Termín svatby 7.9.2013 :)

Zobraz úvodní příspěvek
Podělme se o to, kdo co už má, jak jsme na tom s přípravami, našimi přáními i otázkami. :) Všechny vítány. :)
Odpovědět
Tak mě včera večer čekalo milé překvapení od přítele. Večer jsme si dali vínko, mrkli na film a on mě "znovu" požádal o ruku. První požádání proběhlo skoro před 4 lety, mezitím se nám narodila dcerka a zásnubní prstýnek mi byl malý (no jo, pořád mám ještě nějaké kilo po dcerce nahoře =-) ), on mi nechal prstýnek zvětšit a znovu mě požádal o ruku. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@curdibilka Jéééé, tak to je krááásný!!! :-) To teda zabodoval :-) Krásně to obnovil a máš jistotu, že to myslí vážně :-)
Odpovědět
tak už také plánuji :-) včera jsme se dohodli, chceme 7.9.2013 svatbu, poněvadž to bude přesně na 5 let co jsme spolu :-) snad nám to vyjde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@agi87 Vítám tě :-) Tak to Vám to vyšlo na krásný datum, to kdybych jsme to taky tak chtěli udělat, tak máme svatbu v prosinci :-D Tak přeji hodně zdaru při zařizování ;-)
Odpovědět
děkuji :-) právě, mě se to moc líbí, snad vše klapne. Jsem ve fázi hledání místa v Praze, kde je možno udělat vše i s ubytováním pro 60 lidí za rozumný peníz. A nevííím :-( Sice je ještě čas ale jsem děsný nervák, takže to bude zajímavý rok :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@agi87 Tak to jsme dvě - já jsem taky šílenej nervák :-D týýýjo, ubytování pro 60 lidí je fakt nářez, my ubytování zajištěný mít nebudeme, budeme mít akorát rozvozy, protože není tu nikdo, kdo by byl tak z daleka a když už jsou, tak mají ubytování blízko. Já jsem teď nejvíc nešťastná ze svatebních oznámeních... Drahý to je jak já nevim co a nevim nevim jestli bych dokázala vytvořit nějaký hezký sama...
Odpovědět
@przedswitovaanita No jo, potěšil mě, chlap můj. :-D Pořád se na ten prstýnek musím dívat. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@curdibilka Jen si ho užívej :-) Já ten svůj krom mytí nádobí a uklízení ani nesundavám ;-)
Odpovědět
@przedswitovaanita no už jsme ubytování zkrouhli :-) usoudili jsme, že se pražští o sebe postarají :-) ale stejně dál hledám pro mimopražské. Našla jsem pěkný areál Śeberák ale tam zase není ubytování, tak mám prostě problém :-) když se mi něco líbí, tak tam prostě chybí něco a jsem zase na začátku. Dá to docela práci, sakra :-) na oznámení jsem koukala na fler.cz mají tam hezké a originální tak tam koukni, třeba tě něco zaume :-) mě teda zaujalo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@agi87 jo mě se to ze začátku taky zdálo jako strašně jednoduchý, ale ono se to pak komplikuje jedna báseň :-D Proto není vůbec na škodu plánovat takhle dopředu ;-) Já se teď pustila do výroby vlastního a zatím se mi daří, tak uvidíme :-) Ale jinak díky za tip ;-)
Odpovědět
@przedswitovaanita tak držím palce :-D já budu v klidu až budu mít místo, kde se dá všechno uspořádat vč. toho ubytování a pak se taky pustím co oznámení a jelikož jsem nerozhodná a chci to mít fakt hezké tak se do svatby asi uplně zblázníma nic z toho nebude :-D
Odpovědět
