Termín svatby 7.9.2013 :)

Zobraz úvodní příspěvek
Podělme se o to, kdo co už má, jak jsme na tom s přípravami, našimi přáními i otázkami. :) Všechny vítány. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@agi87 Přesně tak, předtím jsem si říkala, jaká to bude radost si vybírat šaty a zařizovat svatbu - dávám tomu měsíc a budu šedivá! Hele já jsem taky na netu do noci a furt hledám něco novýho a zajímavýho :-) Jestli to výjde a s pánem se domluvíme, tak to bude ještě lepší než tam, kde jsme to měli původně mít :-) Fáze čekání je úplně to nejhorší co může být :-D Je fakt, že je štěstí, že to vybouchlo takhle na začátku, protože kdyby mi to vybouchlo někdy na jaře, tak jsem víš kde... Kdyby aspoň nelhali a řekli pravdu, to mě na tom štve nejvíc!
Odpovědět
@przedswitovaanita přééésně! Já nesnáším neférový jednání. nechápu, proč rovnou neřeknou, že to nejde, než když ti dají slovo, ty si odškrtneš důležitý bod a pak to zruší. Já te´d jednám s takovou příjemnou hospodou, zatím se mi jednání moc líbí i tady jsem našla chválu tak doufám, že to vyjde. Ale víš jak, to by tímpádem byla hned první hospoda a takový štěstí prostě nemám :-D já čekám, kdy mě v práci buď odpojí od netu nebo si mě zavolají nahoru :-D ale jak se říká, všechno zlý je pro něco dobrý takže možná jsi měla štěstí, že ti ta hospoda vybouchla a těd to budeš mít ještě lepší :-) kolik vůbec budete mít hostů?
Odpovědět
Profilova fotka
@agi87 To je ono, kdyby mi řekli, hele nejde to, nebo to se nám nevyplatí, tak neřeknu ani popel! Nejhorší je, e třeba ty všechny majitelky znají přítele od mala, bydleli totiž ve vedlejší vesnici a oni udělají tohle, chvílema jsem nevěděla jestli jsem víc naštvaná nebo jestli mě to i vůči němu mrzí... Třeba to štěstí máš, nemusíš mít takovou smůlu jak já :-) To byl prostě den blbec, protože tohl enebyla jediná věc, která mi ohledně svatby v ten den vybouchla... To by byl hřích odpojovat internet :-D Třeba to tak bude, tady mají dokonce k dispozici celý sál, takže by jsme se ani nemačkali nic, mhlo by se tancovat, dělat krávovinky atd :-) My budeme mít 21 lidí na oběd a odpoledne jich cca ještě 24 příjde. A vy?
Odpovědět
@przedswitovaanita no my jsme spočítali hosty na 56 a to ještě máme asi 9 lidí v závorce. Ale zřejmě to necháme tak jak to je na těch 56. A nějak jsme se rozhodli, že budou s námi celý den :-) od začátku až do konce, tak je náronější sehnat nějaké prostory ale kdyby mi vyšlo tohle tak bych byla moc ráda :-) pan majitel vlastní i ten penzionek u toho, takže by měl presne přehle, nevadil by mu náš pes, který je bohužel závislák a ještě z útulku takže hlídání nepřipadá v úvahu. To je strašný :-( smějou se na něj, zdraví ho a pak mu ani svatební hostinu neudělají. Já si tohle umím představit, za tohle bych vraždila...Nejdřív velcí známí nebo hůř kamarádi a pak co z toho :-( nechápu to, protože já tohle chování ani neumím provést když bych chtěla :-) nějak nás slušně vychovali nebo co :-) no to mě ještě neznáš :-) nám se nikdy nepodaří :-D snad jen to, že jsme se našli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@agi87 Týýýjo, to je lida a jaký máte rozpočet? Tak u nás to vypadá, že budeme mít veliký prostor pro málo lidí :-D (vejde se tam totiž až 150 lidí) Tak já to od pejska nebudu