Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
lera: ahlavně drahej :-D (svatební dary a ještě vaše svatba) mavo:já být na tvém místě, tak jim dám jen oznámení a pak jen třeba karbičku s výslužkou, jako pozornost na obřad se může podívat kdo chce, atk jestli se jim bude chtít, tak přijdou. Hlavně záleží jakej máte spolu vztah, jestli čistě pracovní, nebo spíš kamarádskej
Odpovědět
Profilova fotka
lera1 : to jo vidíš poděkování rodičům...a jak to bude mdělat,dáte jim dorty nebo víno a nebu k tomu dudete mít i nějakou řeč?? nevím vůbec...a to budete mít opravdu krásnej měsíc :-) a na první tanec se moc těším necháme si zahrát naši písničku... :-)
Odpovědět
no nic holky, já se s váma loučím, musím jít nachystat tchýni krabičku s obědem. Držíme dietku a já tento týden vařím, takže i krabičkuju. má odpolední a za chvíli odjíždí. uvařeno mám už od rána, takže pohodička. Já už mám 3 kilka dole, a vidím to i na kalhotech.
Odpovědět
Profilova fotka
mavo : já nikoho z práce zvát nebudu..v kanceláři jsme sice jen 2,ale kolega je tupec (slušně řečeno) tak mu dám jen oznámko....a jjinak zbytek firmy je v Jihlavě a s nikým se moc nepřátelím,takže na druhou stranu co by tam dělali...
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca:to jo,ale nějak to zvládnem!Vidim to na duben 2010 o chlebu a vodě a je to! :-D areviv:no my právě taky nevíme,ale poděkovat chceme určitě :-) Jo a holky,co chcete aby vám hrálo při příchodu k "oltáři"?
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca : tak se měj zatím hezky ...a ty kila dole jsou super,já se těch svých nějak nemůžu zbavit..ale chceme od příštího týdne začít s kámoškou chodit cvičit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca: tak vykáme si, ale víme o sobě všechno :) teda od tý doby co tady pracujeme :) a co držíš za dietku? To je paráda... já se do toho taky chtěla pustit, co jsem s přítelem tak jsem přibrala a nějak se toho nemůžu zbavit... je to teda tak 5 kilo za 3 roky, ale sama na sobě to cítím :(
Odpovědět
kamarádka měla poděkování rodičům, že nechali udělat dorty s jejich fotkama(teď se to děla na jedlý papír a ten se nalepí spec.lepidlem na dort.už jsem to dělala a jeto fakt super) když byli malí a k tomu sepsali krásnou řeč na papír(ruční) který byl zapečetěný pečetí. Bylo to krásné, udělalai to tak, protože nevěsta by moc brečela a nechtěla být rozmazaná a takhle to bylo taky dojemné, ale ne tak moc kdyby u toho mluvil Sama za sebe:nevím jestli bych něco v té chvíli ze sebe dostaa, asi bych furt bulela jak želva
Odpovědět
Profilova fotka
lera : aha tak nad tím jsem vůbec nepřemýšlela..nevím..vůbec :-|
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca..no jo to máš asi pravdu..už jsem něco zkoušela vymyslet,teď to jen schválíme a dáme na nějaký pěkný papír a hupky šupky pak k dortům a ať si to přečtou sami..taky bych nechtěla být rozmazaná...
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo,dieta to je další téma.Já od dubna do července dala dolu 13kg a zatim se držim,ale chci dát ješte něco dolu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca:to je supr nápad! ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lera : téda TO JE ÚSPĚCH..SUPER...JÁ NEJSEM TAK NÁROČNÁ,MĚ BUDOU STAČIT TY KILA 2 :-)
Odpovědět
mavo- dieta spočívá, že jíte dosti ale málé porce. Třeba dnešní jídelníček: ráno- zapečený toust se sýrem V 10.00- ovoce V 12.00 dušená šunka s kaší v 14.00 nějaká zeleninka(já to dnes vidím na papriku) V 16.00 jogurt a jablko V 18.00 ryba se zeleninou(včera zrovna přítel chytil 8 pstruhů, náhodička) Lépe řečeno počítame kalorie, denní limit nesmí přesáhnout 5000, někdy je to míň(podle toho jestli je nějaká oslava, to si pak můžu dát i chlebíček :-D ) Chvíli to trvá, ze začátku hlad, ale stojí to zato si počkat, protože výsledek je perfektní
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca : teda tak na to já bych asi neměla trpělivost..co vidím to musím ochutnat...a navíc jsem totálně závislá na sladkém v jakékoliv podobě...
