Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa: děkuju mě se asi taky libi nejvic, ale pritelovi se libi rebeccy...tak nevim já si taky pořád říkám kolik je času... u nás spíš plaší přítel, že už bysme měli něco dělat...
Odpovědět
Profilova fotka
treisi: zvládneš - co nás nezabije, to nás posílí... :-) glumbi: tak rebeccy jsou taky nádherné, nádherná výšivka;-) ale určitě se mu budeš líbit i v pytli od brambor;-) Je toho dost;-) si říkám, co přes prázdniny stihnu, ale asi to nebude tak žhavé, mám tady na hlídání 3 neteře a synovce, tak plánuju program na léto;-) Už jsme měli indiány a piráty a letos prý bude olympijské;-) tak musím vymyslet program, soutěže, úkoly, výlet, apod. ať se nenudí;-) a do toho jsme chtěla pohnout s diplomkou a dalšíma věcma ke státnicím..no nevím, no... :-|
Odpovědět
mysickaaa - ty budeš taky dělat před svatbou státnice? Mě to čeká příští rok taky, no snad to nějak půjde skloubit. Je pravda, že příští rok bude u mě nabitý tedy pořádně. Jak to na jaře začne (svatba, nějaké ty kulatiny apod), pak v červnu moje státnice a promoce a v červenci jako zlatý hřeb naše svatba :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, já koukám! Já jsem ještě nezačala, ale asi budu muset začít ;-) Dneska jsem se domluvila s cateringem lodi na rezervaci na ten "slavný den" :-D Jinak jsme se domluvili, že se to spáchá na osobní lodi Porta Bohemica. Je tam i restauračka, sál na tancovačku, vinný sklípek a tak. Mám v hlavě takový pěkný oznámko, něco ve smyslu: "Tak námořníci, zvednout kotvy, vyrážíme!" a mít na pozadí nějakého námořníka v pruhovaném tričku :-) Musím si to hodit na papír :-) a pak to hodím do albíčka.
Odpovědět
vy státnice já závěrky :-D Holky začíná tady být super partička ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak to jsem ráda, že v tom nejsem sama;-) Já budu mít první státnice v lednu a pak květen a červen... :-D No, bude to nátřesk, no...ale snad se to zvládne :-D asi bude muset, nic jiného nezbývá;-) Taky máme do toho ty narozky, apod. a doufám, že i ta promoce bude, že to zvládnu;-) a taky začneme do toho asi stavět...aspoň bude vzrůšo, já nudný život moc neznám.hihi :-D anisek: super nápad s celou svatbou na lodi... :-D 8-)
Odpovědět
dnes jsem měla mít hotové známky a musím ještě v úterý do školy ]-( Snad to zvládnu,ale co když by jsem to nezvládla tak mám šanci v srpnu
Odpovědět
Profilova fotka
a co vlastně děláš, treisi? 8-)
Odpovědět
jsem na dámské krejčí ale mám kvůli nemoci individuál a úča na to totálně kašle,měla jsem napsané prověrky a ona mi je roztrhala,že není možný aby jsem je měla dobře,že si to v úterý napíšu znovu :-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
to je ale......škoda mluvit, že? :-(
Odpovědět
jj učitelka co s ní má kancl zůstala čučet jak puk a nechápala co se děje,jednou se člověk učí a pak mu to ani nevěří :-N =-) :-N Chce mi dát na výzo 3 trojky a to budou jediný,příští rok chci podat přihlášku na nástavbu a takhle si o tom můžu nechat zdát :-(
Odpovědět
Myško kdy si uděláš album? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
abych pravdu řekla, tak nevím;-) zase nechci moc předbíhat, přece jen je to ještě 395 dní :-D No jo, a teď můžu říkat, že neblázím 8-) To je ale normálně sviňárna! nemůžeš si někde stěžovat?
Odpovědět
Myško já už na to kašlu, nemám sílu se dohadovat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
:-( člověk o něco bojuje a pak to takhle dopadne..ale hlavně ať je Ti líp!
Odpovědět
když budu chtít tak se dostanu kamkoliv ;-) Jde o to jen chtít Jdu pozjišťovat cenu šatů, které si chci nechat ušít. Už jsem pro ně rozhodnutá tak budu pátrat kde bude dobrá cena :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D a jaké šatičky? taky bych chtěla vlastní, akorát nevím, jak s tím ušitím - u koho....apod;-)
Odpovědět
čauky holky, tak já zatím nic neřeším...kecám, zjišťuji, co obnáší svatba v řecku. :-) jinak glumbi...děsně se mi líbí ty honolulu, jsou fakt super jinak já státnice mám už měsíc za sebou x-) jupííí
Odpovědět
nechám si je ušít v zahraničí http://www.beremese.cz/album/view.php... jsou tam tři fotky sleduje někdo Ulici? Gábina bude těhotná a Jordánová jí půjčí na potrat,bude se muset rozhodnout jestli půjde nebo ne
Odpovědět
Profilova fotka
Nikar: tak to fakt blahopřeji! a závidím svatbu v Řecku;-) Treisi: jj, dívala jsem se, krásné jsou;-)
Odpovědět
Myško děkuju,pořád jsem chtěla nějaké extra ale přišla jsem na to,že důležité je pohodlíčko,není tam vlečka a můžu v nich trsat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je fakt...;-) já se taky chystám začít obhlížet..bude to těžké;-)
Odpovědět
když přemýšlím a porovnávám tak chytám svatbu jinak než když jsme ji měli mít tento rok
Odpovědět
Profilova fotka
vy jste ji měli mít letos?
Odpovědět
jj 24.října ale ani jeden toho nelitujem,nakonec je vše jinak a doufám,že lépe. Užijem si to a bude to taková free svatba
Odpovědět
Profilova fotka
hlavně ať jste spokojení! 8-)
Odpovědět
nejvíc se z celé svatby těším na čokofontánu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
;-) ale bacha na šaty :-D
Odpovědět
jo toho se taky bojím ale co,když se zašpiní tak se vyperou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak tak... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?