Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: filozofii jsem měla loni a nějak jsem k tomu nepřilnula :-)
Odpovědět
Teda vás ani dočítat nebudu, páč se to snad ani nedá :-) myska84: Marečk už byl žádat moje rodiče o ruku, když jsme se rozhodli,že se vážně vezmem. Požádal mě o ruku vlastně před 2 lety, ale před 14 dny když jsme se rozhodli,že už do toho fakt jdem, tak jsme vzali kytku pro mamku a flašku pro taťku a šli jsme....taťka u toho brečel
Odpovědět
Profilova fotka
já k tomu taky nemá zrovna pozitivní vztah, ale když to učím, tak tomu azčínám rozumnět :-D
Odpovědět
ty jo, já jsem zvědavá s jakou přijde lostris, jsem na ni myslela, chudera byla z toho celá hotová. Sama mám hrůzu z toho jak to oznámíme my. U nás se teda stím víceméně počítá, ale já nejsem moc organizační a výřečnej typ. A vůbec v jaký situaci to říct, jestli je pozvat na večeři moji i přítelovi rodiče, nebo každýmu zvlášť. Ale oni se znají, z oslav atd. tak si myslím, že ji to spíš asi řeknem dohromady, co myslíte??
Odpovědět
Profilova fotka
monmar: je tak už víme první jméno ženicha :-) můj je Honza, myslím, že u nás to bude v den svatby :-)...no tak ho pomali zpracujeme, aby mamku s taťkou požádal o ruku dřív než bude svatba 8-)
Odpovědět
myska: Co když mu tě nedaj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsme měla v plánu že se půjdu umýt a zalezu do postele s učením....vidím to bledě :-N ...
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca: tak jasně pokud se znají,...klidně jim to můžete říct naráz;-) nebo si to vychutnat na dvakrát;-) to fakt záleží ná vás.. nj, taky jsme na lostris myslela...uvidíme zítra...
Odpovědět
Profilova fotka
monmar: mamka mu říkala že budu hodně drahá :-D a že mě jen tak nedá
Odpovědět
Profilova fotka
a kde se nám toulá bosi? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
no mavo se šla učit :-D teda spíš jen udělat osnovu na jednu seminárku... osnovu mám zítra odevzdat :) a dávají ordinaci tak se koukám ještě na ordinaci :-D já to počítala a nás svatba vyjde asi na 120.000 .... pro těch 125lidí nebo kolik to bude... ale nevim, ještě nemám udělaný rozpočty :)
Odpovědět
myska: No taťka mu to zas rozmlouval a říkal mu snad všechny negativní vlastnosti...jestli si je prý vědom do čeho jde :-) tak jsme se u toho i pobavili....
Odpovědět
Článek se načítá
ty jo, asi to vezmeme jedním vrzem. Stresovat se nadvakrát?? To teda fakt ne!! jsem myslela, že je vezmeme do restaurace kde máme v plánu mít svatební hostinu, je to restaurace a penzion dobrého známého, tak si myslím, že by neměl být problém to tam udělat. Je tam i zázemí pro děti atěch je v rodině víc než dost
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: to jsi tak daleko s rozpočtem? fíííííííha jsem nějak ve skluzu :-N ... asi si to půjdu aspoň přečíst =-) holky a platí se na matrice poplatek nebo ne-e?
Odpovědět
Profilova fotka
monmar: to je hezký to je jak u nás doma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ti rodičové;-) můj taťka to zhodnotil, že jasně, že mě mu dají, že mě přece nebudou mít fur tna krku;-) bosi asi spí;-) se to tady pěkně sléza;-)
Odpovědět
Profilova fotka
myska na matrice se poplatek platí... ale jinak to je u místních a jinak u cizáků, myslím....
Odpovědět
uzavření manželství mezi snoubenci, nemají-li trvalý pobyt na území ČR 3000,-- Kč uzavření manželství mezi snoubenci, z nichž pouze jeden má trvalý pobyt na území ČR 2000,-- Kč uzavření manželství mimo stanovenou dobu nebo mimo úředně určenou místnost 1000,-- Kč vysvědčení o právní způsobilosti k uzavření manželství v cizině nebo s cizincem 500,-- Kč
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: tak jsem si to myslela dobře :- mysicka: ale když se svatba rozebírala svatba před mamčinou kamarádkou, tak byla taková v rozpacích, že ji to přišlo líto, jak to tak rychle uteklo....ale pak jsem ji řekla, že ji budu cpát vnoučata, tak ji to potěšilo :-) bosi byla někdy před dvouma hodinama na FB ale jen chvíli a poslala jsem ti žádost jejího přátelství
Odpovědět
Si myslím,že když je to normálně tak se asi nic neplatí....no nevím no
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,tak se snažím zorientovat,uf uf,je to fuška vás dočíst :-) Já myslim,že na matrice se platí 1000Kč.
Odpovědět
holky, nás tu je! ještě chybí glumbi a bosi a bude celkem kompletní
Odpovědět
Profilova fotka
takže až tam půjdeme s věcma to potvrdit, tak si radši vezmu sebou peníze :-) abychom nebyli překvapení
Odpovědět
Profilova fotka
monmar.jo jo,je to jak jsi psala.A nás to bude stát na matrice 1000Kč a za oddání na Rožmberku 1500Kč.
Odpovědět
Profilova fotka
holky já vás chci taky na fb :(
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca:ještě areviv :-)
Odpovědět
lera: NO jo vydělávat musej na všem
Odpovědět
Profilova fotka
monmar:no a to ještě jde :-) Chtěli jsme to v Krumlově na zámku a tam za to chtěli 20tisíc :-)
Odpovědět
lera: no vidíš, na tu jsem maličko zapoměla. Myslíte, že se platí i za svatbu v kostele??
Odpovědět
Profilova fotka
myska: jj, vím, přidávala jsem si ji, ale neobjevila se tady... teda, nás tady je;-) super;-) a my za panem farářem půjdeme asi po novém roce, nevím;-) spíš tak sondujeme ještě další dva kněze;-) bude to asi velké;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?