Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, diky moc za podporu, budu Vam referovat, jak jsme dopadli.. Jedu ted na dvy dny na konferenci, tak nevim, kdy se sem dostanu, ale urcite Vam dam vedet. Jinak se musim pochlubit - mame uz sepsany kompletni seznam hostu na svatbu a taky predbezny rozpocet. Zacinam setrit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: to my taky...je to strašná pálka
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: hodně sil a hezkou konferenci;-) A to my to ještě nic nemáme, ale to příjde;-D Hlavně že mám přípravu na dětulata;-) radši mi o penězích ani neříkejte;-( ono je to sem stovka, sem tisícovka;-(
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: ono se to ze začátku nezdá, ale když se to pak sečte, tak je to hafo peněz
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: no právě..jsme s mamčou řešily látkové ubrousky...a pak ale když se to spočítalo, tak to dávalo děsnou pálku...hrůza..
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: jsou úplně zbytečný...na utření pusy stačí papírový. lituju restaurace, kde mají látkový, host si utře pusu a pokud možno zmačkaný ubrousek hodí do zbytku omáčky, nechtěla bych být ten kdo to loví z talíře a pere.
Odpovědět
Profilova fotka
jsou, já jsem zvolila taky papírové...;-) takové ty, co vypadají jak látkové;-) a dobře drží tvar;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: já taky chci jen papírové...a asi zajedu do makra a koupím je tam, nechci je skládat, spíš z nich udělat kapsu a dát do nich příbory a v makru mají i barevný
Odpovědět
Profilova fotka
já právě bych chtěla něco takové, jak mám v albu, jen tak zatočit, ovázat stužkou s perníčkem...
Odpovědět
Profilova fotka
to půjde dobře...z pevných papírových bez problémů, kdyby to nedrželo, tak to můžeš něčím vypodložit. třeba jako překvapení pro každýho bombon ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no právě..aby to s perníčkem udrželo tvar, ale to půjde;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko :-) glumbi : ty máš vžně dobré nápady ;-) jinak my budem mít taky papírové ubrousky,vyjde to o hodně levněji než ty látkové a vypadají taky moc dobře :-) když si s tím člověk malinko pohraje..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
však to jsou papírové ubrousky;-) jen je to takové zdání;-)
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: já bych si hrála nejradši s celou svatbou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to my si vyhrajeme...akorát se bojím, že jak toho bude moc, tak budu ve stresu..a nic neudělám...musím se spolehnout na své blízké;-) tak já pádím do školy, zatím papa..dneska prosím, myslete na mě;-) studentů se nebojím, ale cvičného učitele,...mám tam štěstí na samé chlapy..po dvou hodinách mi nabídl tykačku a věřte, že to není mladý chlap...pak jsme mu psala maila, kde jsem vykla a na to mi napsal, že se mu zdá, že jsme si potykali, ale že nechce být vtěrný...takže tak..zatím paaaaaaaaaaaaa
Odpovědět
Profilova fotka
paaaa
Odpovědět
Profilova fotka
paaaaa glumby : no jo tomáš pravdu,já bych si to prvně nejraději udělala na nečisto,myslím výzdobu a teprve pak naostro :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já bych si střihla celou svatbu několikrát :-D mám tolik nápadů :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo a omlouvám se, že vás s tím otravuju, ale musím to ventilovat;-) je to tak daleko a přitom to tak letí...
Odpovědět
Profilova fotka
mě to přijde ještě moc daleko,ale jakmile se překují prosinec a bude leden,tak už to poletí moooc rychle :-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi : to jo nápady by byly jen mít nevyčerpatelný účet... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: ventiluj to o 106 ;-) areviv: já už se nad naším rozpočtem jenom směju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi : jo??teda takové štěstí nemám,já jsem z něho nervózní čímdál víc... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
už mi nic jinýho než smích nezbývá...za jeden dát 300 litrů je fakt směšný
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, o penězích mi ani nemluvte, je to hrůza! Jak jsme to sepsali, zjistila jsem, ze jsem byla hodne hodne naivni. Jak rikate - tisicovky jen litaji :-(
Odpovědět
Ahojky holky, tak vas vsechny zdravim a jdu si docist, co jste vsechno napsaly. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
red.miky: vitej :-) Fuska vsechno docitat, ze? :-) Ted mi volal muj milacek, koupil mamkam kytky, tak jsem zvedava jake ;-)
Odpovědět
-> Ty jo, ani mi nemluv, fakt nekdy zabiracka docitat vsechno. Ale zase na druhou stranu mi vase pribehy pripadaji jako z nejakeho serialu, takze jsem vzdy zvedava, jak se veci vyvijeji. I kdyz nejlepsi by bylo, kdyby byly jen dobre zpravy. Co se tech penez tyce, tak je to fakt masakr. My jsme si s pritelem chteli vzit pujcku, ale asi ji nedostaneme. Nakonec nam rekli mi i jeho rodice, ze budou platit hostinu napul, coz nam hodne pomuze, protoze to je v podstate ta nejdrazsi cast cele svatby. Bohuzel ted nasi penize jeste nemaji, tak nevim nevim, jak se to nakonec vyvrbi. Je to fakt s temi penezi dost slozite, ale vyresili to jini, tak my snad taky. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja taky doufam, ze to nejak udelame. Dnes jim to budeme oznamovat a nechame na nich, zda nam nejake penize daji, ale primarne si chceme vsechno platit sami, protoze mamka na tom nijak slavne neni a navic jsme ted hodne investovali do baraku... Snazim se z kazde vyplaty si neco odlozit, i kdyz vzdycky vystane nejaky nenadaly naklad. Treba ted mi opravovali nejakou soucastku na aute a navic mam platit na dalsi obdobi povinne ruceni, ach jo, zase nic neusetrim :-( red. miky: Jaky mate rozpocet Vy? Myslim vcetne satu a vseho.
Odpovědět
hoj holky, potebuji poradit!!V abu mám fotky korunek a nevím si rady kterou si mám z těch dvou(jsou to ty poslední) vybrat. Potřebuji ale aby ladily s tou bižuterií. Říkala jsem si, že když budu mít takto výraznou korunku, tak by už bižu výraznější neměla být! Co vy na to???Poraďte! Mám možnost si je kupit se slevou, ale nemůžu déle čekat. Tak proto už to řeším teď!!Díkec
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?