Termín svatby 7.9.2013 :)

Zobraz úvodní příspěvek
Podělme se o to, kdo co už má, jak jsme na tom s přípravami, našimi přáními i otázkami. :) Všechny vítány. :)
Odpovědět
@przedswitovaanita No nejspíš DJ (máme kamaráda, který dělá DJ na Stodolní a po různých akcích), takže zkusíme jeho. :-D Jinak kapelu nevím, my jsme v rodině celkem dost hudebně nároční a nějaké šumaře bychom neskousli a ty lepší kapely si berou šílené prachy...zábavu vůbec nevím. :-D Na svatbě jsem hoooodně dlouho nebyla a na těch, kde jsem byla, pomalu žádná zábava nebyla, bylo to volné, četly se jen přání a nazdar. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My to budeme mit v malickate restauraci, takze my o kapele ani uvazovat nemuzeme. Spis hodime na cd nejaky pisnicky a kamarad to bude obsluhovat. Me zadna zabava vubec nenapada krom treba tomboli, ale to bych spis poprosila kamaradky, aby to vymysleli. Jinak fakt nevim... Jo a unaseni nevesty zamitam rovnou, protoze je mi jasny, ze by si zenich ani nevsiml, ze tam nejsem natoz aby me hledal :-D
Odpovědět
@przedswitovaanita Jo, tak unášení zamítám taky, bohužel znám pár, kdy unášení (připitými) kamarády dopadlo tragickou dopravní nehodou, prostě ne, unášení neexistuje. :-S Jo a fotografa máme - jupí jou, už se nám zpracovává smlouva, jsem fakt šťastná. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@curdibilka Já o tom unášení taky nic dobrýho neslyšela... Tak to je skvělý :-) my máem zarezervovaný datum, ale schůzku necháme až na jaro, prootže bych zapoměla půlku věcí co mi vlastně říkal :-) Už jsem koukala i na výzdobu stolu, abych měla představu jak se pohybují ceny, ale furt nejsem rozhodnutá pro jednu barvu. Já bych fakt dala bordó, ale do toho nesladím kytku, když chci lilie... No to bude boj :-)
Odpovědět
@przedswitovaanita Tak si dáš bílé lilie a k tomu bordó mašli nebo bordó malé kytičky. Kamarád se ženil loni a měli taky svatbu do bordó, bylo to moc pěkné a tím, že je to tak výrazná barva, tak toho není třeba tolik, aby to vyniklo a vypadalo hezky. :-) No, schůzka bude asi taky na delší čas, ale smlouvu chci mít podepsanou (nikdy nevíš, co by kdyby...)
Odpovědět
Profilova fotka
@curdibilka To je fakt, nebudu si s tím lámat hlavu :-) A oni mi i v květinářství kde to nechám všechno udělat poradí, jsou tam strašně moc šikovný. Tak já jsem byla ráda, že si mě fotograf pamatoval, takže můžu říct, že jsme známý, takže se nebojím, že by mi couvnul. Kontakt na mě má, datum si už taky napsal, takže v tomhle ohledu jsem v klidu. Akorát nevím, kdy toho svýho chlapa dokopu, aby jsme jeli domluvit ty detaily na místě, kde bude obřad. On je v tomhle hrozně všem tak hrozně salámistickej, že mě to fakt chvílema mrzí... :-(
Odpovědět
@przedswitovaanita To přítel taky neřeší nic - však je čas mi říká, oni pro to ti chlapi nejsou nějak zapálení. :-D Taky jsem mu už říkala, že by mě potěšil, kdyby sám od sebe mrkl třeba na obleky, kravaty nebo třeba výzdobu auta (miluje auta, tak sjme si říkala, že aspoň do toho by se mohl angažovat) - a nic. :-D Zatím mi to nevadí, doufám, že ho to třeba půl roku před už zajímat bude, i když - jak jsem byla těhotná, tak jméno pro holku jsme si definitivně vybrali až týden před porodem - pořád měl čas. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@curdibilka Tak to jsem ráda, že nejsem sama :-) Budu doufat že se někdy angažuje, ale kdyby si semnou aspoň o tom povídal, to jsou takový odpovědi ve stylu: ,,Hm dobrý. Jo to by šlo. Klidně." Tak to já až budu těhotná, tak první co se nakoupí malý traktory a kombajny, to je mi naprosto jasný i když by to byla holka :-D
Odpovědět
@przedswitovaanita My nakonec opravdu měli holku (pohlaví jsme si na UZV říct nenechali) a taky máme spoustu aut, bagrů apod. "klučičích" hraček. Proč ne. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@curdibilka Já bych to nevydržela, já si to při první příležitosti nechám říct :-D řeba budu za blbce jenom já, ale slyšela jsi o mandlích, které se dávají na svatbě? Já jsem se to dozvěděla dneska a vůbec jsem o tom nic neslyšela :-D
Odpovědět
@przedswitovaanita Mandle? Jako na jídlo? :-D No, každý kraj to má jinak s tradicemi, tady o mandlích nic nevím, nikdy jsem na svatbě mandli ani mandlííí nedostala. :-D Jo a mi to na UZV ani nepřišlo na mysl se hned ptát, co to bude. Sledoval jsme malé, jak si tam hoví a mává a tak. Navíc to překvapení až do porodu je podle mě neopakovatelné, navíc když vidíš v rodině a u přátel, jak jsou napjatí až do poslední chvilky...no bylo to hrozně fajn a i mi rodina říkala, že ot bylo jiné než když (třeba u sestřenky) všichni věděli, že to bude "Pepíček", bude mít to a to a to mít nebude díky všem těm 3D a 4D UZV...pro mě by to bylo jako rozbalit dárek den před štědrým dnem... