Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Teda dnes tady kecáme jen my dvě? :-o :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
je to ale hrůza......nikdo nemá čas..;-) já u toho sonduju na netu a zjišťuju, bo zítra jdu řešit diplomku, tak ať nejsem úplně tupááááááá..... :-|
Odpovědět
no to já musím napsat zase dva články :-|
Odpovědět
Profilova fotka
to musíme zvládnout.... :-p
Odpovědět
http://www.youtube.com/watch?v=gaSbW_... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa: Honolulu jsou hezký, ale 36 mi byly velký a 34 zase malý přes zadek a krátký...byla jsem naboso a mela jsm je tak akorat na zem... já si chci nechávat šaty taky šít...nejdřív jsem chtěla originály, ale čím dál tím víc přemýšlím nad čínanama...asi to prubnu, objednám je už třeba v září a kdyžtak budu mít čas sehnat jiný. svatba na parníku to je pecka...kdybych nechtěla v kostele tak o tom uvažuju...já bych na oznámko nechala v námořnických třičkách vyfotit vás dva v pozoru...to mi přijde lepší než nějakej cizí námořník ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky plánujeme svatbu v kostele... :-) myslím, že i to bude nádhera...;-) no a šatky bych taky chtěla nechat ušít, sonduju, kde, co a jak...;-)
Odpovědět
tak jsem spáchala elaborát v albu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
caute baby, ako vyzerate s pripravou? teda uz ste nieco aj vybavovali? salu kedy asi treba rezervovat? inak taka trosku mozno od veci otazka, nebojite sa ze v july bude velmi teplo a pokazia sa kolace?:) lebo ja mam preto trosku dilemu ci jul august alebo nie radsej az september....:)
Odpovědět
Profilova fotka
Wera007: nějak nechápu, prč by se měli kazit...existují přece ledničky. A na druhou stranu máme asi největší pravděpodobnost, že nebude pršet, i když počasí si dělá co chce. já jsem původně chtěla až v srpnu 20.8 ale přítel řekl, že to bude 23.7 a mě je to v celku jedno. v září bych se už asi bála, že bude ošklivě. mysickaaa: a kde v kostele?
Odpovědět
Tak zlatíčka, jedu za chvilku do nemocnice pro termín operace, mám chřipku tak se vše trošku mění. Snad to budu mít brzo venku, dnes už jsem ani nespala. Tak pá a držte mi pěsti, napíšu jak jsem dopadla
Odpovědět
Profilova fotka
Tresi: držím pěstičky
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holčiny, tak my jsme se nakonec shodli na datu 10. 7. 2010 a chtěli bysme zámek Nelahozeves, teď jen zjišťuji podrobnosti. Moc se mi líbí zámek Březnice, ale ten je od Kladna poněkud z ruky, Nelahozeves je jen asi 23 km. Treisi: já bych tu učitelku asi zabila, jsi kliďas, že jsi jí "nezlikvidovala" na místě :-) Mě se moc líbí datum 10. 10. 2010, ale fakt bych neriskovala to počasí.
Odpovědět
Ahojda, tak operace bude až za dlouho,praskl mi nějakej sval tak musíme počkat než se to zahojí a pak půjdu na operaci. Trošku se mi ulevilo. Na narozky konečně nebudu po x letech rozpáraná. Dostala jsem kylní pás a hned jak se to zlepší jdu na plastiku břicha ;-)
Odpovědět
treisi: Přeju ti hodně štěstí, hlavně aby se ti po tý operaci ulevilo. Neplánujete někdo ovocný svatební dortík? Ja na ty normální moc nejsem, tak přemýšlím, jaká náhrada by byla asi nejlepší... favorit by byl čokoládový s ovocem :-)
Odpovědět
bosina: na tu půjdu až za dlouho ale budu mít pěknou postavu do svatby :-D No nad ovorným přemýšlíme na raut
Odpovědět
Profilova fotka
Treisi: Držím palečky!! A tu úču bych přetrhla jsko hada ]-( Budeš jako laňka na svatbičce ;-) Bosi: Já na ty normální taky vůbec nejsem, nevím, nechutnají mi :-p takže u nás padá v úvahu také ovocný. Glumbi: Máme nápad, že to naše pětileté mládě oblékneme do námořnického trička místo nějakého cizího námořníka, uvidíme, co se z toho vyklube :-D Nikdy jsem si nemyslela, že bych se vdávala na parníku. Vždycky to bylo kostel, zámek a tak, ale můj miláček mne opravdu s tímhle nápadem překvapil ;-)
Odpovědět
Čauky holky, já čokoládu miluji...ale kdybych měla svatbu doma, tak bych po něm asi nešáhla...byla jsem na svatbě v dubnu a musím říct, že i když byl dobrý, tak mi to přišlo příliš...to ovoce je na rozdíl od čokolády lehčí...stejně se všichni přejí a ještě dort...člověk to pak ani nedojí, nemůže, a pak je to škoda...osobně bych šla do něčeho ovocného... :-)
Odpovědět
máme koťátkáááá x-) dvě krásný mourovatý x-) pak hodím někam fotku a dám sem odkaz :-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: ladnicky to hej, ale take mnozstvo zakuskov..neviem si predstavit kolko by to chcelo chladniciek :) pytala som sa lebo pocula som par takych nazorov, nemam ich z vlastnej hlavy, ze sa pokazilo proste jedlo, zakusky, vysluzky....ale to s pocasim je pravda aj ked v septembri by este nemuselo byt nejak skaredo...ale neviem si inak predstavit byt vo svadobnych satoch pri 35 stupnoch...toho sa nebojis?a ked to mas teda v july, ako si na tom s pripravou? ja mam este skuskove a najskor asi skoncim az v auguste :( takze dovtedy nemam cas na pripravy:(
Odpovědět
Profilova fotka
wera007: rozteklých zákusků se nebojím, budeme to mít v hotelu a je n nich aby se o to postarali...zrovna dneska tam pojedeme za provozní domluvit se, co a jak a aby nám to nacenili...jinak mám vymyšlenou barvu a celou výzdobu, je to můj strašnej koníček takže i svíčky si budu vyrábět sama. Dál mám tak nějak vybraný šaty a v září si je nechám ušít. Na zamluvení kostelu je ještě čas a na dokupování doplnků taky. být v šatech při 35 stupních se nebojím, mám teplo ráda a když bude moc horko tak prostě budem v hotelu vevnitř. fakt ale je že kamarádka se vdávala 1. září a měla krásně a sestřenka 29. září a taky bylo hezky...takže je to prostě náhoda ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, můžu se přidat?
Odpovědět
Profilova fotka
Loris: to víš že můžeš...vítej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sorry lostris ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
diky :-) Taky to chystame na pristi leto :-) - cervenec .-)
Odpovědět
Profilova fotka
A jaké datum?
Odpovědět
Profilova fotka
Každá "skoro-manželka" je vítaná, vítej, vítej, vítej :-)
Odpovědět
lostris vítej ;-) Zítra pokud bude pěkně tak jdem s Přémou na houby, už se těším. Snad vypadnem na celej den :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no datum jsme jeste nestanovili, ja jsem asi az pro tu druhou pulku cervence... Mam prstynek necekane a teprve tri dny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vítám Tě, Lostris;-) krásně se to rozrůstá;-) No a jinak i škola a teplo a vše se dá skloubit;-) Já sice vedro moc nemusím, ale prostě 17. je náš den každý měsíc a basta, tak to tak dopadlo;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?