Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: máš mě v IP tak mrkni a přidej si mě
Odpovědět
lera: no Jo tady na zámkách chtěj většinou 5 nebo 10 tisíc.....No jsem zjistila,že u nás opravujou radnici a bude to 2 roky v hudební síni a tam je to pěkný....takže přehodnocuji svoje iluze o zámku...
Odpovědět
Profilova fotka
monmar: hudební síň - to zní taky dost dobře-;)
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca:moje 4 sestřenky se vdávaly v kostele a neplatily nic :-) Fajn zpráva,ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: asi osobní otázka, s přítelem jste věřící? :-) a fotky z návštěvy papaže jsou bomba :-) a v ten den jsme byli v Brně na sraze
Odpovědět
Profilova fotka
lera: no jo, kostel je dobrá věc;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa:to si piš,má to atmosféru ;-) holky,ptám se asi po druhý,tak sorry,ale docela mě to zajímá.Chcete mít takovej ten klasickej pochod při příchodu na obřad? :-)
Odpovědět
lera: to jsi mě potěšila, každá ušetřená tisícovečka dobrá. My budeme mít asi kolem 70 lidí na oběd a na odpoledne až 100. Moje rodina čítá snad jen 20lidiček, lukášova tak 40. zbytek budou kamarádi
Odpovědět
Profilova fotka
lera: klasickej je co? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nás je 56,už zařizujem ubytko pro hosty.
Odpovědět
Profilova fotka
myska: v pohodě, jj, jsme věřící;-) No v Brně na papeži bylo super, opravdu nezapomenutelné...bohužel jsem tam byla bez přítele, ten měl jiné povinnosti, jako vozit celé tři dny naše české biskupy;-) lera: to má, svatbu jinde bych nechtěla! ;-) já ti ani nevím, co mi zahrajou kamarádi, to bude;-)
Odpovědět
myskaaa: www.diasympozia.cz/ hradec.htm no není to extra nóbl,ael lepší než normální radnice
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
myska84:tů dů du důůůů,tů dů du důůůůůůůůů :-D
Odpovědět
jéj nepodtrhlo se mi to celý...ještě ten hradec.htm si tam k tomu připiš
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka:aha,já myslelá,že vám budou hrát varhany :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: jen to ne :-D nic proti tomu ale mě se to nelíbí...
Odpovědět
Profilova fotka
monmar: dobrý;-) máš recht, lepší než radnice;-) ale vypadá to dobře;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: já myslím, že si kamarádi donesou kytary, bubny, apod.;-) uvidíme, co z toho vyleze;-)
Odpovědět
Profilova fotka
myska84:no mě právě taky ne,takže jsme si vybrali krásnou písničku z filmu"láska nebeská". :-)
Odpovědět
mysickaaa: No jsem si říkala než hodinu a půl procestovat na zámek, tak raděj tohle
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaaa:originální...a s překvapenim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A ještě mám jeden dotaz... :-) Budete dělat rozlučku se svobodou? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: tak na rozlučku se těším :) přítel ten jí taky plánuje.. bude to mít jak druhou dokopnu :-D
Odpovědět
holky, končím, bolí mě už oči z toho počítače, půjdu se okoupat a pak chrnět. páček zítra, to bude asi fuška vás pak dočíst :-D :-D Brou noc
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca:brou noc a ať vás štípky mouchaj celou noc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
monmar: jj, souhlasím;-) úspora času a peněz;-) Lera: jj, rozlučka určitě bude;-) no, bude to určitě super, jak je znám;-) lencaca: dobrou noc;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: je a máš někde odkaz na tu písničku? a rozlučku budu dělat na 110% lencaca dobrou noc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: mrkni na FB
Odpovědět
Profilova fotka
taky všem přeju dobrou noc;-) jdu se zachumlat a číst si přípravy..jsem ráda, že jsem to domyslela, vše vytiskla, nastříhala;-) zítra paaaaaaaaaa;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysko, tak jsem to zkoušela i obráceně ale stejně nic... a už tě mám :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?