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca: taky jsem to takhle chvilku dělala a super... ale pak jsem zas přestala :( já potřebuju i pohyb, pro sebe, mám ze sebe pak lepší pocit, doma máme takovou malou tělocvičnu ale tam se vůbec nedonutím jít a teď mi nezbývají penízky abych si zašla na step aerobic.... a hlavně je doma věčně prázdná lednička a obědy vaří babi, takže když přijedu domu ze školy a z práce v sedm tak to tam na mě čeká... a když je to fakt výborný tak to zdlábnu hned jinak si to beru na druhý den do práce :-/
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca:jo jo,souhlasim!Takhle jsem ty kila dala dolu.Jim 5x denně,pravidelně,3x v týdnu hupsnu na cyklotrenažer.
Odpovědět
Profilova fotka
lera: paráda.... a nemáš nic drastickýho když šlo za 3 měsíce 13kg dolu?
Odpovědět
Profilova fotka
Ne,fakt ne.prostě pravidelnost v jídle.Ráno sacharidy,večer bílkoviny k obědu z obojího trošku a svačiny ovoce nebo zelenina.A když jsem si dala někdy místo sváči zmrzlinu,tak jsem věděla,že e vůbec nic nestane ;-) Já tech 13kg nabrala od prosince do března!Prostě nějaký žrací období!Byla jsem jak kyselina! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no ono se prý od jara hubne líp než přes zimu :) takže zase blbě... když já sem hrozně líná, kdyby mi někdo ty svačiny dělal.... tak pohoda :-D ale než si něco připravím... vím, jak se má správně jíst, ale ty chutě a lenost jsou fakt hrozný... dopo k svačině ovoce, odpo k svačině zelenina... kor když vidím na mamce jak je šikovná a od března zhubla... ale taky jezdí 2-3x trénovat ke kamarádce do fitka..
Odpovědět
Profilova fotka
No jo,je to celoživotní řehole,ale ten pocit,jak mě bylo všechno malý,jak jsem byla na sebe naštvaná!Teď je mě mnohem líp,přestože si prostě k večernímu filmu s přítelem ty bramburky dát nemůžu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak mně bylo řečeno, že jestli ještě zhubnu, tak ze mě nic nezbude;-) a taky jsem zvědavá, co se mnou udělají státnice :-S
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa: jj já to taky nemám povolé,prý to takle bohatě stačí,ale tak uvidíme :-) a nervy jsou povoráky...
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa:Tak to se máš :-) My ostatní si to musíme vydřít :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mně to šlo dolů nejak samo;-) já si sice nepřipadám jako nějaká vižle....ale tak zákaz je zákaz;-) hlavně mě sere, že nejdřív šla dolů prsa;-(
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa . mě k tomu hubnut pomohl stres..to jde pak tak rychle že ani nestačím koukat...a ještě se mi to nepovedlo nabrat zpět,aspoň něco teda...mě prsa naštěstí nějak nehubnou,což je dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já myslim,že moje konfekční velikost 38 taky ujde,když to půjde níž bude to skvělý,ale ne za cenu hladovění ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: jj, stres a nějak mi přestalo chutnat sladké..tak jsme ho chvilku nejedla a byl tady úspěch..;-) tak si to už hlídám;-) ale uvidíme, co další stresy na to..teď když jsemna praxi, tak se trochu dopuju, je to náročné na psychiku jako hrom :-|
Odpovědět
Profilova fotka
areviv:no jo,prsa ty moje váhový výkyvy taky přežila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
prozatím se loučím, v práci už jsem uklidila tak běžím domu (cestou přes koupelnové centrum co máme v baráku v práci :-D )... jestli vyhraju boj o noťase tak se přihlásím z domova :) mějte se zatím fanfárově :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?