mít daleko, takže já si sem za ním přijedu, strašně totiž chci svatební fotečky s ním :-) Jo to ten můj je taky závislák, ale i když jsem celý den ve škole, tak to taky musí vydržet, takže to eru takhle. my máme totiž psa jenom na dvorku. Nejsmutnější na tom je, že nám už minimálně rok tu hostinu sami nabízeli!!! Řeknu ti pravý důvod, proč to ukočili - řekli si 700 - 750 Kč na hlavu, ale my jsme si tam s nima domlouvali, že si upečeme prase - to v tu chvíli nebyl vůbec žádný problém, ale v noci mi došlo, že kvůli tomu nám musí snížit cenu, když u nich nebudeme mít večeři, tak jsem jim tak dopoledne volala a oni mi řekli, že se teda cena určitě sníží cca o 150 Kč, tak fajn - ani ne za hodinu volali do práce přítelovi (ten ale nevěděl, že jsem s nima mluvila) a řekli mu, že už tam mají naplánovanou dovolenou, takže nám tu hostinu neudělají. Přitom u toho byli 3, psali si to ještě do kalendáře a druhý den tam mají domluvenou dovolenou? Zajímavý.. Kdyby řekli, hele tohle se pro nás nevyplatí, tak ani nepípnu, ale tohle si vymýšlet...
Odpovědět
@przedswitovaanita no fuj to je strašný :-( a ještě drze zavolají partnerovi, když mluvili s tebou :-( mě je z nějakých lidí fakt zle :-( ale vydělali jste na tom tím, že ted to budete mít lepší a hezčí :-) a určitě s upřímnějšími lidmi :-) tak náš rozpočet, jsem přemýšlela tak okolo 70.000 se vším všudy a byla bych ráda, kdyby to bylo míň :-) ono je těžké sehnat v Praze něco co by Ti vyhovovalo po všech stránkách a ještě to bylo za rozumný peníz :-( lidi se nastřádali hlavně po tom, co jsme v posledních letech obcházeli všechyn rodinné svatby a teď je prostě na nás pozvat je taky..S tím problém nemám, jen nejsou z Prahy, takže to právě vyskakuje ten nášě problém, sehnat alespoň jim a rodičům ubytování. Já bych taky chtěla svatební fotečky s naším hafanem :-) a jelikož zatím hledám svatební místa úplně mimo naší část, kde bydlíme, tak právě sháním restaurace a obřadní místa, kde by mohl být s námi :-) a zatím mí dva adepti s tím nemají problém. Snad jim ten elán vydrží :-D Prahu hrozně pokazili těma parkovacíma zónama, kde můžoeš prakovat jen s parkovací kartou, kterou dostaneš za trv. pobyt a pro "návštěvy"za dost velký peníze, takže i to zúžilo výběr místa :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@agi87 Tak snad nám ta restaurace výjde, hodně záleží na kalkulaci ;-) Hlavně už co mě po telefonátu s panem majitelem dostalo, že mi z fleku nedokázal říct cenu na hlavu, řekl mi, že to je individuální a tu cenu upřesníme při osobním střetnutí, že záleží jestli budeme chtít předkrm večeři od nich atd..Tamty mi cenu řekli hned bez rozmyslu co chceme za jídlo...Já jsem si myslela, jak se snadno vejdeme do 50 tisíc, když to teď všechno vidím, tak to budeme mít jen tak tam aby jsme se do toho vůbec vešli, už teď to tu zkrouhávám jak jen to jde ;-) Dá se i krásně ušetřit třeba za botky - když budeš schánět klasický bílý botky, tak je seženeš i do 500,- ale když budeš shánět bílý SVATEBNÍ boty, tak se pod 1100,- nedostaneš. Jo holt za to slovo svatební jsou 100% přirážky... A mě třeba příjde blbý kupovat si za 1100,- boty na jeden den, pak už je neužiju...Cože? Oni chtějí ještě takhle vydělávat na svatebčanech kvůli parkování, tak to je děs! To je fakt sprostý!