@przedswitovaanita Tak já ho nesundávám ani při tom, měl by něco vydržet. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@agi87 Upřímně, já už jsem ze z toho asi zbláznila. Chvíli nejsem na tědlech stránkách nebo něco nehledám a už mám absťák :-D My jsme si dneska byli zamluvit hostinu a zítra budu volat na matriku co a jak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@curdibilka :-D když už tak už, jo? :-D já mám teda zásnubák z chirurgie a už teda není lesklý tak jak býval, ale zase je vidět, že není doma hozený v poličce ;-)
Odpovědět
@przedswitovaanita ale tgak se ti ulevilo už alespopn od jednoho problému, ne? To já budu přímo skákat do stropu až seženu ideální místo a budu mít jistotu, že to vyjde :-) ale očekávám, že to bude ještě chvíli trvat, jak nás znám, nic nám nejde tak nějak po másle :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@agi87 No trochu jo, ale večer když jsem tu začala počítat, tak musím začít hodně lidí osekávat aby jsme se vešli do rozpočtu :-( V klidu, my si místo ke svatbě vybírali 3/4 roku :-D Největší paradox je ten, že jsem tu zkoumala všude okolí v okruhu 50 km dokola a pak to budeme mít na Kleti na kterou koukkáme den co den z baráku :-D
Odpovědět
@przedswitovaanita no já mám taky dilema. Líbí se mi v Praze jeden hotel, mají hodně zajímavou nabídku ale tady ve fórech jsem našla i negativní reakce, tak nevím..Ale za pokus nic nedáme, pořád si říkám, že to musí působit na nás dobře. To co nevyhovuje ostatním tak třeba nám vadit nebude, takže to risknu a napíšu tam :-) Tak to většinou bývá :-D člověk vybírá a vybírá a pak to dobrý má přímo pod nosem :-D taky jsme osekali nějaké věci..Ale hlavní je se najíst a napít a to se nám snad povede všude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@agi87 Ber to tak, že se nikdy všem nezavděčí, takže jestli se Vám tam líbí, tak můžete začít řešit. Uvidíš jaká s nima bude domluva a od toho se toho dost odvíjí. Já dneska zamluvila datum na matrice, ale dneska se mi teda všechno komplikuje - jak obřad, tak hostina i snubáky :-(
Odpovědět
@przedswitovaanita jejda jako to? :-( to mi je líto, naprosto chápu, když se něco nedaří jak to mrzí a naštve :-( já budu nejvíc v klidu až budu mít zamluvenou hospodu a místo na obřad - to ostatní se vždy nějak pořeší si myslím. Ale tohle mi příjde nejdůležitější. Znám to, nikdy se nezavděčíš. Vždy se najde jeden co by to udělal jinak a líp :-) ale my to bereme tak, že je to náš den, jídlo a pití mít budou, ubytování se pokoušíme taky alespoň pro mimopražské a rodinu a zbytek si poradí. My si taky vždy museli poradit :-) člověk vždy nejvíc hledí na druhé a pak je akorát naštván, že se tolik snažil :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@agi87 Už jsem naštěstí půlku vyřešila směrem k dobrému ;-) Ráno jsem se tu vztekala, že se na všechno můžu vykašlat, ale tak jsem dopoledne obvolávala a něco se vyřešilo, zbytek se doladí ;-) Řekli si za hostinu dost penízků, ale neuvědomili si, že my budeme mít večeři vlastní, takže jsme to snížili - jinak by jsme se fakt do rozpočtu nevešli i kdyby jsme se na hlavu stavěli, takže cena se snížila. Do toho na matrice povídají neco jinýho než na míště oddání, to jsem si taky připadala jako blb a první kalkulace na prstýnky byla 30 tisíc, co mě už málem zabilo... Ale s paní jsme to vyřešili na mnohem přijatelnější cenu, tak uvidíme co mi na to večer řekne přítel ;-) Myslela jsem si, jak rozpočet 50 tisíc je úplně nejvíc v pohodě a teď už se mi to dosti kazí, tak doufám, že na veletrhu a po městě seženu dost věcí levněji...
