Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tyhle srazy jsou bomba, občas se narazí na chytrolíny, ale jinak je tam bezva parta lidí, co si na nic nehrajou :-) a člověk vypne hlavu, prostě relax :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to každopádně;-)
Odpovědět
Profilova fotka
když jsme u těch fotek, tak jsem koukala na fotky s dětmi a jak dokázaly vlízt přes papír? nevím jak to popsat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no, to jsou "moje" děti;-) je na to takový návod, jak A4 rozstříhnout a jde to, prolezla jsem i já :-D Ale samozřejmě jsem je chvilku nechala přemýšlet;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a kdo na to přišel z dětí první? koukám na to a nic mě nenapadá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a ten malej s brejličkama je roztomilej (koukám na svatbu sestřenice :-))
Odpovědět
Profilova fotka
no, ta nejstarší;-) a těm třem jsem dalá nápovědu;-) dá se to najít na hranostaj.cz;-) to je můj synovec: a bude i můj družba;-) je to totiž můj malý Peťa;-) a velký je přítel;-)
Odpovědět
Profilova fotka
moc vám to s přítelem sluší a dokážu si tě představit jako paní učitelku :-) ten malej je krásnej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju, mysko!;-) za všechno;-) i za tu učitelku;-) a mimochodem, vám dvěma taky;-) je, je to takové hodné zlato;-) a teď zrovna nemá pření zuby;-) jinak v tom sále to budeme mít taky a v tom kostele rovněž;-)
Odpovědět
Holky, vy fakt jedete. Clovek prijde z prace a nestiha docitat. Ale co, aspon se clovek dozvi vice veci. lostris: drzim Ti pesti, ostatne jako vsechny holky tady. At to dopadne pokud mozno co nejlepe, je to fakt hodne dulezite, kdyz clovek vidi, ze ma podporu rodiny. Jeste k Tvemu dotazu - my jsme jeste rozpocet moc neresili, ale budeme mit cca 60 - 65 lidi (chceme si udelat seznam o vikendu, at uz to mame najisto) a predpokladame, ze 100 000 svatba urcite spolkne. Jako je fakt, ze kdybychom si udelali malou svatbu, tak by se usetrilo hodne penez, ale chci si ten den D poradne uzit a chci byt za tu princeznu. A rodina by mi to neodpustila, kdybychom se s pritelem vzali treba potaji.
Odpovědět
Profilova fotka
čau holky tak už se hlásím :)
Odpovědět
Profilova fotka
red.miky: taky by mi to neodpustili a mně by to asi pak přišlo nakonec i líto...tak to bude akce asi o 80 lidech;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ted nevim, ktera z vas se me nedavno ptala, jaky obor jsem vystudovala, takze ted odpovidam - anglicka filologie. Jestli nerozumite, tak muzete byt v klidu, kdyz jsem se na ten obor hlasila, tak jsem si taky zjistovala, o cem to je. Proste odborna anglictina, ale ze bych byla nejaky machr, tak to fakt nee. Ale jsem rada, ze to mam za sebou, fakt. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) mysicka: jdu si to vytisknout :-D přítel asi ze mě zase nebude moct :-D
Odpovědět
Profilova fotka
red. to jsem se ptala já;-) jsi dobrá, ještě jednou blahopřeju;-) mavo: ahoj;-)
Odpovědět
Profilova fotka
red: tak to před tebou smekám klobouk :-) takže jsi všechno měla v angličitně? mavo: taky ahoj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
myska: jako ten papír A4 a prolézt?;-) našlas to? možná bych to vyhrabala v pc;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: je k tomu někde návod? tím neprolezu :-D
Odpovědět
