Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
uuuuuuuuuuhaaaaaaaaa, holky, drzte pesti, kolem seste vecer se to bude odehravat! sranda je, ze se bojim vice svoji reakce nez te tchynine!!! paaa a diky za podporu, jste zlaticka x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: nemáš zač;-) a mě přišel časopis a zamilovala jsem se definitivně do šatů;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky a já s časopisem pořád nic...fakt obvinuju poštačku, že mi ho sebrala...je u ní klasický, že nedává do schránky oznámení o tom, že máme dopis na poště a ten se pak vrací atd... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: mně přišel dneska, teď nevím komu tady přišel včera, tak uvidíš, že ho máš doma zítra;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jestli ne, tak tu poštačku asi uškrtím...už mě fakt šte, dávali jsem na ní i stížnost na poštu a nic. jsem si ho chtěla přečíst ted v metru a mám smůlu
Odpovědět
Profilova fotka
a kam valíš? jasně, kdyžtak uškrť;-) takové služby jsou na..
Odpovědět
Profilova fotka
do fitka, přítel mě nabere u něj u práce a pojedem spolu, tak jedu metrem ;-) a to ona i klidně dává doporučený dopisy pro nás sousedce...
Odpovědět
Profilova fotka
tak si to užij;-) jak já bych se šla někam protáhnout...to jo, to taky znám...
Odpovědět
Profilova fotka
chodíme pravidelně...já dvakrát týdně fitko a jednou pilates. to by bylo abych do svatby nezhubla
Odpovědět
Profilova fotka
to by sice bylo! ale nemám pocit, že bys to potřebovala!;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky jsem doma a nějak sem vás nemohla najít 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
byl tady klid, co?;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mysicka: tak nějak jsem proletěla očima, co jste probraly :-) a docela byl klid :-) holky, sněžilo taky u vás? 8-) a ještě jsem se dneska koukala jestli nevedou v albertovi tvoje svatba, a nic...tak nevím, jestli objednat nebo neobjednat
Odpovědět
Profilova fotka
nesněžilo, ale zima teda byla..na zimní bundu a čepici;-) no, nic zásadního, akorát Lostris už má oznamování asi za sebou...
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: tak doufám, že to dopadlo dobře, těším se, až poreferuje. a teď mě napadlo, kdy žádá ženich rodiče o roku?
Odpovědět
Profilova fotka
myska: taky doufám..snad jo...no, asi kdy chce;-) já myslím, že není žádné dogma;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: přítel to chce právě nechat na den D :-D a ještě jsem něco chtěla...jo už vím co, budeš/budete dělat zpívání?
Odpovědět
Profilova fotka
však, to záleží na vás;-) ten můj se už ptal, asi pro jistotu;-) zpívání je rozloučení se svobodu, že? jiný kraj, jiný mrav;-) no jistě, budeme;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no u nás je zpívání (je to před svatbou kde se sejdou kamarádi a hlavně rodina), potom rozlučka se svobodou (jen kamarádi) a pak svatba...
Odpovědět
Profilova fotka
ahaaaaaaa.....a co se teda na tom zpívání děje?;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zažila jsem to asi před 10 rokama :-D a mě to připadá jako kdyby to byla žádost o roku pár týdnů před svatbou, jak nad tím teď přemýšlím...
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tomu já nerozumím;-) my prostě máme zapíjení svobody a hotovka;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já taky budu mít :-D o tom žádná, no to zpívání asi proberu s přítelem....a zase na druhou stranu se mě to zdá jako zbytečně vyhozený peníze (zpívání)
Odpovědět
Profilova fotka
asi jo...nevím, jaké máte zvyky;-)
Odpovědět
Profilova fotka
na zpívání prdím je rozhodnuto :-D jak tak koukám, tak tu jsme jen my dvě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak sleduju, dvě myškulata kecají;-) jinak jsem se koukala na fotečky, vy jste ale akční;-)
Odpovědět
Profilova fotka
myslíš tady nebo na facu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
na fb;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ani moc ne :-), jen jezdíme na srazy a občas někam vyjdeme na procházku nebo výlet :-) a ten zbytek fotek je jen to, když ti několikrát za den hrábne :-D (nebo-li hyperaktivita)
Odpovědět
Profilova fotka
no právě, ta auta mě zaujala;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?