Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
mysicka: Aha, jj ty jsou hezký ;-) Teda já jsem asi úplně mimo, jsem se šla koukat před chvílí na ordinaci, po chvíli jsem ale pochopila, že je podndělí- dávaj superstar :-| Jó ale už mi dnes přišel časopis, takže mám zase co číst, což je paráda ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
red.miky: ahojky, já si na tchýni nemůžu taky stěžovat :-), je to úžasnej človíček...
Odpovědět
Profilova fotka
myska: já bych viděla ten netradiční tanec v průhěhu večera...třeba jako půlnoční překvapení a tak, a když to nevyjde se ženichem, tak mám dvě družičky a svědkyni, tak nacvičíme něco s holkama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: mně nepřišel;-( no tak teda snad zítra;-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: asi jsem to ještě nikdy nenapsala, ale máš tak úžasný nápady!!!!!! že se asi budu v něčem opičit, jestli neva :-N
Odpovědět
Jo a těm, co teď řeší školu, tak vám to fakt nezávidím. Já jsem udělala státnice toto září a příští týden mám promoce, tak jsem fakt ráda, že to mám konečně za sebou. Ty nervy byly děsné. Mít práci na plný úvazek, přijít z práce totálně vyšťavená a potom ještě pracovat na diplomce, no fujtajbl. Takže holky, DRŽTE SE!!! Motivujte se hlavně tím, že jako odměnu si nadělíte onu svatbu. ;-) A jinak bych vám všem chtěla poděkovat za perfektní náměty na svatební dekorace a spoustu věcí, které by mě třeba vůbec nenapadlo udělat. Fakt jsem tady mezi vámi moc ráda, super poznatky. :-) A navíc jsem se stala závislá na tomto webu a těším se, až zítra přijdu do práce a kouknu, která z vás zase něco nového napsala a jak se vyvíjí vaše životní situace. Tak se mějte krásně. Papa
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: a ty děláš svatební noviny nebo jak se to jmenuje?
Odpovědět
Profilova fotka
myska: nevadí...to víš chci se tím živit :-D red: to jsme rády, že se ti mezi námi líbí
Odpovědět
Profilova fotka
tak já budu ráda, když toho svého vytáhnu na ploužáky a aby se mnou něco secvičil...to asi fakt nehrozí;-)
Odpovědět
Profilova fotka
myska: svatební noviny už mám hotové, jen dodám pár fotek mně a ženicha a graficky to poupravím...jinak mám už i sehnaný papír, který vypadá jako novinový a trošku straší, aby to byly opravdu noviny
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: to by ti vážně šlo :-) a ty pracuješ kde?
Odpovědět
Profilova fotka
red: díky, taky se tou svatbou motivuju;-) třeba dneska furt sedím na těhle stránkách a nic nedělám na zítřek na praxi, abych mohla učit;-) no nic...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
zateplujupaneláky :-D ale po novým roce snad už budu mít salon a agenturu...byl by to úžasnej vánoční dárek
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: jsme dvě, já bych měla šrotit na zkoušku a místo toho tady sedím :-)...a to dělám tu debilní komisionálku =-)
Odpovědět
Ahoj holky!! glumbi:nezapomeň nám pak noviny dát do alba, ať se můžem inspirovat ;-) A mohla bys prozradit odkud máš ten papír na ty noviny??
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca: skvělý otázky 8-), ještě že tě mám ;-) já bych si vzpomněla, až bych z netu odešla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca: papír mám od známý, dělá ve firmě, kde prodávají kancelářský potřeby...resp všechno co je potřeba v kanzeláři včetně kafe :-D dám je sem asi až ve svatebním albu, aby to vyniklo
Odpovědět
->mysickaaa: Jojo, to znám. Dělala jsem přesně to stejné, raději jsem doma hodně uklízela, jen abych nemusela pracovat diplomce, takže prostě cokoliv jiného než školní povinnosti. x-) ->glumbi: Samozřejmě, že se mi u vás tady líbí. Sice jsem si s vámi doposud nějak extra moc nepsala, ale to se počínaje dneškem změní. ;-) Líbí se mi, že tak všechny držíte pospolu, taková velká rodina nastávajících nevěstinek. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: a to není klasickej papír do tiskárny nebo kopírky?
Odpovědět
Profilova fotka
myska: vypadá jako novinovej, nená úplně bílej a má jinou strukturu...ale zatím ho doma nemám, tak nemůžu nafotit
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: přemýšlím totiž kde bych ho vzala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, koukněte mi do alba, jeden už mám... jak s vám líbí? mám se s tím patlat dál? nemá být menší?
Odpovědět
Profilova fotka
myska: až ho budu mít a nafotím ho a bude se ti líbit, tak ti můžu dát kontakt ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: je boží...ještě třeba perličku nebo kytičku do středu a je to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: tak to by jsi byla moc hodná, děkuju :-)
Odpovědět
myska:No to víš, mě zajímá věcí :-D Musím se Vám ale k něčemu přiznat, strašně závidím holkám, které už mají něco zařízené :-N Je to ale taková ta neškodná závist! Obdivuji třeba glumbi, jakýho má organizačního ducha, když se zamyslím nad sebou a nad svatbou, tak se třepu už teď! To bude hrůůůůza!!! Jinak jsme postoupily o krůček, pan farář už o nás ví a domluvily jsme se ním, že máme přijít po Novém roce se domluvit na termínu. Pak se budem soustředit na můj křest, který bude na velikonoční neděli a poté začnem chodit na přípravu, a to bysme akorát stihly do svatby. No ale holky, že ten čas utíká,že??
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: krásnej!!!! lencaca: začnu šílet po novým roce, budou tu ode mě stohy popsanýho "papíru"....se připravte :-D, zatím jsem v klidu, ale do konce listopadu musíme stihnout matriku, takže to vypadá na půlku listopadu, radši dřív než dýl....(musíme donýst podklady a potvrdit datum)
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca: můžu pomoct jestli budeš chtít...i já budu mít ve svatební den kamarádku organizátorku, abych se netresovala já a všechno klapalo jak chci. taky budu na velikonoce křtěná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi díky, tak já jdu na další :-D no chtěla jsem doprostřed špendlík s bílou nebo červenou hlavičkou, ale neměli je :( tak to pak asi vyměním :) teď to nechám takhle :) ještě mi jich chybí 149 :-D paráda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: já ty špendlíky kupovala v praze na stoupežnického náměstí v galanterii, stály asi 30kč 100kusů ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?