Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já už je omrkla na jejich webovkách a byla to láska na první pohled ;-)
Odpovědět
Tak koukám, že budu nejmladší nevěsta si co? Mě bude 20 a 11měsíců k tomu a miláčkovi bude čerstvých 28, 5 dní před svatbou bude mít narozky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
myska84: máš recht, učit se nedá, beremko a facebook - zloděj času;-) známe to, učitelé se nehlasí..ale kdo má pak problém..my!
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: no právě :-/ a hraješ mafii? :-D nebo jsem takovej magor jen já?
Odpovědět
Profilova fotka
bosina:no vidíš,Ty nejmladší já nejstarší :-D
Odpovědět
Svatbičku nám bude fotit sestřenka, dělá teď školu na fotografa, tak snad to nezkazí. To bude asi její první velká zakázka :-N
Odpovědět
myska: Já hraju farmville a pet society, tak nejsi jedinej blázen. :-D lera: Vždycky musí někdo vyčnívat z davu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
myska84: nehraju, to bych už se tam zakopala totálně;-D ještě víc než tady;-) a to teď zrovna nejde...my fotografa řešíme..bylo vybráno, zamluveno, ale teď se to nějak zkomplikovalo...uvidíme..ale problém, moje mamča v těch fotkách neshledává nic exkluzivního...ale nám se prostě líbí..
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: já ve 20 byla ještě na střední :-) a nejkrásnější období :-), ale praštěná jsem asi čím dál víc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nám se líbí lionstudio,do pátka tam budem volat.Maj tam foto i video ukázky.
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: to jsem hrála kdysi za mlada :-D a občas se tam zajdu podívat :-) my neřešíme zatím nic :-), kromě šatů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No my prave museli resit vse.. ja si beru anglicana takze vse zaridit v cr jen kdyz sme oba tu tak je to nahouby... takze saty hostina matrika a tak podobne sme museli vyridit ted...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
myska84: prý za mlada, stařenko :-D 8-) :-D
Odpovědět
myska: Já se prostě musím o něco starat :-D sem prdlouš 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: ty jo, nebudeš tomu věřit, ale mám hroznej HOSIP :-D.... bosi: a dáš mi na sebe kontakt prosím nebo ne-e? :-) a ostatní můžou samozřejmě taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myska84:nechci tě trumfnout, ale já mám LAHOSIP;-) a to jsem mladší;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo tady se nesmí psát s velkýma písmenama že? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
neeee?
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: dostala jsi mě tím la :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myska84: :-D hihi
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: myslím že ne, někdo jsem to viděla nebo už vážně blbnu 8-) je to jedno slovo nebo víc? :)
Odpovědět
Profilova fotka
myska: jedno a víš jaké?;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: fakt nevím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
myska: lautr;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: tak to by mě nenapadlo :-) 8-) už vím co budu říkat kolegyni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
myska: budeš za hvězdu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: naprosto :-) holky kam jste zmizely? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
asi šly spát;-) a já taky pro dnešek mizím;-) dobrou noc a ať vás blechy štípou celou noc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky jdu zaboři čumák do polštáře :-) nebo se rána probudím s klávesnicí na obličeji :-) tak pa
Odpovědět
myska: Lucie Bosáková, jak jednoduché :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?