Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: já už neberu prášky 2 roky, bylo mě zle mysicka: neboj ;-) dočkáš se, a jak jsem psala, budeme se snažit těsně před svatbou....
Odpovědět
myska: No ač mimíska moc chci, tak doufám,že to vyjde až po svatbě. Já teda prášky nebrala nikdy. Ale jsem děsně citlivá na změny počasí a tak, takže stačí aby se změnil tlak a mě je zle, takže už vidím,že jakmile otěhotním, tak ze záchoda nevylezu, takže doufám,že to vyjde až po svatbě, abych celou svatbu neprozvracela
Odpovědět
Ahoj holky, koukám, že se bavíte o miminkách. Já to svoje první už mám, holčičku Lucinku. Jsou jí 4 roky. Narodila se vmých 20, přítelovi rodiče chtěli abysme se vzali už tenkrát, ale já nechtěla. Nebyli jsme spolu tak dlouho, abych se hned vdávala. Mimčo přišlo taky neplánovaně, otěhotněla jsem ikdyž jsem brala antikoncepci, a to pravidelně. No hold nic není 100%, že?? :-D Teď už se na svatbu cítím, jsme spolu skoro 6 let, tak si myslím, že už je na čase, a taky mi vadí, že mám jiné příjmení a malá se začíná proč to tak je. Chci být kompetní rodina se vším všudy. A druhé?? Tak chvilku po svatbě začnem na tom pracovat. Než půjde lucinka do školy tak už bych chtěla být doma, ať na ni někdo doma čeká až přijde ze školy.
Odpovědět
Profilova fotka
ja teda taky nikdy prasky nebrala a nikdy sem neotehotnela... uz sme s pritelem i litali po doktorech jelikoz se nam to zda divne.. i kdyz teda taky pred svatbou nechceme tak jen pro jistotu aby tam nebyl nejaky problem... vsechny testy vysly v pohode.. jen rikali ze se proste mame vic snazit... tak to je ok a jakmile budem na svatebce tak sup na to... :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
monmar: jeden čas jsem chtěla moc mimíska, ale přítel pořád ne a ne a ne....potom za mnou příšel, že by chtěl miminko a rozhodni se(v tý době jsem si říkala že už miminko ne-e). přemýšlela jsem nad tím, ale nějak mě to upustilo :-( a ani nevím proč, další věc je, jak jsme se bavily, že miminko před svatbou ne-e (dostalo by příjmení po mě), tak jsme se domluvili, že zhruba od dubna, května bychom začali, a jestli se do tý doby moje pocity skrz mimíska nezmění tak nevím co budu dělat :-( . fakt nevím, kam taková radost zmizela (a taky jsem si kvůli tomu začala měřit BT a to už mě taky přestává bavit, ach jo)
Odpovědět
Profilova fotka
Na svatebce by to bylo krásnýýý :-) Mojí sestřence to vyšlo právě tam a to už se před tím rok snažili.Asi má ta atmosféra svatební cesty nějaké kouzlo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera1: jednomu kamarádovi taky :-), ale fakt se začínám obávat toho, že to nadšení už vyprachalo :-(, z mojí strany
Odpovědět
Profilova fotka
no muj bratranec si taky ze svatebky dovezli malyho... tak ja teda taky doufam../ no a nebo mozna na novy rok abysme si to jeste to manzelstvi trosku uzili a pak sup snazit se na mimco... pritel si mysli ze jakmile mi zacne drzet nohy nahore a ze jako oba budem chtit tak to pujde.. ja bych taky mimco chtela hned ale pritel je taky proti ze furt ne ne ze je casu a ze pred svatbou urcite ne... tak nevim zda si mysli ze nohy nahore neco tak vyrazme zmeni kdyz 3 roky spolu spime nikdy sme si pozor nedavali a ja prasky neberu od svych 17 let...
Odpovědět
Profilova fotka
luciebx: to jsou chlapi :-) a přítel se dostal do fáze, kdy by chtěl a já to mám opačně :-). ale zase se mi líbí těhulky, jsou takový sexy, a když by to vyšlo tak ve 3. měsíci to ještě není vidět ne? :-) ty jsi z vysočiny? to je hezký!!!
