Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě najdete jako Lenka Kováříková,tak si mě prosím přidejte,mě to taky blbne :-(
Odpovědět
Tak teď si nejsemj jistá, že jsem poslala správnou žádost =-)
Odpovědět
Jakou tam máš fotku?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak akorát myska84 mě tam nejde :-( Jinak jsem vás našla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem teď vlezla na FB a doufám, že to nebude blbnout jak včera :-S
Odpovědět
Profilova fotka
lera: která je tvoje fotka na FB? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno!!! TAk jsem tady s dobrýma zprávama, všichni to vzali úplně v pohodě a dokonce byla mamka dojatá. Tak jsem ji křivdila |-|
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: tak to jsem ráda že to dopadlo dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ani Vas nemuzu cele docist, jste s tim teda hnuly! Jsem tak strasne rada, ze to dobre dopadlo a moc Vam dekuju za podporu, jste fakt zlate!!!
Odpovědět
Profilova fotka
tak já pádím do práce a do tý zimy se mi vůbec nechce ]-( lostris: měj se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lotris:hurá,tak to jsou milé ranní zprávy ;-) Jsme slyšely tu ránu,jak Ti spadl kámen ze srdce :-) holky,to je mazec!u nás sněží jak o závod!
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a fotku na fb mám tu s přítelem ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Dobre rano holky. Vy jste se zase rozjely, tak jdu docitat. ;-)
Odpovědět
Ahojky děvčata: Mě se docela líbí melodie z Forest Gumpa.....si vždycky představuju to peříčko jak tam padá a příde mi to roztomilý
Odpovědět
Profilova fotka
monmar:ta je krásná :-) Na tu tančily na vystoupení loni moje děti(7 letý holčičky)a rodiče zaslzeli.Ta hudba je fakt dojemná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík: hlásím příchod, pro dnešek odučeno;-D lostris: paráda, super fruper;-) mám velkou radost;-) jupíííííííííííííííííííííííííííííííí;-)
Odpovědět
Tak jsem konecne docetla a je to fakt fuska. ;-) lostris: Mooooc Ti gratuluju, je to fakt super a jsem i za Tebe rada, ze to vsechno dobre dopadlo. :-) Jinak jsem vam chtela holky podekovat, ze jste me vzaly mezi sebe, je to tady fakt super a jede to jako o zivot. A clovek se dozvi spoustu novych veci a taky si obcas uvedomi, jak muze byt rad za to, ze ma super rodinu a treba i tchyni a tchana.
Odpovědět
Profilova fotka
red: vždyť to je jasnčka;-) a ještě k tomu, když se vdáváš ve stejný den jako já;-)
Odpovědět
mysickaaa: No vidis to, my mame zrovna toho 17. 7. 2010 dva a pul let vyroci a o tyden pozdeji pritel (Martin) slavi 28 narozeniny. A navic podle tve prezdivky soudim, ze se jmenujes Misa a ja jsem taky Misa. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
čau holkyyyy, hlásím se ze školy :) a pak až po jedný z práce :)
Odpovědět
Profilova fotka
red: nejsme Míša;-) Jsem Blanka, mně totiž přítel říká myško;-) tak to tak nějak používám;-) My budeme 17.7. 2010 taky mít výročí a to 5 let a 8 měsíců;-) Já mám hned 8. sprna narozky, ale jsme si říkali, že si dáme radši tu naši sedmnáctku;-) a přítel mě nechtěl ošidit;-) a další důvod, že jestli dodělám školu a nastoupím do práce, tak jsou to cca 2 poslední týdny v srpnu, a kdybychom se brali v srpnu, tak bychom pořádně nestihli svatebku;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: tak to je suuuuuper, moc sme tady na tebe myslely :) to je parádička....
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: ahojík;-)
Odpovědět
Holky vy teda jedete, to ani nemá cenu dočítat x-) my stěhujeme, zařizujeme, vyřizujeme, reklamujeme.....fuška je to... dneska si jdu vyhádat podlahu, je hrozně křivá, takže ji chci celou předělat, snad to vyjde, ale přeci nebudu mít kuchyň.linku z kopce... Jinak co se týče svatby, nikam jsem nepostoupila, protože není na nic čas, ale možná se začne něco rýsovat ohledně místa hostiny, možná to budeme mít na samotě u lesa, kde je několik chatek, velký sál a rybník, a všichni by aspoň mohli být ubytovaný v chatkách.....
Odpovědět
Profilova fotka
hannahsyr: to je super nápad :) a přidej se k nám i na fb ;-) To věřím, že se přípravy na svatbu oddalují když budujete :) my právě začínáme na jaře tak dělám věci na svatbičku teď :)
Odpovědět
Profilova fotka
hannahsyr: jen se hezky dohádejte, hlavně ať to výjde;-)! já taky neplánuju, nestíhám a nestačím;-) holky a to teprve počkejte, až se pustím do diplomky, to budu zkuhrat;-D
Odpovědět
mavo a i ostatní: kdyžtak na fb mě najdete pod jménem Hana Syrochmanová, jiná tam nebude, naše rodina se tímto příjmením pyšní jako jediná v čr, ale upřímně se těším až se vdám, protože ještě nikdy nikdo mi to příjmení nenapsal dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Cjo,tak já nasazuju lyže a pádim do roboty :-( Pa holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, vem si radši sáňky;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hannahsyr: já jsem Tě nenašla...;-( jj, věřím, mé příjmení mi komolí každý druhý;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?