Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: děkuju ;-) Dneska je venku ale krásně;-) jsem vyšla v deset ráno ze školy a byla jsme v krátkém rukávu;-) paráda;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa : to máš pravdu,já jsem sice od 9 zavřená v kanclu,ale teď půjdu domů,vezmu hafíka a půjdem se někam proběhnout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
8-) areviv: to jo, utíkejte;-) Co máte za pesana?
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa . máme Jorkšíra je to miláček :-) no jo tak já to tu zavřu a už fakt jdu..takse tu zatím měj hezky páčko
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa: to jsme na tom podobně, na jaře chceme začít stavět, v červnu mě čeká absolutorium a v červenci svatba :-D a přítel bude mít taky v červnu státnice :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: hezky to máme naplánované, co?;-)
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa: jojo :) a pak už jen platit jak mouravatý :-D akorát mi přijde líto, že to je všechno tak najednou, pak to hrozně rychle uteče.... už se budu jen těšit na postavený domeček :) a potom na budoucí potomky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky taky už plánujete mimi?
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: to jo, ale my už na můj konec školy čekáme, chtěli jsme svatbu po škole..a zároveň, než nastoupím někam do práce..;-) už se po 5 letech na společné soužití těšíme;-) A domeček a dětičky není jen;-) čeká nás nádherný život s nejmilovanějším chlapem;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa: to jo... :) to mi říká vždycky, když sem smutná že jde na tři dny v kuse do práce.... tak říká, že spolu už budeme celý život :) a vy spolu zatím nebydlíte? My jsme namačkaní u mých rodičů v mým dětským pokoji :-D už rok a půl..
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: zatím nebydlíme, chtěli jsme až po svatbě...tak se nemůžeme dočkat;-) ale o víkendech se k sobě sestěhujeme;-) a přes týden jak kdy;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mysickaaa: jeeee, tak to věřím, že se těšíte, já si už neumím představit, že bysme spolu nebyli... to bysme se skoro vůbec nevídali kvůli našemu vytížení...
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: ono je to težké nějak skloubit, ale daří se;-)
Odpovědět
Ahojky holky, tak jsem zas naprdnutá. Mareček dneska volal do těch Nechanic a tam mu dali najevo,že co tak blbnem,že termíny budou někdy až kolem prosince, tak jsem fakt zvědavá jak to dopadne. Nic méně se tam máme o víkendu stavit, abychom si to prohlídli. Mára dokonce říkal, že tam snad s něčím pojedem, aby si nás konečně začal někdo všímat. Jinak v tom Chlumci mi řekli,že toho 17 to nejde, že to maj termíny na matrice, že jedině v pátek 16, tak uvidíme jestli dopadnou Nechanice nebo Chlumec. Už jsem z toho fakt hotová. Glumbi: My plánujem mimi hned po svatbě. Teda spíš přítel plánuje. Se těší na mimi víc než na svatbu
Odpovědět
Profilova fotka
monmar: já jsem právě byla dneska u doktora a ten říkal, že stačí když vysadím prášky měsic před a můžeme se snažit ;-) už taky koukám zbožně do kočárků :-D
Odpovědět
glumbi: No my plánujem se začít snažit nějak po svatbě, tak uvidíme. Taky už se těším, ale vidím jaký je to záhul. Teď je můj cíl svatba....teda nejprve oznámení tchýni...to nás čeká tenhle týden....Mára dneska tak nadhodil,že z toho má doce hrůzu co budou rodiče říkat. Taky jsem na to zvědavá. Jestli nakonec fakt nebudem mít tu dvojtou svatbu s jeho bráchou
Odpovědět
Profilova fotka
monmar: to by se mi nelíbilo...nebyl by to váš den. oni to rodiče přržijou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj jsem nějaká bez nálady :-|. jak jste se měly holky?
Odpovědět
glumbi:Však už jsem tomuto nátlaku jednou odolala, ale až uvidí,že to s tou stavbou myslíme fakt vážně, tak nevím nevím. No nechám se překvapit, třeba mě tchýně překvapí a bude v pohodě...uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
myska: ti jí zlepšíme :-) monmar: to víš že to vezme v pohodě...možná ze začátku bude nepříjemná, ale pak se zklidní
Odpovědět
Profilova fotka
myska: Novomanželé se hned po svatbě pohádají a vůbec spolu nemluví. Když jde o nějakou důležitou zprávu, napíšou si ji na kus papíru. Jednoho dne manžel napíše manželce zprávu: "Vzbuď mě zítra ráno v 6, jedu na služební cestu a budík je rozbitý." Manželka jen přikývne a nic neříká. Druhý den se manžel vzbudí v 10 hodin a najde na nočním stolku papírek: "Vstávej, je 6!"
Odpovědět
Profilova fotka
to je dobrý;-) To zlepšilo náladu i mě;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kousem z našich svatebních novin :-) jdu na pillatess...pa
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: ten je super!!!!!! :-) jsem se začala smát už hned na začátku :-) je vy se bavíte o snažení? my to plánujeme před svatbou cca 3 měsíce, ale uvidím, jaká bude realita...
Odpovědět
Profilova fotka
tak my to neplánujeme;-) první dokončit domeček a pak můžeme;-) proč musí svou roli hrát i rozum..? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevestinky tak sme vcera s pritelem zamluvili nase mistecko a svatba bude 3.7.2010 uz se nemuzu dockat dnes sem si zamluvila satky a jupiii uz se neco rysuje
Odpovědět
Ahojky, já se taky přidávám se snažením po svatbě. Dneska sem si byla pro prášky a sestřička se mě ptala, jestli mi vyhovujou, tak sem jí popravdě řekla, že mi po nich bejvá občas blbě. Ona se mě ptala, jestli je budu chtít vyměnit, tak sem jí říkala, že těch pár měsíců to už vydržím :-D Ještě, že mi stavět nebudeme, to bych se mimča asi nedočkala, asi sem blázen chtít ve 20 dítě, ale lepší než ho nemít vůbec.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,tak s tím mimčem je to u nás taky hned po svatbě,přece jen je u mě na čase(bylo mě teď 29let),takže doufáme,že si ze svatební cesty přivezeme malou fazolku v bříšku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
na mimiško se každopádně těšíme, ale teď je fakt, že to neřešíme...aktuálnější jsou jiné věci..nic se nedá dělat :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?