Odpovědět
myska: Neboj...jakmile budeš těhotná tak to příde samo...až ucítíš jak v tobě ten prcek roste a kope... a až uvidíš první ultrazvukový snímek,tak pookřeješ a budeš se těšit..věř mi a ve 20 není brzo...to já taky moc chtěla....od tý doby jsme prošla fázema chtění, tak to zas opadlo a pak zas...prostě ty fáze chodí tak nějak nárazově...ale vždycky když držím dítě v náručí,tak si říkám, kéž bych už taky mě...ale pak mě zas napadne co je to za starost.....ale pořád si říkám..lepší jedno vlastní než 20 v práci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
monmar: tak to má přesně já :-)
Odpovědět
myska: NO vidět to není, ale blbě ti bejt může
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
myska84: Třeba to je jen momentalní stav!Já jsem taky na mimčo nespěchala,neuměla jsem si představit,že mě skončí holčíčí svobodnej život a že s příchodem miminka budu zodpovědná mamina.Teď poslední rok a půl už si to představit dokážu a hlavně už se strašně těšim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je živá diskuse;-) nemám čím přispět;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: :-) teď se určitě přidáš ;-) holky a v kolika se budete vdávat? já ve 26 a 2 měsících :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo no.. je to tezky taky bych hrozne chtela ale pak kdyz jdu s holkama parit si rikam takhle asi uz nebudu moct chodit jelikoz kdo by mi to hlidal ze? bude mi 28 v prosinci a priteli bude 34 takze jako leta na to mame ale kde je ten rozum hihi.. jojo z vysociny... nove mesto na morave ale ziji v anglii ale svatba bude tu v cr.. .jooo slivovice a cesky pivo vyhralo... :-) :-)
Odpovědět
glumbi: a copak je to za fotografku z Uherského Hradiště?
Odpovědět
Profilova fotka
Joo u nás taky vyhrála slivovička,víno a pivo :-) Holky,už jste koukaly po nějakém fotografovi či kameramanovi? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
luciebx: ty jo tak to je hezký :-), to se už těším na fotky ze svatby. já budu pubertální mamka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hoho, já se budu vdávat ve 23;-) skoro 24;-) myska84: to nevadí, někdo se puberty nezbaví celý život;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: já jsem s tím už smířená :-D, a přítel nemám navybranou :-D...a jestli naše děti budou po mě....ty jo :-N to si užijeme
Odpovědět
Profilova fotka
já to budu mít ve 29letech a na záda mě bude pomalu dýcht 30 :-N
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jsme prostě mladý a krásny :-) a jak říká jeden kamarád: sexy a žádoucí 8-) tak a možná v pátek půjdu do svatebního salonu si vyzkoušet šaty...
Odpovědět
Profilova fotka
myska84: běž;-) Taky bych šla...a vůbec bych se tady neměla připojovat..čeká mě tady Platon a já ho tak odbývám;-D .... já na šatičky poběžím po praxi, už se tak těším;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: mě čeká mail pro pana učitele skrz počítače, dopatlat praxi (paní učitelka milá jak něco se o ni nijak nehlásí) a hlavně bych se měla učit, ale copak se to dá, když se člověk sem připojí a ještě je na facebooku? nedá :-D jdu s mamkou, pokud odpoví na sms 8-) nebo zvedne telefon :-) je stejná jako já, nikdo se mi nemůže dovolat (a jak by? když mám pořád vypnutý vyzvánění 8-) )
Odpovědět
Profilova fotka
Já si budu muset počkat ještě měsíc.Přijdou do salonu až v listopadu ;-)
Odpovědět
tak já se budu vdávat ve 25letech, příteli je 30. myska: foťák s sebou, ať uvidíme jak ti sluší
Odpovědět
Profilova fotka
lera1: já to jdu nejdřív omrknout
Odpovědět
Profilova fotka
no fotaka uz sem si nasla aji nabizi kamerama takze sem psala zda maji v nas termin volno tak do rana snad dostanu odpoved a muzu ho zamluvit.. rano na matriku a je to... vic az o vanocich... a na velikonoce... jeste ze se da skoro vse dneska udelat po netu ze...
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca: to jsem zvědavá jak to nafotí mamka :-D nic proti jejímu umění, ale ta technika je nějak špatná :-D , kdyby mě "slyšela". jasný, vezmu :-) vím že tam jsou do půl 6, a pátky končím ve 4, takže času dost :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?