Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysko: no já mám tu obruč zakázanou... přítel chce fakt nějaký obyčejný šatky.... akorát s tou červenou... líbí se mu jedny, které byli na svatebním květinovém dni na dobříši... červené s černou výšivkou,ale ty jsou až moc červený... a řekla bych... nesvatební
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: jak moc vadí kdybych přítelovi ukázala šaty ze včerejší zkoušky? jsem totiž docela dost pověrčivá :-N. tak je fakt, že obyčejný šaty jsou krásný :-). a máš ty šaty v albu?
Odpovědět
Profilova fotka
myska: no ty favoritky... takové krajkové jen s červenou stuhou, ale jsou dole vzadu dlouhé když by mi je šili, řekla bych, že je chci vzadu akorát k nohám a ne takový cancour tam... myslim, že ty šaty ze zkoušky vidět může ;-) ale až ty úplné vítězné by vidět neměl ;-) takže jestli ty ze zkoušky nechceš (NE) tak mu je uka :)
Odpovědět
Profilova fotka
myska: udělej, jak cítíš;-) jestli si z nich nevybereš, tak mu je klidně ukaž;-) Já jsem se rozhodla, že už o šatech před přítelem nepromluvím, že se to pokusím vydržet..no, su na sebe zvědavá;-) mám vybraný taky úplně jednoduchý styl, ale nejdřív musím zajít vyzkoušet, jestli mi to sedne nebo ne....uvidíme mavo: krásné šatičky;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa: no nevím jestli mi budou sedět.... chtěla bych si je ještě vyzkoušet, mají je v andělském s vatebním studiu, ale už jen na prodej a stojí 14.000,-kč :-D ale já bych si je pořídila přes ebay...
Odpovědět
Profilova fotka
jasně...právě, člověk má nějakou představu a realita může být úplně jiná,.....hned jak doučím poslední hodinu na praxi, valím zkoušet šatičky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já půjdu asi až v prosinci nebo lednu.... a navíc.... čekám ještě na ten prstýnek... a přítel ještě ani nezaplatil poplatek na matrice :( myslela sme že tajne v září ale nic :(
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: chlapi jsou v tomhle trošku víc pomalejší :-). a prstýnek ti určitě dá, jen to na sobě nesmíš nechat znát...to už jsem taky zjistila, jak člověk o určitý věci nemluví, tak teprve přijdou....teda takhle to aspoň platí u nás
Odpovědět
Profilova fotka
jj, čekat a ono to příjde;-) já jsem taky čekala, už skoro ani nedoufala a nakonec z toho byla ta nejúžasnější žádost;-) je to moje zlatíčko;-) já mám v lednu státnice, tak jsem si říkala, že už budu sondovat teď, bude to moje jediná radost;-) v listopadu máme pětileté výročí a zlatíčko mě dráždí s tím, že už ví, co pro mě chce;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: to je krásný :-) že ví co pro tebe chce :-)....no přítel začíná být nějak přítulnější :-D, asi zjistil, že se dokážu zabavit i bez něj....ehm....lepší než doma sedět jak pecka a čekat, až přijde ze stavby ne? 8-) hihi
Odpovědět
Profilova fotka
krásné to je, což o to;-) ale já nevím;-) ale já si věřím a něco vymyslím;-) jen ať se snaží, kluci, my si to zasloužíme;-) ale oni taky;-) jistě že, hezky se zabavit;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: jasně, ať se snaží :-) a z čeho děláš státnice? měla bych se jít učit, ale nechce se mi 8-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
v lednu pedagogická způsobilost a na jaře společenské vědy a pedagogika...
Odpovědět
Profilova fotka
no já se o tom snažím nemluvit, ale nejde to.... my máme v prosinci 3leté výročí... loni jsme byli v Paříži, ale bylo to TRAGICKÝ!! takže radši v Čechách a na véču nebo tak :-) mysko: to já jsem byla za celou dobu co jsme spolu jednou jedinkrát když byl doma někde sama s kamarádem a 2x mi volal :D že něco nutně potřebuje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: fíha a budeš mít i praktickou část?
