej že neví jak to bude říkat našim a pak jeho rodičům...chudáček malej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: no, je to šílené..a já mám ještě v lednu státnice, teda v červnu a květnu další;-) se mi to teď směje...;-) aha, a ví se, že se chcte brát?;-) to prostě vybalíte a bude;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa : teda tak to ti ty státnice vůbec nezávidím...tak směješ se teď budeš se smát i potom ;-) no nevím...nebo tak nějak naši malinko tuší,ale neví kdy a nic a přítelovo rodiče netuší vůbec nic...bude to jako blesk z čistého nebe....
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: a máte nějaké obavy, jak to vezmou? třeba monmar to má chudě těžké...u losris to dopadlo dobře, i když se toho bála...tak já k to máte vy? ale určitě to vezmou dobře;-) a budou dojatí;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa : no právě že ne..teda naši jo...ale přítelovo rodiče ne-e teda spíš tchýně,jelikož se přítel bude ženit už po druhé a z prvního manželství má klučinu,tak ona to bude brát jako podraz nebo něco takovýho...že jako kvůliu malýmu a je jí jasný,že jakmile se vezmem budem chtít malý...a to znamená že ona bude muset o všechno dělit malýho s naším mimčem...tam to bude nehezká reakce myslím.... :(
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: aha, to je taky pěkně na nic..vždyť to bude její vnouček stejně jako ten první malý...bude ho mít od svého syna..sice jiné snachy, ale v tom by se snad rozdíl dělat neměl, ne?;-( to je mrzuté.... a na kdy teda svatbu plánujete? máte datum? jsme se dívala na tvůj "pas" a datum tam není...
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa : no já si taky myslím že by se v tom neměl dělat rozdíl,ale "maminka" je jiného názoru...bohužel...a takový řeči jako proč se budem brát,to nám nestačí že spolu bydlíme? No chceme svatbu v červenci :) ale přesné datum ještě není...anni prstýnek není...ale ten už se prý chystá na svět :-)
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: jsi Lucka? Že bych si tě na tom fb přidala :)
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: ahaaaaaaaa;-) to ať se chystá;-) těším se, až se budeš chlubit;-) to je přístup pěkně na prd...místo toho, bay byla ráda, že chcetě žít s papírem..a všechno okolo..tak se jí to nelíbí...no...;-(
Odpovědět
Profilova fotka
mavo : jj jsem :-) Lucka Tatíčková
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?