Odpovědět
@przedswitovaanita taky jsem přemýšlela, že boty a líčení a nehty se dělají sehnat opravdu levně, takže z toho zatím strach nemám. Jo to parkování je hnus. Když jsme se nastěhovali a než si partner udělal trv. pobyt, tak jsme paltili jak mourovatý. Museli jsme parkovat na vyhrazených prostorech a házet do uatomatu jak divý. preostě kde je modrá zóna nemáš šanci a ty ostatní si nechají zaplatit, takže plno hospod přišlo o kšefty, páč ty lidi i kdyby 100x chtěli tak platit nebudou. je to hnus. Taky doufám, že se Vám to povede :-) mě právě pán z té mé vyhlídlé restaurace překvapil, jak krásně připravil nabídku, na vše odpověděl a jednání zatím je moc příjmené, tak snad. ještě mě tedy docela děsí prstýnky, to je taky pěkná raketa za ně :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@agi87 Je fakt, že na dost věcech se dá ušetřit ;-) Tak to je fakt hrůza, to jsem vůbec nevěděla, že to tam takhle chodí! Já budu platiti za to, že se chci dostat do baráku, no tak to me pos**... Tak to je skvělý, že je pán takhle vstřícný :-) Jo tak o prstýnkách mi ani nemluv...Drahý jak já nevim co... My jsme si teda teď vybrali fakkte levný prstýnky, tak doufám, že nás naše rodina neukamenuje :-D Znáš to - na takovýdlech věcech nemůžte šetřit, ty jsou na celý život apod... Jo když ale nejsou korunky :-) jako když bych si vybírala prstýnky co se mi líbí, tak jsem na 32 tisících jenom za hostinu, fotografa a snubáky.... takže to prostě nepůjde, tak jsme je zkrouhli, líbí se nám oběma, jsou netradiční, tenhle kov se moc nevyužívá, takže nám to stačí ;-)
Odpovědět
@przedswitovaanita já taky našla krásný prstýnky :-) a hned jsem byla za ně asi na 20tis. :-D tak jsem to rychle vypustila z hlavy. Chtěla bych nějaké hezké a klidně obyčejnější, tak uvidíme. Jéé to znám. Jen si nenechte do ničeho mluvit, bude to Váš den. Z toho důvodu to od nás neví ještě nikdo. Jenom já jsem to nevydržela (jak jinak) a ví to jedna moje kamarádka. Té věřím, že umí mlčet. Ale kdybych mlčela, tak mi to ušetří rady :-) chceme pak prostě jen předat oznámení, když to bude hotové a to už toho moc nezmůžou :-) nechceme žádnou noblesní svatbu. prostě jednoduše - obřad a paj už je zábava a jídlo a pití. Aby na to lidi vzpomínali jako na uolněnou zábavu ne na žadný strojený proces. Ale ono najít i něco obyčejného dá zabrat :-D jo takhle to tady chodí. Když chceš mít auto před barákem a mít možnost parkovat např. kdekoli po Praze 7, tak musíš mít kartu pro Prahu 7. Pokud jí nemáš, tak si musíš najít tzv zelené, nebo oranžové zóny, kde platíš za hodinu od po-pá od 8-18 hod. Pak je to zdarma. To samé na Praze 1,2,3. jenže tam zase musíš jako jejich kartu. Takže my s kartou Prahy 7, nemůžeme parkovat na zónách Prahy 1,2,3. tam musíme zase na ty barevné a platit, A od příštího roku to chce udělat ještě Praha 5 (část),Praha 8 a 65 :-) paráda....
