Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Taky všem přeji dobrou noc a samozřejmě hezké sny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo,taky tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda vy ste drbny.... chvíli tady nejsem a abych četla pět stránek!!!! To se dělá?! :-D Já na facebooku pařim mafii a farmville :-D V době svatby mi bude 23 a 4 měsíce a příteli 26 a 8 měsíců... A miminko jsem chtěla taky počít na svatební cestě, ale jelikož místo toho stavíme, tak pojedem leda tak na maltu a nebo do .... tam je taky hezky :-D Halt nemůžu mít všechno :( Jo a nevim jestli vás to vůbec zajímá, abych se tu nerozepisovala zbytečně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý ráno holky, zase nejsem nějak ve svý kůži, když se mi nezdá o kamarádce, tak se mi zdá o mým bývalým :-|... mavo: nás zajímá všchno bosi: ty jo, tam jsou tři holky s tvým jménem a jedna je tam s fotkou, to jsi ty? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré raníčko;-) Za chvíli mizím do školy, tak jsem na vás nakukla;-) My taky chystáme stavbu, ale mám ezvláštní fond na svatební cestu a tam si ukládáme penízky, které pak na cestu použijeme :-D A je to dobrý nápad, musím nám ho pochválit;-) myska84: já jsem dneska teda taky snila;-( fujky...
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: jsem z toho rozhozená ;-( a mám pocit že jsem i ze sna brečela. a s tím střádání penízků na svatební cestu není vůbec špatný nápad! kolik si dáváš stranou měsíčně? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to má na starost přítula;-) já střádám na fotografa a tak;-) a jelikož studuju, tak já nedávám žádnou hrůzu;-) A kolik měsíčně? abych pravdu řekla, ani nevím, dle situace..;-) kecala bych, tak radši neříkám nic;-) já jsme se zase dneska tak zpotila a hrozně mě překvapilo ráno...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, dámy, jdu Vás jen pozdravit, ale dočíst Vás asi nestihnu. Probíraly jste něco zásadního? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jejda, tak jsem Vás tak zběžně zpětně prolítla a zjišťuju, že jsem tady skoro nejstarší! Budu se vdávat v 26 a příteli už bude 35.. No holt jsme si dali na čas, v době svatby spolu budeme už 4,5 roku a přítel by chtěl začít hned pracovat na mimču. Já jsem se zařekla, že před svatbou mimi nechci. Klidně bych s tím ještě počkala, kvůli práci, ale přítel nechce. Nejraději by měl mimčo teď. Ještěže máme psa, na kterém si můžem svoje mateřské pudy vybít ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: neboj nejstarsi nejsi... me bude ted v prosinci 28 a svatba je na cervenec a priteli bude v lednu 34...u nas je to naopak ja bych mimco brala hned ale on ne.. ale ted jak se pripravuje svatba... tak si rikam kdo by se tam chtel tahat s briskem kdyz nemusim... takze urcite pockame..
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky :) teda dočítala jsem vás a probrali jste dost věcí :) já se budu vdávat ve 23 a příteli bude měsíc po svatbě 28.jinak mimčo bysme chtěli oba dva klidně hned,ale já si říkám že svatbu si chci užít se vším všudy a tak počkáme až po svatbě..domlouvali jsme se že se začnem sbnažit tak v září-říjen :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,tak koukám,že jasně vedu.Já se budu vdávat v 29 a přítel ve 27 :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lera1 : hlavně že se máte rádi ;-) holky,probírá váš přítel věci kolem svatby rád??U nás to malinko drhne,ale je ochotnej se bavit o konkrétních věcech..
Odpovědět
Profilova fotka
U nás už přítel rok sám od sebe trénuje oslovení ženuško :-) Před 3 rokama nechtěl o svatbě ani slyšet a teď to prožíváme spolu na plný pecky :-) Pořád řeší,kdo mu půjde za svědka :-D Já mám jasno a co vy a svědek?
Odpovědět
ahoj holky, teda vy píšete...tolik stránek zase. Já se budu vdávat v 25 a přítelovi bude 31. Mimčo plánujeme taky až po svatbě. areviv: jinak jak přítel vidí že jsem na těhlech stránkách, tak už hudruje a moc to řešit nechce, ale zase vím, že se na to hrozně těší a nechává organizaci na mě, protože chce abych si to udělala podle sebe, když je hlavně můj den :-) svědky máme oba jasný...
Odpovědět
Profilova fotka
to je hezký :-) My už máme ve svědcích jasno oba,půjdou nám bráchové :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hnnahsyr : asi tak nějak to je u nás :-) teď je na týden pracovně v Praze a já jsem mezi tím obvolala nějaké restauračky a tak mi poslali podmínky,psala jsem mu a prý to probereme až přijede..tím mě docela překvapil :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak už jsme zpět;-) dneska byli studentíci zlatí;-) Tak my a svědci...no..abych pravdu řekla, nevím :-N Mám dva brášky a nechce se mi mezi nima vybírat;-( a co přítel? ani nevím, moc jsme to neřešili;-(
Odpovědět
Profilova fotka
ono to řešení teprve přijde :-) a pak to bude stát za to si myslím :-) . Jen je kluky asi musíme nechat víc dýchat,jsou z toho řekla bych víc vyplašený ...
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa : ahojky zdravím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hlavně je toho všeho nějak moc..to se zpočátku nezdá;-) si člověk řekne svatba ..;-) a ono je to práce... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to teda jo,jen při té představě všeho zařizování se člověku orosí čelo...a co teprve při opravdovém zařizování
Odpovědět
Profilova fotka
právě;-) ještě že mám i kopu jiných starostí...tak nevím, kdy se do toho naplno pustíme;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jo,ono je pořád něco a hlavně v době kdy se to nejméně hodí.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no a my jsme si to tak ale naplánovali a věděli jsme, že to bude těžké a naročné, ale my nám věříme;-) mám aspoň tu největší motivaci dodělat školu;-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) zuzuc: veronika belantová, najdeš jí na netu, ale má už dost plno. Bude fotit naší svatbu ;-) já se budu vdávat ve skoro 24 a půl a přítelovi bude 27. já mám svědka jasnýho, půjde mi nejlepší kamarádka, přítel zatím váhá mězi dvěma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tomu se říká motivace :D paráda..no já mám zase v práci dost času na přemýšlení a sem tam kouknu na něco na internet..tak si taky myslím že to půjde :-) holky,chtěla bych se zeptat...když vás vaše nejlepší kamarádka(tak nějak podrazí) a pak vás požádá aby jste jí šly za svědka..co byste dělaly??Žádost se neodmítá... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: jde o to jak moc tě podrazila.
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi :no řekla bych že na nejlepší kamarádku docela dost...
Odpovědět
Profilova fotka
a je si toho vědoma, že Tě podrazila a jak to cítíš?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?