Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca: Bizu mas moc hezkou, podobnou mela manzelka meho bratrance jako nevesta a osobne se mi libi ta posledni korunka :-)
Odpovědět
lostris:díky moc, mě se taky víc líbila ta poslední, ale ségra mě nahustila, že ta druhá je hezčí!Ale dám na první dojem! Zas nějakou výraznou extravaganci mít nemůžu, jsemm nevýrazný typ tak abych nebyla přeplácaná!
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca: Ja mam radeji taky jednoduchost, asi si korunku ani dávat nebudu. Chtela bych poprosit kolegyni, ktera drive ucila na navrharske skole a je moc sikovna, ze bychom zkusily vyrobit nejaky zavoj :-)
Odpovědět
Já se bavila s mojí kadeřnicí, shodou okolností je to dobrá kamarádka, že když budu mít korunku a nechci vyčesat vlasy do drdolu, tak závoj dávat nebudeme! I když mě to mrzí, ale myslím, že má pravdu, už by toho bylo asi moc! A já vlasy mít vyčesané nemůžu, bo mám kulatý obličej a dělalo by mě to ještě silnější než jsem 8-( Ach jo, hold ze mě ta princezna nebude :-(
Odpovědět
Profilova fotka
I s korunkou budes princezna, prece mit zavoj nutne kazda nevesta nemusi. Ja zase nebudu mit korunku a dam si jen zavoj :-) teda mozna, jestli vsechno klapne jak ma. Jsem porad nejak poverciva a vsechno klepu na drevo, bojim se, abych neco nezakrikla, prece jen je to jeste za dlouho.
Odpovědět
právě, že je to ještě za dlouho!!Pořádně na mě ještě nepadla depka, jestli všechno klapne, zatím nic nesháním, nechystám! Ale to víš, Nový rok tu bude za chvíli a pak to všechno začne! Jsem trochu stresařka a mám z toho celkem obavy, ale vím, že na to nebudu sama, mám velkou rodinu( tři sestry, švagrovou a spoustu kamarádek, které poradí a pomůžou- aspoň doufám) Zatím jen sbírám inspiraci! Už mi aspoň přítel schválil barvu svatby, ze začátku se mmoc netvářil, ale řekl mi,,Hlavně aby se to líbilo tobě" Takže barva bude bílo-stříbrno-lila!!
Odpovědět
Profilova fotka
jee, to mas hezkou kombinaci barev, ja tohle s pritelem ani nekonzultovala, vim, ze chlapi na to nejsou a ze bych ho s tim jedine suzovala, asi ani nevi, ze se nejaka barva svatby urcuje :-) Jinak budem mit kremovo-zlatou. Ja mam spis strach, aby se mezi nami neco bezvrtlo, jsme spolu sice uz dlouho, ale nikdy nevis... :-|
Odpovědět
Nad tím vůbec nepřemýšlej!! :-o Stát se může ledasco,ale nesmýš si to pripouštět, řekni si , že když už jste to tak dlouho vydržely, tak už vás nic nepřekvapí. My jsme spolu pět let, ale už máme čtyřletou princeznu. Jojo, ze srandy si říkám, že jenom se mě dotknul a už jsem byla těhotná! Nejde o to, že by jsme si nedávali pozor, ale otěhotněla jsem i přes to, že jsem brala antikoncepci!!A teď jsme nejradši, že tu naši potvůrku máme a nikdy bysme ji nedaly!! No nic, usím končit, otravuje ségra, že dáme kafíčko, tak se zatím měj a budu tu asi až večer, musím ještě deska k našim, tak páček
Odpovědět
teda já tam mám chyb :-N , to v tom spěchu, pardon
Odpovědět
Profilova fotka
Lencaca: Mej se a dobrou chut ke kafcu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lostris to jsi na tom podobně... já budu dělat v červnu teprve absolutorium a pak až další červen bakalářku tak už vidím naše na ty řeči že ještě nemám školu a už se chceme brát :(
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: ja chodim uz druhym rokem do prace a doktorat stejne delam dalkove, vubec nemam nejmesni chut se ucit atd. navic priteli je uz 34 a chce deti, coz ja chapu a kvuli kariere nebudu obetovat svuj vztah. Hrozne se bojim vecera, jak se budou tvarit a co budou rikat. Bojim bojim ;-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lostris: budu na tebe myslet, dej pak vědět... já se taky bojím reakce našich ale tak myslím, že vidí že toho zvládneme dost sami a že já na školu nekašlu tak snad to bude ok.... jsem s mamkou spíš kamarádka než dcera a matka... a včera jak sem dělala ty vývazky tak sem jí je hrozně chtěla letět ukázat a pak jsem se zabrzdila a bouchla si do čela že bych tomu teda dala.... :( ještě že na ně budeme potom dva :) přítel je opora :)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: dekuju moc, mam z toho fakt strach. Mam s mamkou taky hodne dobry vztah, ale porad ode me ocekava nejakou buhvi jakou karieru. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: to je třeba proto že mamka je se sebou nespokojená? Že nechce abys dopadla jako ona? Moje mamka už dělá 22let na poště :) a už teď mám vyšší vzdělání než ona tak po mě naštěstí nikdo nic nechce... a vidí že do práce chodím a nějaké ambice taky mám...