Odpovědět
Profilova fotka
@agi87 Poslala jsem ti IP s odkazem na ty prstýnky, co jsme si vybrali. Koukala jsem se i po jiných, ale přítel se prostě do tědlech zamiloval :-) U nás to taky nikdo neví, jako že jsme zasnoubený to jo, ale o svatbě nic neví, to až se to dozví, to budede masakr :-D Tak to já jsem to v tomhle ohledu taky nevydržela, protože ženská musí mít k sobě někoho, s kým to může probrat atd :-) my to taky budeme oznamovat až se svatebkem, akorát musím partnerovi rozmluvit to, že jim to řekenem na apríla, do tý doby bych to fakt nevydržela :-D Já taky nechci žádnou křečovitou svatbu, všechno uvolněný, hlavně že se tam ve zdraví všichni sejdeme a oslaví to s náma :-) To je ono, všechno je drahý, honosný, přehnaný ... Jediný co chci aby vypadalo hezky je svatební stůl, ale s výzdobou stolu se vejdu do 500,- což si myslím, že je moc hezký :-) Tak to parkování je podlé mě naprosto postavený na palici!!!! A to jsem si myslela, že je v Budějicích problém s parkováním, ale tam jde spíš o kapacitní problém! Je jasný, že v centru se platí, ale to je všechno, tohle by mě ani ve snu nenapadlo! Přijede ti návštěva a už aby platila... No tomu říkám českej bordel
Odpovědět
@przedswitovaanita tééda prstýnky jsou krásné :-) moc se mi líbí a jsou za příjemnou cenu, tak jen do toho :-) hlavně zaujmou to se kolikrát u těch šíleně předražených a říct nedá.. Ale ty vaše jsou fakt moc pěkný :-) u nás neví nikdo ani, že jsme zasnoubený, ani já to ještě tak nějak nepochopila :-) tak si myslím, že budou všichni koukat :-D tak na tu svatbu máme stejný názor, to se mi líbí :-) pojala bych to jako takovou párty, kde se sejdou všichni známí, kteří na to jinak nemají čas :-) Včera jsem mluvila i s matrikou :-) moc milá paní, tak mám radost, že jsem se někam hnula :-) pošlu ti pak večer můj nápad na oznámení :-) muž se na to nějak netvářil ale mě se teda fakt líbí :-D to parkování je strašný. za chvíli tě oberou už i za to, že dejcháš..Pořád a za vše platíš. A ve finále z toho ty nemáš nic. Jen to, že můžeš se svolením parkovat ve svý čtvrti, kde bydlíš. No na hlavu postavený to je..Buď ráda, že u Vás je klid a neotravujou se zónama :-) jiank v Budějicích je krásně :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@agi87 Co víc si přít než si vybrat krásný prstýnky za krásnou cenu :-) A taky jen tak někdo takovýhle nemá :-) A kdy jsi byla pořádána o ruku? Tak kdyby jsi viděla reakci našich, když jsme jim to řekli, tak jako tomu bys nevěřila. Představovala jsem si ty nejhororovější scény, ale jejich reakce by mě ani ve snu nenapadla:-D Jako když jsem jim oznámila, že me požádal o ruku, že se budeme brát, tak oni oba ztuhli, zbledli ( mě jenom prolítlo hlavou - tak tohle bude průs*r), koukli se na sebe a řekli - KARTÁŘKA! :-D tak tomu jsem fakt nerozuměla, ale mámě jedna zákaznice vyložila karty a ona jim předpověděla, že někdo v úzké rodině bude mít svatbu :-D Jo teď se nad tím docela tlemíme :-D Já volala na matriku v pondělí, máme to tam zarezervovaný a další pondělí to tam asi pojedeme sepsat :-) No jasný, jenom pošli, jsem na něj zvědavá :-) Když to vezmu zase z druhý stránky - když už člověk musí platit za WC, tak se nemůžeme divit, že chtějí platit za parkování :-D Fakt už vydělávají naprosto na všem... No upřímně, já jsem z budějic při první příležitosti utekla. Bydlela jsem tam od mala, ale furt jsem strašně chtěla na vesnici, takže můj sen se splnil a na nic si neztěžuju :-) Je tu klid, žádný rcuh, mám tu psa, takže já si tu jenom chrochtám :-)