Odpovědět
Profilova fotka
co se týče té způsobilosti, tak tam je případová studie z praxe a u těch oborů myslím, že portfolia z praxe..ale jinak teorie...teda ještě sesmolit diplomku z praxe a bude to :-N
Odpovědět
mavo:Paříž a tragédie??? :-o Tak to si nedovedu představit, mám za to že paříž je město milenců a romantiky. Ségra tam byla s přítelem a on ji na Eifellově (sorry, nevím jak se to píše) požádal o ruku. Koupil tam od nějakýho černocha prstýnek, byla to nějaká bižuterie ale účel to splnilo a ségra málem z té věže sletěla radostí :-D . U vás byla tragédie v čem???Vykládej :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak to my cestování milujeme..dáváme si teď ale pauzu, teda ještě svatební cesta a pak asi tak dovča na zahradě u domečku, ale i tak to bude paráda;-) přítel si mě teď dobírá, že asi taky půjde do školství, aby si udělal fanynky...studenti jsou totoiž borci;-) jeden si mě dokonce našel na facebooku a přidal si mě do přátel..teda nevím, jeslti čeká, zda ho potvrdím... :-D prostě sranda..;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky já taky miluju cestování památky, ale to bysme nesměli strávit dovolenou na maltě a písku 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
i taková dovča stojí za to;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: no jo jenže týden jsem ležela skrz zub a další týden jsem seděla doma jak pecka, protože přítel musel být denně na svatbě a nemohl si udělat aspoň den čas :-|
Odpovědět
my letos byly na dvou dovolených, jedna byla u nás v čr, byly jsme v Blansku a jela nás fakt banda(23lidí-s dětmi) a druhá byla u moře v bulharsku(tam nás pro změnu bylo 17, ale to už byla vesměs rodina, rodiče ségry, teta se strýcem atd) A řeknu vám, bylo to opravdu SUPER!!!Příští rok pojedem maximálně do řiti, bo nebudou penízky. Rodiče si ale asi vezmou malou a vezmou ji k moři a já si odpočinu
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to věřím;-( my loni na dovče jsme to oba promarodili, ve Francii...střevní chřipka..já jsem blila v busu a přítel o dva dny později na hotelu..jídlo zaplacené..vše propadlo..ale stejně to byla nezapomenutelná dovča;-)
Odpovědět
Profilova fotka
příští rok jedeme na svatební cestu :-) už se moc těším a pojedeme ve 4 nebo 6 :-)...a jedeme do chorvatska :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jak ve čtyřech nebo v šesti?;-) to chceš čekat dovjčata?;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak Paříž byla tragická v tom že sme tam byli v prosinci a bylo hnusně, místo krásných parků jen hlína, bláto a suchý větve.... na eiffelovce sme se pohádali kvůli pitomý frontě a lítali jsme tři dny jak blbci abysme všechno stihli a vůbec sme si to "neužili"... navíc ten drahý lístek na metro mi pořád nefungoval takže sem ho každý den vyměńovala a ke všemu, když sme jeli zpátky.... tak přítel na letišti ztratil foťák a zjistili sme to až doma :( takže tam odsud nemáme ani jednu jedinou fotku... faťák vem čert, ale ty fotky fakt mrzí
Odpovědět
Profilova fotka
no, ještě sme chtěli do Bacelony.... a na svatební cestu na Mauritius.... ale už budeme vážně jen na té maltě a písku a betonu.... a na parcele.... když chce člověk domeček tak tu lásku cestování musí omezit nebo úplně vyškrtnout, takže ani na svatební cestu nepojeme... možná tak, že bysme si nazdobili naší stavební buňku na parcele a přespali tam (což by vlastně bylo děsně romantický!!!)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: ;-( hlavně že to máte ve vzpomínkách..třeba dobře že ty fotky nemáte...ještě byste si při pohledu na to a na to, vzpomněli, co se nevyvedlo...těžko říct..stalo se, no;-(
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: ty jo to bys mi dala :-D, pojede taková menší banda lidí :-) mavo: tak do toho jděte :-) do tý buňky
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: to jo, to zkuste;-) už jsem tady psala, my taky budeme stavět a proto odkládáme penízky na svatební cestu úplně mimo do krabičky;-) bude se to hodit;-) to si opravdu nechce odpustit;-) myska: aha;-) už jsem se skoro lekla;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?