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: Ja nevim :-/ Mamka ma vysokou a ja taky, ale asi chce, abych toho dokazala jeste vic. No delam z ni tady semetriku a jeste nevim, co bude rikat vecer, ze :-N Treba bude rada, nebo ja fakt nevim, ale jsem hrozna, vyzdycky se radeji pripravim na horsi variantu a kdyz to dopadne lip, tak se mi o to vic ulevi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: tak už vidím jak slyším večer ten balvan co ti spadne až ke mě domu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: a máš v albíčku pěkný dortík.. už jsi se někde ptala na kolik tak vyjde? tak bysme takový chtěli....
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, hlásím návrat;-) studenti v pohodě a vše ok;-) uff, dneska jsem měla fakt hrůzu! lostris: drž se!
Odpovědět
Profilova fotka
lostris : taky budu držet pěsti,alby vám to dneska dobře dopadlo a reakce rodičů byla milá(aspoň ) ..a já se taky raději připravuji na horší variantu,on pak člověk není tak sklamanej...ale třeba nebudeš mít důvod být sklamaná
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa : ahojky :-) tak hlavně že jsi se sem v pořádku vrátila :-) dneska je opravdu nějaký těžký den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: děkuju;-) ..a mně přišel časopis..to se zase k přípravám jen tak nedostanu.. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
holky moc Vam dekuju, vsak ja rano poreferuju, jake to bylo, uz ted mi cvaka prdelka :-D :-D mavo: Jo, dortik je hezky, pocitala jsem s tim, ze mi ho upece kamaradka, ale otehotnela, takze to asi neklapne s cerstvym miminkem. Kousek od nas je vyhlasena cukrarska skola, kde delaji suprove veci. chci se zkusit zeptat tam, ale mam obavu, aby o prazdninach fungovali :-( mysickaa: sikulka!
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: děkuju;-) věřím, že se necítíš ok..třeba Tě právě překvapí...uvidíš! hlavně se tím nenechejte odradit! myslíme na Tebe!
Odpovědět
Profilova fotka
holky, ja ani nevim, jak jim to jako rict! Jak jste to rekly Vy? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
to by mě tkay zajímalo,jak jste to rodičům oznámili??my ještě nijak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
když jsem dostala od přítele prstýnek, tak jsme mamče řekla, že jsem dostala zásnubní prstýnek..ona to vlasně věděla, že to chystáme,...ono to u nás prostě vyplynulo...a pak přítel vzta kytku, bonbošu a flašku a žádal o mou ruku;-) ALe jak říkám, u nás to bylo takové to veřejné tajmeství...
Odpovědět
Profilova fotka
my měli docela srandu o víkendu... děda slavil narozky, tak přijela prababi a babča z taťkovi strany... a my byli doma v teplákách tak sem jen tak pronesla, že když máme všechny hezky pohromadě tak bysme jim to mohli říct... :-D v těch teplákách když vyrazili na oslavu dědových narozek :-D ale nakonec sme neřekli nic..... :-) tak nevím kdy...
Odpovědět
Profilova fotka
no u nás se taky ví, že jsem dostala zásnubní prstýnek, to bylo už v červnu, ale od té doby ticho po pesine a o svatbe ani sluvko s nasima. Takze si asi mysli, ze jsem dostala prstynek a svatba bude buhvi kdy... Nebo se tajne boji, kdy to na ne vybalime. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: to se klidně mohli;-) jinak tak širší rodině to máme v plánu oznámit po novém roce..ať si neplánují dovolenou..;-D lostris: se to za chváli dozvíš;-) neboj...budete na ně dva!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?