Odpovědět
@przedswitovaanita no prosímtě, my máme vše extra takže i ta žádost o ruk zajímavá. 7.9. máme výročí, takže jsme jako každý rok byli na parníku (úplnou náhodou ho pořáda každý rok kamarád, takže tam chodíme) a nějak jsme se bavili a já sem pronesla, že by bylo hezký se vzít příští rok, protože 7.9. je sobota a budeme spolu přesně 5 let a že jsem asi blázen, protože se ráda koukám na věci okolo svatby. A on mi řekl, ať to rezervuju dokud je čas :-) že prý, jsme spolu stějně dlouho a měli by jsme se někam posunout :-) takže vlastně nemám ani prstýnek ani oficiální žádost, prostě jen domluvu :-D a to jsem druhý den tak nenápadně zjiš´tovala jestli to jako fakt myslí vážně, protože to pro něj nikdy nebylo nějaký důležitý a když jsme pak sepsali seznam hostů a vnímal! mě když jsem ukazovala tůzné hosposy, tak jsem si řekla že to vážně myslí :-D takže u nás tak :-) my jsme tedy Budějicema projížděli jen jednou směrem na Lipno a moc se mi to líbilo. Já jsem na to zase tak, že bych z Prahy nešla, nějak jsem si zvykla na ten randál a vše okolo. Ale je pravda, že pravdu ráda, vypadnu ven :-) vaši jsou hustý :-D chudáci museli být v šoku, když jim to předpověděla kartářka a fakt to vyšlo :-D u nás nevím, jak budou reagovat. Spíš si myslím, že by chtěli vnouče :-) ale snad i tohle nějak zvládnou :-) kamarádi se zase pořád vyptávají a my jim pořád říkáme, že to nejlepší nakonec :-D tak uvdiíme, jak to všichni vezmou. Já mám na matriku volat až v lednu, to budou vypisovat termíny na pozdější data, tak teď budu jako na trní :-) hned 1. týden v lednu jí volám, ta se ze mě zblázní :-D a jak jste spolu vůbec dlouho Vy?A ty ještě studuješ viď?
Odpovědět
Profilova fotka
@agi87 Jo táááák :-) Tak my jsme se o tom loni bavili a já jsem byla požádána na Štědrý den :-) Ale první co bylo, tak jsme se domluvili, že nebudeme dodržovat do roka a do dne, prostě až budou korunky, tak do toho půjdeme a najednou na konci srpna jsme začali plánovat, vymysleli jsme si datum a už se to rozjelo :-) Já bych taky chtěla mít svatbu v den, kdy jsme se poznali, ale fakt 13.prosince do toho nejdu :-D Upřímně? byla jsem v Praze párkrát a já bych tam asi teď už zešílela :-D No to byli v šoku a já taky :-D Tak my na miminko máme ještě čas,jenom budoucí tchýně furt povídá, že by chtěla být mladá babička :-) My teď spolu budeme v prosinci 3 roky a vlastně od půl roka vztahu spolu žijeme. Jj, já ještě studuju, nebo teda už zase, dodělala jsem letos bakaláře a zkusím to ještě dál ;-) Před svatbbou spolu budeme 3 a 3/4 roku :-)
Odpovědět
@przedswitovaanita tak to chápu :-D 13.12. je fakt zima :-D ale zase najednu stranu, ty pěkný fotky se sněhem co jsem někde našla byly fakt hezký ale já bych do toho nešla :-) a muž by asi umřel, páč ten zimu snáší fakt blbě :-D to byla hrozná náhoda, že to vyšlo tak hezky. A jakmile jsem se to dozvěděla, že to tak vyšlo, začala jsem šílet :-D a chlap furt nic :-D tak jsem hoo malinko dostrčila :-) pak mi tedy řekl, že je to dobře, protože do některých věcí musí být trochu strčený :-) S tou Prahou chápu :-D to mi říká hodně lidí :-) mě to zase nepříde tak hrozný :-) a když už je dloho někde ticho tak mi to příjde fakt divný :-D a z čerstvýho vzduchu mě bolí hlava :-D takže já už musím zůstat tady :-) joo tchyňka má taky takový starací se pudy, takže ta se fakt těší :-) tátové se nevyjadřují :-) a já radši taky ne :-D to je dobře, že jsi šla dál. Když už jsi to zvládla až sem, tak proč to nezkusit dál :-) to jste spolu už taky nějaký pátek :) my jsme spolu vlastně od září 2008 a od ledna 2009 spolu žijeme. na co čekat, že? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@agi87 Což nám by ta zima nevadila, ale kdyby jsme měli jistotu, že bude sníh, v týhle době to je dost složitý :-) Tak to můj chlap by si právě v tý zimě hověl, protože ten nenávidí horka :-) Hele i ten můj chlap je v tomhle takovej imunní, ale aspoň mě poslouchá a vybírá z návrhů, který mu předhazuju :-) Tak když tam žiješ, tak je jasný, že ti to tak hrozný nepříjde ;-) Já právě to ticho miluju a nebo, když ti tu jenom cvrdlikají ptáčci, na louce cvrčci, tak to prostě nemá chybu :-) Jo otrava čerstvým vzduchem, to je taky častý :-) Tak jelikož ještě studuju a musím mít minimálně rok odpracovaný, aby mi měli z čeho vypočítat mateřskou, tak z tohodle důvodu nad tím ještě vůbec nepřemýšlíme :-) Já to beru tak, že za zkoušku nic nedám, když to nepůjde, tak to nepůjde, ale mohla bych si pak celý život vyčítat, že jsem to aspoň nezkusila ;-) Hele já to beru i tak, že nejlíp se lidi poznají, když spolu bydlí. S bývalým jsem nebydlela, ale jenom po týdenný dovolený jsem myslela, že už ho fakt zabiju. S nynějším přítelem to je úplně bez problému, se vším si pomůžeme, takže paráda :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak dneska jsem zamluvila termín na matrice, tak se taky přídávám :) tím pádem mi v první fázi chybí "jen" ten fotograf ]-( Všichni vytipovaní už mají plno a ostatní mě nějak neoslovili nebo zase chtějí za focení majlant :(
Odpovědět
@honeyjenny Vítej, joooo fotograf, to byl boj i u nás, taky mě jich moc neoslovilo, pak jsem vybírala mezi asi třemi a nakonec i vybrala a už se nám dělá smlouva. :-) A odkud hledáš fotografa? Po celé ČR nebo někde poblíž?
Odpovědět
@curdibilka Ráda bych někde poblíž, ono i během dne budeme dost jezdit, tak to nechci ještě víc komplikovat a i kvůli komunikaci
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak máme zamluvenou fotografku, chystá se nám nabídka na raut, kapela je taky zamluvená a teď čekáme na 1. října, až budeme moci objednat termín:) Překvapilo mě, že kapela měla už na 14. 9. 2013 zamluveno, tak jsme ji raději objednali v předstihu, fotografka mi psala před dvěma dny, že ten náš termín je nějaký oblíbený, že už měla 2 dotazy na něj:D ještě, že jsme s ní měli na konci srpna focení a o termínu ji předběžně řekli:)
Odpovědět
Profilova fotka
@denisaho Vítám tě ;-) Vidíš to a všichni kolem blázní, že plánovat svatbu rok dopředu je hrozně brzo, ale opak je pravdou ;-) Tak my nejdůležitější termíny už máme taky zamluvený, teď příjdě těch milion věcí kolem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@przedswitovaanita no taky mi to všichni říkali, ale opravdu už začínají lidi zamlouvat a nejen na svatby, ale i na větší rodinný oslavy a tak, takže jsem se raději také do toho pustila:) pak budu mít chvíli volněji:) a pak to bude až třeba 4 měsíce před svatbou:) začínám se pomalu rozhlížet po výzdobě sálu a tak:) ty už máš něco vymyšlené?