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@curdibilka Tady je přesné vysvětlení, které mi bylo sděleno: Obdarovávání svatebních hostů pěti mandličkami má již dlouhou tradici.Každá mandlička má svůj význam: ZDRAVÍ,BOHATSTVÍ,DLOUHÝ ŽIVOT,LÁSKU A ŠTĚSTÍ. Já na to koukala jak blb :-D Na jihu pokud vím se to nedělá :-) Tak nejdůležitější je vědět, že je miminko zdravý :-) Já bych to fakt nevydržela... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@przedswitovaanita Aha, tak to neznám, ale zvyk je to hezký a levný, třeba ho taky zařadím. :-D Jsou to už asi 2 roky, co jsem si koupila kniho-blok "Náš svatební průvodce", je tam spousta rad a tak, takové beremko do kapsy, třeba tam bude něco i o mandlích. :-D Jo a ohledně toho UZV - aby ti neřekli pohlaví a nakonec se nenarodilo jiné, nedávno se to stalo sousedům. Hold i v dnešní době se to může stát, jsou to pořád jen lidi. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@curdibilka No jo ale já bych to tady musela všem vysvětlovat k čemu to mají :-D Jo tak to já si vystačím s bločkem menším než A6 :-D Tak až najdeš něco o mandlích, tak dej vědět :-D Jo tak taky je tu ta možnost, že se spletou, ale to se může stát, to už by mě netrápilo :-D
Odpovědět
@przedswitovaanita Myslíš? :-D Já myslím, že by tě to trápilo dost, kor, když žiješ třeba 5 měsíců v tom, že to bude holka a pak jezdíš s chlapečkem půl roku v růžovém. :-D No tak mohly by se dát ty mandle do malých pytlíčků (v barvě svatby :D ) a tam napsat krátký text na pc na kousek papírku. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@curdibilka Tak to je třeba to co u mě nehrozí, protože mám ráda neutrální barvy a růžovou nesnáším, takže moje dítě v růžovém nebude :-D Jj, přesně tak to ta holčina má, má ty hezký průhledný pytlíčky z organzy v barvě svatby :-)no jasný a text přidělat na stužku a je to :-) Čoveče my na to ještě příjdeme :-D
Odpovědět
:-D Jen aby rozpočet stačil, jak takhle budeme dennodenně na něco přicházet. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@curdibilka No to je taky fakt, takže místo prstýnků si koupíme kroužek na klíče apod :-D To budou ale originální svatby :-D :-D jsem zvědavá co ještě najdeš v tom tvým chytrým sešítku :-D jo a chtěla jsem se zeptat - u vás se maminkám dávají dorty nebo kytky?
Odpovědět
@przedswitovaanita U nás se dává oboje, většinou je klasika dort pro rodiče "Děkuji za syna/dceru" a maminkám a babičkám menší kytky (třeba 3 stejné kytky jako má v kytici nevěsta). :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@curdibilka já mám pocit že u nás se dává jenom kytka, ale to vyzjistím ;-)ještě tě napadají nějaká zvyky? Já se ráda přiučím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@curdibilka @przedswitovaanita - dobrý večer slečny nevěsty. Pokud chcete tip na originální svatbu nebo dárek pro své hosty - dovoluji si Vám nabídnout možnost nakouknout do mého profilu a alb. Originálně poděkovat svým svatebním hostům můžete také formou minivíneček nebo čokoládek - s etiketou nebo obalem zhotoveným naším grafikem dle Vašeho přání :-) Vše je možno ladit do barev Vašeho dne - použít motiv, který se bude prolínat Vaším svatebním dnem - např. motiv ze svatebního dne, foto Vašich prstýnků, atd.. :-) Jedná se o originální formu poděkování - zároveň však lze využít současně jako dárek pro svatebčany a současně jako jmenovku ke svatební tabuli. Víno můžeme naláhvovat také do 0,75l láhví a označit Vaší etiketou - případně opatřit dárkovým obalem - možnost využít jako poděkování tatínkům, svědkům, atd..
Odpovědět
Profilova fotka
@vinoadarky_slavnostnichvile Děkuji za nabídku, ale nemám zájem. Víno se u nás skoro nepije a nic jiného mě nezaujalo
Odpovědět
Profilova fotka
@curdibilka doufám že takovýhle počasí jako je dneska výjde příští rok jak na 6. tak na 7. a ne jako včera :-(
Odpovědět
@vinoadarky_slavnostnichvile Děkuji za nabídku, zatím je a tohle ještě čas, ale nebráním se, uvidíme, taky podle financí. :-)
Odpovědět
Holky, máme to přesně za rok, docela to letí, nemyslíte? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@curdibilka jasně, času máte ještě moře - dnes vlastně přesně za rok, co? Já jen, že jsem narazila na vaši debatu a přemýšlíte nad něčím originálním a dárkami pro svatebčany :-) - přeji krásné plánování :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@curdibilka Letí to jak ďábel, sotva se stihneme otočit a za chvíli tu budeme panikařit co ještě nemáme apod :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@curdibilka Taky jsem nad tím dnes přemýšlela, ale myslím, že to uteče, ani nebudeme vědět jak...
Odpovědět
Profilova fotka
@veroniquecz ale jelikož jsme holky šikovný, tak to zmáknem levou zadní a budeme všechny krásný nevěsty s ještě hezčí svatbou ;-)
Odpovědět
@veroniquecz Přesně tak, vždy za chvíli jsou vánoce a pak už se to bude rychle hýbat. Celkově ten život rychle letí. :-) Ale chci si ten rok maximálně užít a dám do toho maximum své energie a volného času, hlavně proto, že mě to baví. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?