mysickaaa: my jsme prave meli puvodne 90 lidi, ale snazili jsme se to nakonec zestihlit. Nasi nam rekli, ze tech 60, max 65 lidi by bylo tak akorat. Od cervence lonskeho roku jsem byla s pritelem na Key Westu (Florida) a 4. 11. (zrovna kdyz byl Obama zvoleny prezidentem) me pozadal o ruku. Tak trosku jsem to cekala, protoze mi na netu porad ukazoval prstynky a mel takove narazky. Rekla jsem to kamaradum a kamaradkam, ale rodine ne, to jsem udelala az po navratu do CR v lednu. Babicky byly happy a nasi to brali tak, ze kdovi, jak to nakonec vsechno dopadne atd. No a kdyz zjistili, ze to fakt myslime vazne, tak zhruba pred mesicem uz mi nasi rekli, ze bychom si meli zamluvit obrad, hostinu apod a to me fakt moc potesilo. A vim, ze se mamka moc tesi, az si nekdy v unoru pujdu zkouset saty, protoze chce jit se mnou. Jo jo, vypada to, ze je to za dlouho, ale jak nektera z vas dobre poznamenala, tak jakmile se prehoupne prosinec a leden, tak uz to pofrci. A my budeme potom vsechny vysilovat a v srpnu tady bude mega moc zazitku, jake to bylo. A potom uz to nebude o chystani svatby, ale o tom, ktera z vas je tehotna. x-) Proste dalsi faze nasich zivotu. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
red: to máš naprostou pravdu, za rok se budeme předhánět kdo má kolik čárek na testu;-) máš recht;-) a ještě některé z nás budeme dostavovat domečky;-D myska: mrknu po tom a kdyžtak Ti pošlu odkaz;-)
Odpovědět
Profilova fotka
myska: máš to v ip;-)
Odpovědět
mysickaaa: moc diky, byly to nervy, ale stalo to za to. Sice si nemyslim, ze by mi to nejak extra pomohlo v budoucnu, ale splnila jsem si detsky sen, vzdycky jsem chtela byt titulovana megera :-N myska84: jo jo, mela jsem to vsechno v anglictine. Ale jak rikam, nejsem zadna borka, ja smekam pred lidmi, kteri maji treba medicinu, ti jsou fakt hodne dobri. Podle me se musi lidi, kteri pracuji ve zdravotnictvi, narodit aspon s nejakym citem pro tento obor, protoze ne kazdy je schopny snest pohled na krev.
Odpovědět
red.miky: přesě jak povídáš!!Po svatbě se všechny sejdeme na koníku. Koukala jsem tam a mají to úpně stejné jak tady, ale místo aby referovaly o svatbě, tak se to točí okolo miminek. Já už se celkem těším, jen doufám, že nepřiberu jak u Lucinky, to sem byla jak Parní válec. Jsem to břicho měla až na zádech :-D , no fakt kočka. Když jsem se pak viděla po porodu na fotkách, jak vyvrhnutej vorvaň :-N Jó holky já bych mohla vyprávět, ale to už je téma mimo mísu Jináč, Lostri, my čekáme na to jak to dopadlo :-o
Odpovědět
Profilova fotka
red: s těma čárka a řidičákama máš recht (já bych chtěla mít státnice z angličitny ale jazykový kurzy jsou na prd, pokud člověk nemá individál...) a s medinou taky souhlasím :-) není dokrot jako doktor mysicka: děkuju moc :-) mavo: kam jsi zmizela? holky měla bych se jít učit...
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca: ahoj :-) tady to nějak žije už přes celý den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
myska: a už jsi prolezla?;-) já bych taky měla dělat věcí,..taky se učit, co mám zítra učit;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: přítel obsadit hlavní :-D Pc, takže jsem na svým a nemám tu připojenou tiskárnu, ale už vím, co budu dělat zítra v práci 8-) a co budeš zítra učit?
Odpovědět
ahojky, holky mě to dneska nějak moc nechce psát, furt mi vynechávají písmenka. To je z toho, že píšu s pc na klíně a čučím u toho na ordinaci, můj chlap je z toho na mrtvici.
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca: to jsme dvě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a hledí, jak ženské zvládnou dělat víc věcí na jednou;-) myska: ve filozofii Platona a pak ekonomie - vývoj ekonom.teorií...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?