Odpovědět
Profilova fotka
@denisaho Já mám vymyšelný šaty (ale netuším jestli ten střih ke mě půjde), prstýnky máme vybraný, barvu svatby a už jsem i vyrobila svatební oznámení, tak zítra ho nechám vytisknout a uvidím jak bude vypadat ;-) Spíš teď všudě možně hledám kde co a jak má být, taky hledám i levné věci, aby jsme ušetřili ;-) Budeme si kupovat k Vánocům prstýnky, necháme si udělat svatebko a ještě nějaký serepetičky. Jo a botky si budu kupovat ;-) Ale hlavně se chystám na veletrh, který bude někdy v únoru a půjdu nakupovat hlavně tam, protože tam jsou většinou pěkný slevy (co jsem se tu teda dočetla :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
@przedswitovaanita Tak to toho máš hodně:) já si obeslala salony kvůli šatům, mám 181 cm, tak abych někde nějaké sehnala:) prstýnky chceme žluté zlato, jinak víc nemáme:) na oznámení použijeme fotografie od ywonn, nechali jsme se teď v srpnu fotit, tak je využijeme:) chtěla bych taky svatební noviny:) botky mám, jelikož mám i nohu velkou, 42, tak hned jak jsme viděla bílé lodičky a baleríny v té velikosti, hned jsem je koupila:D na veletrhu jsem byla loni s kamarádkou, pěkné, jen osobně nevím, co bych si tam kupovala, nabízeli hlavně šaty, prstýnky, kameru, fotografa a tak:) pak občas někde nějaké organzy a tak, ale tu chci jen bílou na auto:) nechci ji na stůl, takže teď budu vymýšlet, jak tabuli:) barvu budeme mít asi žlutou, je pěkná, veselá:) a jakou máš ty?
Odpovědět
Profilova fotka
@denisaho Ty bláho ty seš veliká! Budou teda s těma šatama nějaký problém? Já mám o 1é miň :-) My budeme mít trocu netradiční prstýnky, budou z wolframu ;-) Jo o svatebních noviných jsem taky uvažovala, ale ještě nejsem pro ně na 100% rozhodnutá ;-) Ale tombolu budeme mít určo :-) Tak já organzu určitě brát budu, chtěli by jsme nakombinovat bordo s bílou :-) Jo a kytici chci mít z lilií :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@przedswitovaanita jsem:D trochu víc jsem vyrostla:D no právě se toho bojím, někde už mi řekli, že na mě šaty mít nebudou:( to já bych je moc chtěla, přijde mi dobrý do mezery, až se budeme fotit:) jo tombola je super, tu budeme mít taky:) místo střevíčku:) já jsem někde viděla stuhy a vypadalo to suprově, tak o nich uvažuji:) organzi chci na auta, na všechny:D kytici bych chtěla buď z gerber nebo z orchideí, pokud to nebude drahé:) ještě by šly i kaly:) ale asi vyhrají gerbery:)
Odpovědět
Profilova fotka
@denisaho Jéé tak to je škoda, ale určitě ty pravý seženeš ;-) Když mě to příjde málo, když se někdy fotí někdy až 2 hodiny, tak jedny novinky je nezabaví :-) Gerbery josu taky moc hezký, ale já od malička miluju lilie, takže u mě to je naprosto jistá volba :-) Musíme toho ještě hoodně do konce roku zařídit, tak doufám, že na to budeme mít ještě nějakej časík, přítel je dlouho v práci, hodně práce kolem baráku před zimou, já budu mít dlouho školu, takže to bude zajímavý zkombinovat ;-) A kdy budete zařizovat matriku?
Odpovědět
Profilova fotka
mno myslím si, že si na výšku nemůžeš stěžovat, já mám 194 cm, svatba bude 5.10.2013 a už tedka mám hrůzu, jak seženu šaty. s botama to tak hrozné nebude, ty vím, kde mám shánět, ale mám strach z těch šatů no. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@denisaho Satu se neboj, mam 178, mela jsem 5 cm podpatek a saty mi jeste museli trosicku zkracovat :D:D Pronovias maji hrozne dlouhe nebo si je nech rovnou usit a mas to :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?