Odpovědět
@przedswitovaanita koukám, že taky vše zařizuješ sama :-) mě bylo doma řečeno, že bude řešit až vzniklé problémy, jinak ať si to vyřeším jak se přeji :-) jo a hospody se mnou teda objede, tak aspoň že tak :-D já pořád čekám, zda mi z vyhlídlých hospod napíšou. Posílala jsem jim to ráno, takže je to chvilka ale jsem nedočkavá, ráda bych už měla něco z krku, takhle se něajk nemůžu hnout z místa :-) jinak o rozpočtu jsem taky měla trochu jinou představu něž se zatím zdá. taky doufám, že se mi povede ušetřit.. U nás to tajíme jako překvápko, tak mi ani nemůže nikdo pomoct :-D no snad to zvládnu, ale nemám ráda, když nevím. radši jsem, když mám vše zajištěné, 100x potvrzené a v klidu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@agi87 Nemám na výběr, přítel je dlouho v práci a já mám ještě chvíli prázdniny :-) Tu hostinu jsme teda domlouvali (kupodivu) spolu, ale většinou zmenším výběr a s pár návrhy příjdu za ním, to vyřešíme a já pokračuju v hledání dál :-D Jo to znám, taky když někam píšu tak furt kontroluju email, jestli už náhodou tam něco není, je to hroznej mor :-D My to taky tajíme, takže jsem taky bezradná :-) Přesně tak, ale je to tak trochu na palici ;-)
Odpovědět
@przedswitovaanita přééésně, já hledám, vyberu, ukážu,napíšu :-) teď čekám na emaily takže jsem jak praštěná, až se ozvou vybereme favorita a jedeme se tam kouknout. No je to sranda :-) aspoň, že v tom nejsem sama :-) dnes jsem koukala na prstýnky a opět jsem byla bezradná. To samé s kytkama. takový práce s tím a za chvíli je po všem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@agi87 Neboj v tom určitě sama nejseš ;-) Já jsem s prstýnkama víš kde, protože ty co mám v albu jsou dost drahý, takže jdu zase hledat dál. Do toho aby toho nebylo málo, tak včera jsme si zamluvili restauraci a dneska nám to sprostě zrušili. Hlavně že nám to včera slibovali atd, ale přesně vím, proč to udělali. Fakt jsem nas**** jak já nevim co, protože tohle je fakt sprostý!
Odpovědět
Tohle datum by se mi líbilo, ale teprve o víkendu proběhly zásnuby, tak nevím, zda to všechno stihneme. Už tři dny sedím přilepená na netu a přemýšlím jak na to :-)
Odpovědět
@honeyjenny Já myslím, že to stihnete úplně v pohodě, některým stačí bohatě půl roku, takže pokud se rozhodnete pro tohle datum, stačí jen začít zařizovat. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@honeyjenny Neboooj, to stihneš ;-) Jsou i extrémy, co udělají svatbu za 3 měsíce, tak proč bys to nezvládla ty skoro za rok ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, my máme svatbu 16.3 2013 a vůbec nevím od čeho začít :( skoro za 6 měsíců a já si teprv vybrala barvu hostiny :D
Odpovědět
@przedswitovaanita než se mě to týkalo oficiálně, tak jsem si říkala, že to bude sranda zařídit ale teď už si to nemyslím :-) najednou jsem pořád na internetu a nacházím plno dalších a dalších věcí, které jsou potřeba, které se mi líbí a které prostě musím mít :-D s tou hospodou mě to mrzí :-( já momentálně rozeslala pár poptávek a teď jsem ve fázi čekání..A to mě nebaví..A taky se bojím, že až budu mít pocit že je všechno v pohodě, tak to prostě vybouchne najednou..No držím Ti palce, ať se vše podaří! Někteří jsou fakt pitomci..Má to být pro ně kšeft a jakoby reklama, aby mohli být doporučováni dál ale zřejmě to nepotřebujou nebo co..
Odpovědět
@honeyjenny určitě to stihneš, my jsme se taky dohodli teprve teď o víkendu takže jsme na tom stejně a zatím si myslím, že to stihneme :-) znám lidi co to zvládli naplánovat za 3,4 měsíce a svatba byla perfektní, takže hlavu vzhůru :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?